Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Arti i kuzhinės

Arti i kuzhinės Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 19-10-2019, 17:02   #841
Buzeqeshje
Omelsin me krip
 
Avatari i Buzeqeshje
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Durres
Posts: 4,216
Thanks: 911
Thanked 3,831 Times in 1,350 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 108
Buzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėm
Kungull i pjekur me mjalte
__________________
Let Me Love You a Little More, Before You’re Not Little Anymore
Buzeqeshje nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-10-2019, 17:53   #842
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,892
Thanks: 17,846
Thanked 22,990 Times in 8,862 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 525
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
burri e beri kete per te lepir gishtat

__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-10-2019, 18:43   #843
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,562
Thanks: 8,600
Thanked 6,626 Times in 2,781 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 187
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Buzeqeshje Shiko postimin
Kungull i pjekur me mjalte
qyqja qyqja mi goc, c'osht kjo kshu mi?
kungulli osht bosh per vete, me ca do e ngopi ai i bekuar robin e shkrete?

Bo mi goc i cik mish!!!
bo robi noi kofsh vici, koke qingji te pjekme taze, melci qingji me tlyn e gjize, brinje keci marinate, tope dashi ose permrenca kukurec, berxolla derri me vjom, qafe thiu t'njome, pula t'pjekme ene t'mushme me arra e bajome, noi fllonxe t'eger me patate, ose lehteshem fare noi lepur arash misri, pjek taze n'furre me i cik zarzavate sa me thon…
Kshu ha robi, jo si ajo qe ke bo tina...maja-maja, gjethe -gjethe, si kanarine…
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-10-2019, 18:58   #844
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,120
Thanks: 15,584
Thanked 13,210 Times in 8,346 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 708
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Mashurka po ha tani, me djath sigurisht si shoqėrues i parė.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-10-2019, 20:09   #845
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 5,024
Thanks: 1,379
Thanked 2,274 Times in 1,279 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 81
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Sardele me sallat jeshile....
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-10-2019, 20:22   #846
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 12,806
Thanks: 2,651
Thanked 4,843 Times in 3,081 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 185
Eden ka mbyllur reputacionin
Filete pule e pjekur ne furre me sallate jeshile...

Ps: do te ishte mire kur sillni ndonje gatim te vecante te thoni e recetat pasi te gjithe mund te mesojme dicka te re nga njeri tjetri...

Si psh : Kur skuq peshq te vegjel, qofte e patellxhane apo kungulleshka I lyej me miell njehere dhe pastaj I zhyt nje nga nje ne nje gote me uje dhe I skuq,ne Kete menyre mban te paster vajin,dhe peshqit kane shije me te mire (γίνονται πιο τραγανά) sdija si ta perktheja kete kshu e thash ne gr...
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-10-2019, 20:25   #847
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 12,806
Thanks: 2,651
Thanked 4,843 Times in 3,081 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 185
Eden ka mbyllur reputacionin
Na hapi oreksin baba
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-10-2019, 20:47   #848
Buzeqeshje
Omelsin me krip
 
Avatari i Buzeqeshje
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Durres
Posts: 4,216
Thanks: 911
Thanked 3,831 Times in 1,350 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 108
Buzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėm
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
qyqja qyqja mi goc, c'osht kjo kshu mi?
kungulli osht bosh per vete, me ca do e ngopi ai i bekuar robin e shkrete?

Bo mi goc i cik mish!!!
bo robi noi kofsh vici, koke qingji te pjekme taze, melci qingji me tlyn e gjize, brinje keci marinate, tope dashi ose permrenca kukurec, berxolla derri me vjom, qafe thiu t'njome, pula t'pjekme ene t'mushme me arra e bajome, noi fllonxe t'eger me patate, ose lehteshem fare noi lepur arash misri, pjek taze n'furre me i cik zarzavate sa me thon…
Kshu ha robi, jo si ajo qe ke bo tina...maja-maja, gjethe -gjethe, si kanarine…
Qyqaaa babe me bo e me honger si thu ti i bje me zgjeru dyrt e shpis. Ti rrofsh po mu mka shiju ai kingulli mooo.

Edhe vjehrri ashtu mtha kungulli sngop barkun e vet po ha o bab ndonje gje tjeter haha
__________________
Let Me Love You a Little More, Before You’re Not Little Anymore
Buzeqeshje nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-10-2019, 21:01   #849
Jeta
V.I.P
 
Avatari i Jeta
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Ne mes endrrave dhe realitetit
Posts: 869
Thanks: 783
Thanked 637 Times in 178 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 31
Jeta i pazėvėndėsueshėmJeta i pazėvėndėsueshėmJeta i pazėvėndėsueshėmJeta i pazėvėndėsueshėmJeta i pazėvėndėsueshėmJeta i pazėvėndėsueshėmJeta i pazėvėndėsueshėmJeta i pazėvėndėsueshėmJeta i pazėvėndėsueshėmJeta i pazėvėndėsueshėmJeta i pazėvėndėsueshėm
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Buzeqeshje Shiko postimin
waaa sa kam qef kungull me mjalt dhe nje lug crčme fraīche !
Te past bere mire buzeqeshja
__________________
Gervishtja ne shpirt nuk behen nga thonjet...behen nga fjalet
Jeta nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-10-2019, 21:18   #850
Buzeqeshje
Omelsin me krip
 
Avatari i Buzeqeshje
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Durres
Posts: 4,216
Thanks: 911
Thanked 3,831 Times in 1,350 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 108
Buzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėm
Xhennet me mjalt e kam bere edhe un.faleminderit
__________________
Let Me Love You a Little More, Before You’re Not Little Anymore
Buzeqeshje nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-10-2019, 21:35   #851
Zana
e....Thjeshte
 
Avatari i Zana
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 24,173
Thanks: 6,160
Thanked 6,630 Times in 3,242 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 280
Zana ka mbyllur reputacionin
Darka per sonte 😋


__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur