Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 03-11-2019, 09:37   #1
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,017
Thanks: 0
Thanked 688 Times in 570 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Atentat mafioz nė Beograd, ekzekutohet me 6 plumba kreu i tifozėve tė Partizanit

FOTO/ Atentat mafioz nė Beograd, ekzekutohet me 6 plumba kreu i tifozėve tė Partizanit

21:15, 02/11/2019
Njė ngjarje e rėndė ka tronditur kryeqytetin serb, Beogradin.

Ėshtė ekzekutuar me gjashtė plumba kreu i tifozėve tė Partizanit tė Beogradit, “Alcatraz”, Ljubomir Kica Markoviē.

LEXO EDHE:
Pas Korēės tjetėr tėrmet i fuqishėm, banorėt nė panik nga lėkundjet e tokės
Ngjarja e rėndė ka ndodhur mbrėmjen e sė premtes nė rrugėn “Milenka Grēiē” nė kryeqytetin serb, ndėrsa 37-vjeēari ka mbetur i vdekur nė vend.


Mė herėt, Markoviē ishte dėnuar me 20 vjet burg pėr vrasjen e tifozit francez Bruce Taton. Pas apelimit, Markoviē pėrfundimisht u dėnua me 13 vjet heqje lirie.

Ende nuk dihen shkaqet e vėrteta tė kėsaj vrasje ndėrsa policia ka ngritur disa pista hetimi.


Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga doganieri : 03-11-2019 nė 09:39
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-11-2019, 10:19   #2
ricky_ch
*************
 
Data e antarėsimit: Feb 2015
Posts: 255
Thanks: 349
Thanked 113 Times in 81 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
ricky_ch ka njė atmosferė spektakolarericky_ch ka njė atmosferė spektakolare
Re: Atentat mafioz nė Beograd, ekzekutohet me 6 plumba kreu i tifozėve tė Partizanit

Ēfarė ngjarje e rėnde more? Po ky qenka pėr tė festuarė!!!
Njė berllog mė pak!

Kurse me himnin na bėrė prej tash e tutje fansa tė partizanit.
ricky_ch nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-11-2019, 10:35   #3
TerraN
incognito
 
Avatari i TerraN
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Vendndodhja: ANTAHKARANA
Posts: 1,912
Thanks: 803
Thanked 498 Times in 301 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
TerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėm
Re: Atentat mafioz nė Beograd, ekzekutohet me 6 plumba kreu i tifozėve tė Partizanit

*

Nuk ka as dy javė qė pashė ca dokumentarė mbi qarqet mafioze qė operojnė nė ēdo shtet. Mes tyre edhe ata tė Shqipėrisė, Serbisė...

Sipas atij dokumentari rezultonte se mafia sėrbe ėshtė e pėrqendruar nė mes tifozėve tė futbollit. Kryesisht klubit tė Cėrvena Zvezdės dhe Partizanit...

Si rrjedhojė, ky atentat 'mafioz' nuk mund tė jet gjė tjetėr pos qėrim hesapesh mes bandave kriminale nė qarqet qė i pėrmenda sipėr.


*
__________________
Be what you are. Do not follow one another. If you practice honesty of mind, sincerity of spirit and detachment, you will know your Self, ... Me, ... Lord.
TerraN nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-11-2019, 10:50   #4
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,794
Thanks: 4,354
Thanked 4,691 Times in 3,129 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 249
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Re: Atentat mafioz nė Beograd, ekzekutohet me 6 plumba kreu i tifozėve tė Partizanit

ngushedhime doganier ty dhe gjithe fancave kriminela
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-11-2019, 13:42   #5
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,020
Thanks: 16,362
Thanked 9,692 Times in 6,556 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Re: Atentat mafioz nė Beograd, ekzekutohet me 6 plumba kreu i tifozėve tė Partizanit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga TerraN Shiko postimin
*

Nuk ka as dy javė qė pashė ca dokumentarė mbi qarqet mafioze qė operojnė nė ēdo shtet. Mes tyre edhe ata tė Shqipėrisė, Serbisė...

Sipas atij dokumentari rezultonte se mafia sėrbe ėshtė e pėrqendruar nė mes tifozėve tė futbollit. Kryesisht klubit tė Cėrvena Zvezdės dhe Partizanit...

Si rrjedhojė, ky atentat 'mafioz' nuk mund tė jet gjė tjetėr pos qėrim hesapesh mes bandave kriminale nė qarqet qė i pėrmenda sipėr.


*
Serbic kane ne gllava... Славиша Кокеза, ne trojet e skiptarit,apo ne krye quhet....armando duka.

BILES ky i FUNDIT,eshte MAFIOSH me i VJETER dhe ka me eksperience.

Sorry.....TOP TERRAN


AGRE.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga SystemA : 03-11-2019 nė 13:46
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-11-2019, 13:49   #6
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,711
Thanks: 3,743
Thanked 3,012 Times in 2,045 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Re: Atentat mafioz nė Beograd, ekzekutohet me 6 plumba kreu i tifozėve tė Partizanit

C`na hyn ne xhep nese u vra Kicja?
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur