Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Zona Humoristike > Barcaleta

Barcaleta Vetėm barcaleta

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 02-09-2019, 18:45   #441
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 10,322
Thanks: 23
Thanked 3,021 Times in 1,874 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 197
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Re: Barcaleta pikante ..!!

E ngriti Mesuesja Benin ne derrase edhe beni skishte mesuar dhe i tha do te ve 4
I thote Beni te tregoj nje gjeze po e gjete vej 4 po se gjete vej 5
Ok i thote Mesuesja
Edhe fillon Beni

Jane tre femra duke ngrene akullore, e para e lepin me majen e gjuhes, e dyta me gjithe gjuhen, e treta e fut te gjithe akulloren ne goje, cila nga keta eshte e martuar?
Ajo qe fut te gjithe akulloren ne goje.. thote mesuesja.
Jo mesuese, ajo qe ka unaze te gishti, por gjithsesi me pelqen llogjika qe ndoqe...
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-09-2019, 18:54   #442
Kasėmi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 1,159
Thanks: 46
Thanked 429 Times in 253 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Kasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyer
Re: Pėrgjigje e: Barcaleta pikante ..!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
E pyeten xha Kasčmin kur ishte i ri.
- Cfare do behesh kur te rritesh?
- Kur te rritem do behem deputet dhe do kem mundesine te gjej nje kurve qe ta mbaj ne pellembe te dores, ta perkedhel, t'i blej cdo gje qe ajo te enderroje e keshtu t'ja bej qejfin dite per dite.
Nderkohe pyeten Meleqen.
- Po ti moj vogelushe cfare do behesh kur te rritesh?
- Do behem kurva e (xha) Kasčmit.
Xha Kasčmit ti rruac bolet biro se ai nuk vete me kurva.
Kasėmi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-09-2019, 12:52   #443
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 10,322
Thanks: 23
Thanked 3,021 Times in 1,874 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 197
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Re: Barcaleta pikante ..!!

Nje grua i telefonon federates Angleze te futbollit .- Burri im i shpjegon ajo , ka nje zakon te beje dashuri me mua ne divan ne pushimin midis dy pjeseve te ndeshjes - Po mire e pastaj? -- e pyesin nga Federata .- E kam pak te veshtire qe te vij ne qejf , per nje kohe kaq te shkurter . Ja perse ju telefonova : kur te rrishikoni se afermi rregullat e futbollit a nuk mund te beni pushimin midis dy pjeseve nje ore ne vend te 15 min qe e keni tani ?!
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-09-2019, 12:57   #444
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 10,322
Thanks: 23
Thanked 3,021 Times in 1,874 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 197
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Re: Barcaleta pikante ..!!

Nene e Bije

Goca do dilte per here te par me nje cun.E mamaja e saj po e porosiste per disa gjera.
1)Nese te kap ee bycėn......i thuaj ***Ndalo***
2) Nese cuni te kam tek gjoksi...thuaj ****Mos**

cuni kur perqafoj gocen i kapi gjoksin me par pastaj bycen.

kthehet ne shtepi goca.........dhe mami saj po priste te dinte se cfare ndodhi..........edhe i tha mami goces he mi te kapi gje ai........goca uli koken edhe i tha......po me kapi gjoksin pastaj bycen.........mami fillon bertet po ti mi pse nuk the ato fjalet qe te mesova une.........po une mami i thash ***Mos ndalo*** dhe ai nuk me degjoi!!
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-09-2019, 17:02   #445
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 10,322
Thanks: 23
Thanked 3,021 Times in 1,874 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 197
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Re: Barcaleta pikante ..!!

Wrong Turn Albania ��

Ju lutem uleni zerin para se ta shikoni videon permban fjalor te rend banal + 18


__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-10-2019, 14:01   #446
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 10,322
Thanks: 23
Thanked 3,021 Times in 1,874 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 197
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Re: Barcaleta pikante ..!!

Burri dhe Gruaja ne nje Piceri
Vjen Kamarieri per te marre porosin
I thote Burri mu me bo nje pica djath dhe salse domate.
Aaaaa Margarita ja kthen Kamarieri ok
Po gruja?
Gruaja i thote ky e do me Mocarela Salce Domate,Proshute Kerpurdha Speca Ullinj etj etj

Kamarieri aaaaaaaaaaaa Kapricozaaaa?

Burri jo mer thjesht do me me ca Trapin mu Kjo.
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-10-2019, 14:20   #447
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,414
Thanks: 15,851
Thanked 13,389 Times in 8,474 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 713
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Barcaleta pikante ..!!

Vete njė shqiptar nė Amerikė, i kishin thėn qė je me fat se kishte 3 koēe dhe jo 2 si tė gjithė dhe i hyri nė qef bixhozi, mė nė fund ngeli trokė dhe nuk dinte ēa tė bėnte.
Shkon i mėrzitur nė njė klub dhe po mendohej se ēa tė bėnte, ndėrkohė i kujtohet qė kishte 3 dhe mbėrthen pėr qafe njė qė i doli para dhe thotė:

-Kujt ja mban b*tha tė vėri 10 mijė dollar bast qė unė dhe ky kemi sė bashku 5 koēe dhe jo 4?

Qetsi e madhe nė klub, mė nė fund ngrihet njėri dhe thot e pranoj unė bastin, mbas kėtij edhe njė tjetėr.
Ndėrkohė ky qė kapi shqiptari prej qafe i afrohet te veshi dhe i thotė:

-Je i sigurt ti qė ke 4 se unė 1 kam, njė ma hoqėn me operacion mbas njė aksidenti?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-10-2019, 22:13   #448
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,629
Thanks: 16,162
Thanked 9,936 Times in 5,701 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 279
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Barcaleta pikante ..!!

Shkon njeri ne nje qender tregtare dhe I vjen per te shkuar ne banjo ….
kur futet te dhoma tabela thonte … banjo " teknlologjike"
wow mendon me vete , qenka interesante
futet , ben ca ben dhe po shikonte perreth por skishte letra per tu fshire
kur duke shikuar perreth sheh nje tabele qe thonte fshije me gisht dhe ne kemi teknologjine ta pastrojm ate , e fshin ky dhe aty ne mur nje vrim thonte fut gishtin ketu…
e fut gishtin ky … nderkoh ne anen tjeter te murit dikush me cekic ne dor I gjuan fort ne gisht ….
ky bertet nga dhimbja e fort dhe e fut gishtin ne goje … ta pastroje


ma treguan sot kte
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-10-2019, 22:19   #449
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 5,173
Thanks: 1,410
Thanked 2,347 Times in 1,329 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 81
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Wink Re: Barcaleta pikante ..!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Vete njė shqiptar nė Amerikė, i kishin thėn qė je me fat se kishte 3 koēe dhe jo 2 si tė gjithė dhe i hyri nė qef bixhozi, mė nė fund ngeli trokė dhe nuk dinte ēa tė bėnte.
Shkon i mėrzitur nė njė klub dhe po mendohej se ēa tė bėnte, ndėrkohė i kujtohet qė kishte 3 dhe mbėrthen pėr qafe njė qė i doli para dhe thotė:

-Kujt ja mban b*tha tė vėri 10 mijė dollar bast qė unė dhe ky kemi sė bashku 5 koēe dhe jo 4?

Qetsi e madhe nė klub, mė nė fund ngrihet njėri dhe thot e pranoj unė bastin, mbas kėtij edhe njė tjetėr.
Ndėrkohė ky qė kapi shqiptari prej qafe i afrohet te veshi dhe i thotė:

-Je i sigurt ti qė ke 4 se unė 1 kam, njė ma hoqėn me operacion mbas njė aksidenti?
Kinezi thotė se....
Kur tė thonė se je me katėr [email protected] mos harro asnjėherė se vetėm dy janė tė tuat...
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-10-2019, 22:34   #450
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,629
Thanks: 16,162
Thanked 9,936 Times in 5,701 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 279
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Barcaleta pikante ..!!

edhe nje , po sot dhe kjo lol

shkon njeri te nje prostitute … I thot hajde e bejme
ok thot kjo po un e kam cmimin keshtu
1 dollar per cdo hyrje , dhe 2 dollar per cdo dalje ...bazuar ne sa her hyn e del
ok I thot ky
hyn ky … del ...hyn prap … e spo levizte me
ca ben I thot kjo dil tani …

sdal dot se 3 dollar kam
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-10-2019, 22:41   #451
Oqeani
V.I.P
 
Avatari i Oqeani
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 8,691
Thanks: 2,325
Thanked 1,262 Times in 840 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Re: Barcaleta pikante ..!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
edhe nje , po sot dhe kjo lol

shkon njeri te nje prostitute … I thot hajde e bejme
ok thot kjo po un e kam cmimin keshtu
1 dollar per cdo hyrje , dhe 2 dollar per cdo dalje ...bazuar ne sa her hyn e del
ok I thot ky
hyn ky … del ...hyn prap … e spo levizte me
ca ben I thot kjo dil tani …

sdal dot se 3 dollar kam
Nuk paska pasur dhe 1$ per hure se dyti
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-10-2019, 23:34   #452
Oqeani
V.I.P
 
Avatari i Oqeani
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 8,691
Thanks: 2,325
Thanked 1,262 Times in 840 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Mjekja : Si ndodhi?
Ai: E lash fb hapur, shkova me ble cigare, kur u ktheva, nuk di me asgje, fluturonin tenxhere, piruna, fat qe arrita te iku
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-10-2019, 23:36   #453
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 16,037
Thanks: 899
Thanked 1,540 Times in 1,146 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 128
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Dmth me tre $ mbeti brenda kopili...pastaj e ka perzene ajo me siguri...shume banale jeni me keto barsaleta..aq me keq qe ti performer je dhe goce..turp te kesh!

Kthehet burri i dehur ne shtepi ne mes te nates dhe gjen nje pusulle mbi frigorifer."Kjo nuk funksionon me,do iki te prinderit ".Hap frigoriferin,drita ndizet,ushqimet jane te ftohta..Ne rregull qenka ky,ca nuk funksionon?!
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-10-2019, 23:42   #454
ThegreatGatsby
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 2,664
Thanks: 1,033
Thanked 670 Times in 398 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
ThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėm
Shkon njeri ne njė qebaptore dhe thotė duke bėrtitur njė birrė e dy qofte se i q ropt me tė mirit. Tė nesėrmen po i njėjti mhb, e ditėn tjeter kėshtu e me radhė. Deri sa njė nga kėto ditė sa hynė ky dhe direkt, njė birrė e dy qofte se i q ropt me tė mirit, prapė,kur nė kėtė moment dėgjohet njė zė tjetėr andej na fundi, edhe unė i q ropt me tė mirit mo plak, beji dhe kėtij njė birre e dy qofte ja kthen ky lol
__________________
G.R Lucrative Innovations & CO.
ThegreatGatsby nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-10-2019, 14:47   #455
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,414
Thanks: 15,851
Thanked 13,389 Times in 8,474 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 713
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
edhe nje , po sot dhe kjo lol

shkon njeri te nje prostitute … I thot hajde e bejme
ok thot kjo po un e kam cmimin keshtu
1 dollar per cdo hyrje , dhe 2 dollar per cdo dalje ...bazuar ne sa her hyn e del
ok I thot ky
hyn ky … del ...hyn prap … e spo levizte me
ca ben I thot kjo dil tani …

sdal dot se 3 dollar kam
Vete njėri te njė prostitutė jashtė shtetit dhe e pyet:

-Sa e ke pazarin pėr njė herė?
-100 euro ja kthen kjo
-Dakort, do 100 euro dhe ta bėjmė siē e bėn me tė gjithė apo do njė shqiptarēe me 2000 euro?
U mendua prostituta, ēa tė jetė kjo shqiptarēe, po e provoj njėherė.
-Dakort, e bėjmė shqiptarēe me 2000 euro.
Hynė te dhoma mbaruan punė dhe nuk ju duk ndonjė gjė ndryshe prostitutės.
-Njėlloj si tė gjithė ishte, ēa kishte ndryshe kjo shqiptarēe?
-Tė thash qė bėn 2000 euro?
-Po
-Shėnoje te blloku qė ti kam borGj.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė ndezur