Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Pėrshėndetje & urime

Pėrshėndetje & urime Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 08-09-2019, 20:32   #1
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,061
Thanks: 5,632
Thanked 11,776 Times in 4,125 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 354
Beaute ka mbyllur reputacionin
Félicitations Jeta ma chérie .:)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jeta Shiko postimin
Félicitations ma chérie. ą tout le deux. Amoureux et heureux et que du bonheur !
🖤 (1)
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-09-2019, 20:34   #2
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,181
Thanks: 14,947
Thanked 12,795 Times in 8,045 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 685
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Félicitations Jeta ma chérie .:)

Me trashėgime Jeta, urime.
🖤 (2)
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-09-2019, 20:36   #3
Elushe
~*~loved~*~
 
Avatari i Elushe
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 4,043
Thanks: 1,671
Thanked 1,834 Times in 788 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 155
Elushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėm
Re: Félicitations Jeta ma chérie .:)

Te trashegohesh edhe jete te lumtur te keni.
__________________
Ndrysho por beje ngadale, drejtimi eshte me i rendesishem se shpejtesia!
🖤 (1)
Elushe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-09-2019, 20:55   #4
Ēaushi
V.I.P
 
Avatari i Ēaushi
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 3,348
Thanks: 6,516
Thanked 2,762 Times in 1,379 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
Ēaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėm
Re: Félicitations Jeta ma chérie .:)

.........

Urime Jeta!
__________________
Dhuro shumė...e prit pak!
🖤 (1)
Ēaushi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-09-2019, 22:12   #5
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 18,754
Thanks: 14,554
Thanked 8,893 Times in 5,163 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 256
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Félicitations Jeta ma chérie .:)

Urime Jeta.dhe pse ste njoh shume e di qe je anetare e vjeter.
🖤 (1)
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 12:23   #6
Jeta
V.I.P
 
Avatari i Jeta
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Ne mes endrrave dhe realitetit
Posts: 544
Thanks: 182
Thanked 140 Times in 52 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
Jeta ka shumė pėr tė qenė krenarėJeta ka shumė pėr tė qenė krenarėJeta ka shumė pėr tė qenė krenarėJeta ka shumė pėr tė qenė krenarėJeta ka shumė pėr tė qenė krenarėJeta ka shumė pėr tė qenė krenarėJeta ka shumė pėr tė qenė krenarėJeta ka shumė pėr tė qenė krenarėJeta ka shumė pėr tė qenė krenarėJeta ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Félicitations Jeta ma chérie .:)

Merci ma belle Ju falemderit

__________________
Gervishtja ne shpirt nuk behen nga thonjet...behen nga fjalet
Jeta nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 12:32   #7
Khaleesi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 5,649
Thanks: 2,742
Thanked 2,557 Times in 1,612 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 131
Khaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėm
Re: Félicitations Jeta ma chérie .:)

Wow Jeta shume bukur urime! Cfar traditash jan kto?
🖤 (1)
Khaleesi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 12:37   #8
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,965
Thanks: 12,970
Thanked 7,155 Times in 4,527 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: Félicitations Jeta ma chérie .:)

Si tradite indianesh me duket


Urime te trashigohesh dhe me nje djale
🖤 (1)
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 12:42   #9
Jeta
V.I.P
 
Avatari i Jeta
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Ne mes endrrave dhe realitetit
Posts: 544
Thanks: 182
Thanked 140 Times in 52 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
Jeta ka shumė pėr tė qenė krenarėJeta ka shumė pėr tė qenė krenarėJeta ka shumė pėr tė qenė krenarėJeta ka shumė pėr tė qenė krenarėJeta ka shumė pėr tė qenė krenarėJeta ka shumė pėr tė qenė krenarėJeta ka shumė pėr tė qenė krenarėJeta ka shumė pėr tė qenė krenarėJeta ka shumė pėr tė qenė krenarėJeta ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Félicitations Jeta ma chérie .:)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Si tradite indianesh me duket


Urime te trashigohesh dhe me nje djale
Falemnderit,jo jan Algjeriane

Khaleesi
__________________
Gervishtja ne shpirt nuk behen nga thonjet...behen nga fjalet
🖤 (2)
Jeta nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 12:45   #10
Khaleesi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 5,649
Thanks: 2,742
Thanked 2,557 Times in 1,612 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 131
Khaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėm
Re: Félicitations Jeta ma chérie .:)

Shume cift i bukur. Jeta qenka kukull ne paraqitje! Love it.
🖤 (1)
Khaleesi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 14:09   #11
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 9,218
Thanks: 1,509
Thanked 2,107 Times in 1,105 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 147
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Re: Félicitations Jeta ma chérie .:)

Te trashegoheni Jeta, dhe me jete te lumtur. Ta doni e ta rrespektoni njeri tjetrin persa kohe te keni fryme!
🖤 (1)
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 14:12   #12
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 22,995
Thanks: 1,838
Thanked 2,017 Times in 1,522 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 155
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Re: Félicitations Jeta ma chérie .:)

Lumturi moj vajze
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
🖤 (1)
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 14:14   #13
Jeta
V.I.P
 
Avatari i Jeta
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Ne mes endrrave dhe realitetit
Posts: 544
Thanks: 182
Thanked 140 Times in 52 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
Jeta ka shumė pėr tė qenė krenarėJeta ka shumė pėr tė qenė krenarėJeta ka shumė pėr tė qenė krenarėJeta ka shumė pėr tė qenė krenarėJeta ka shumė pėr tė qenė krenarėJeta ka shumė pėr tė qenė krenarėJeta ka shumė pėr tė qenė krenarėJeta ka shumė pėr tė qenė krenarėJeta ka shumė pėr tė qenė krenarėJeta ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Félicitations Jeta ma chérie .:)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mano Shiko postimin
Te trashegoheni Jeta, dhe me jete te lumtur. Ta doni e ta rrespektoni njeri tjetrin persa kohe te keni fryme!
Falemnderit Mano, Thristy
__________________
Gervishtja ne shpirt nuk behen nga thonjet...behen nga fjalet
Jeta nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 14:32   #14
Guest88
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2019
Posts: 2,327
Thanks: 1,844
Thanked 705 Times in 557 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 77
Guest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėm
Re: Félicitations Jeta ma chérie .:)

Urime u trashgofshi Jeta
🖤 (1)
Guest88 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 17:27   #15
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,186
Thanks: 6,833
Thanked 3,174 Times in 1,302 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Re: Félicitations Jeta ma chérie .:)

Urime Jeta, te trashegoheni dhe jete te lumtur
__________________

🖤 (1)
Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 17:56   #16
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,725
Thanks: 6,690
Thanked 8,254 Times in 3,947 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Re: Félicitations Jeta ma chérie .:)

Urime Jeta, u look beautiful!
__________________
a wolf will never be a pet
🖤 (1)
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 18:27   #17
Kęrlighed
Super Anėtar
 
Avatari i Kęrlighed
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Vendndodhja: Skandinavi
Posts: 108
Thanks: 54
Thanked 62 Times in 35 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
Kęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėm
Re: Félicitations Jeta ma chérie .:)

Urime tė dyve. U trashėgofshi dhe qofshi tė lumtur gjithmonė ��
__________________
Aliis si licet, tibi non licet
🖤 (1)
Kęrlighed nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 20:12   #18
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,678
Thanks: 842
Thanked 1,412 Times in 1,051 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: Félicitations Jeta ma chérie .:)

Martohen mileti,rrini ju,Jolene dhe Angelisa..
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur