Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca > Shkenca dhe jeta > Fenomene Paranormale

Fenomene Paranormale Tek ky forum do tė flasim pėr tė gjitha fenomenet tė cilat pėr njė ose mė shumė arsye mbeten ende tė pashpjegueshme nga shkenca e kohės tonė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 26-01-2017, 15:41   #21
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,757
Thanks: 16,255
Thanked 10,026 Times in 5,759 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 279
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Alienėt po thithin ujin

I perdorin per DNA study dhe extraction ....

Video Interesante ... disclosure pak nga pak ...
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2017, 15:42   #22
Rex
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 13,654
Thanks: 3,724
Thanked 4,298 Times in 2,414 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 438
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Alienėt po thithin ujin

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
Nese jane aq te zhvilluar sa te thithin ujin e detit nga nje lartesi si ne video, nuk besoj se ushqehen me mish. Nese marrin lope, ndoshta i marrin per shoqeri si te urta e shpirtbuta qe jane.
Iku reklama (pagesen e ben ne sportel te Mandi).

Qenke vegjetarian/e.

--
Edhe mua me pelqen shume butesia e lopeve.

Sidomos pjesa e biftekut.
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2017, 15:50   #23
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,368
Thanks: 1,912
Thanked 2,142 Times in 1,595 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 161
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Alienėt po thithin ujin

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
Hajde thithje hajde
Not bad, right
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2017, 15:53   #24
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,368
Thanks: 1,912
Thanked 2,142 Times in 1,595 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 161
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Alienėt po thithin ujin

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hello Kitty Shiko postimin
Ajo s'duket si currile uji. S'ka se si te jete currille uji, kur ne disa vende duket vije me e holle nga nje vend tjeter dhe ne disa vende duket e shkeputur pak.

Then again mua me ka ndodhur dicka shume e paspjegueshme nga shkenca para 2-3 muajve.

Nje dite po zieja uje per makarona ne nje tenzhere te madhe. Kapakun ja vura derisa u nxeh uji dhe pa arritur piken e vlimit. Sa hoqa kapakun nga tenxherja e cova tek lavamani ta shpelaja me uje te vaket dhe ta kulloja si i paster qe ishte kapaku, se nuk do me duhej me vone. Sa po behesha gati te afrohesha tek tenxherja pashe nje currile uji (sa nje karrote ne trashesi) qe u ngrit perpjete dhe jo vetem qe kaloi gjatesine e tenxheres po arriti deri tek fundi i dollapit me siper. Pra 3 fishin e gjatesise se tenxheres. Problemi eshte se kjo currille uji nuk ishte ne qender te tenxheres, por ishte vetem 1 cm larg nga rrethi i tenxheres. Problemi tjeter ishte se siperfaqja e tenxheres ishte ne qetesi te plote, qe do te thote nuk po behej zierja ne komplet siperfaqen, por vetem ne 1 cm diameter.

Si ka mundesi qe kjo zierje uji ishte perqendruar vetem ne 1 cm dhe jo 20 cm ca c'eshte fundi i tenxheres? Edhe kur valon uji nuk e kalon lartesine me shume se gjysma e lartesise te tenxheres, jo me te kaloje 3 fishin e saj.

Kjo do ngelet misteri per mua, se nuk do di se ne c'faqe ta hedh kete pyetje: ne ate fizike apo metafizike?
i ke alienet ne mendje

Ose te kane ardhe mini mini mini mini aliene te thithin ujin tend
Do kete vecori te vecanta
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2017, 15:55   #25
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 7,417
Thanks: 0
Thanked 1,063 Times in 923 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 59
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Alienėt po thithin ujin

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Iku reklama (pagesen e ben ne sportel te Mandi).

Qenke vegjetarian/e.

--
Edhe mua me pelqen shume butesia e lopeve.

Sidomos pjesa e biftekut.
Te menduarit tend qenka me tramp se trampi
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2017, 16:21   #26
atrevido
edamus bibamus gaudeamus
 
Avatari i atrevido
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 3,125
Thanks: 0
Thanked 606 Times in 346 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
atrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Alienėt po thithin ujin

Nga forma ngjane me shume sikur po urinojne, ē'eshte e verteta.

Imagjino sikur uji ku lahemi te jete urina e alieneve. Nje tmerr i papare, ej!
__________________
La vita č come il mare, non gliene frega un cazzo se non sai nuotare.
atrevido nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2017, 16:23   #27
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,242
Thanks: 352
Thanked 2,592 Times in 1,499 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Alienėt po thithin ujin

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga atrevido Shiko postimin
Nga forma ngjane me shume sikur po urinojne, ē'eshte e verteta.

Imagjino sikur uji ku lahemi te jete urina e alieneve. Nje tmerr i papare, ej!
Po mjalti i bleteve tmerr te duket?
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2017, 16:29   #28
atrevido
edamus bibamus gaudeamus
 
Avatari i atrevido
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 3,125
Thanks: 0
Thanked 606 Times in 346 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
atrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Alienėt po thithin ujin

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Persona Shiko postimin
Po mjalti i bleteve tmerr te duket?
Po bletet ushqehen me lule qe e bejne te embel, keta dreq kushedi me cfare ushqehen qe e kane aq te tharet. Tmerr!
__________________
La vita č come il mare, non gliene frega un cazzo se non sai nuotare.
atrevido nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2017, 16:31   #29
Zana
e....Thjeshte
 
Avatari i Zana
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 24,440
Thanks: 6,410
Thanked 6,986 Times in 3,356 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 287
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Alienėt po thithin ujin

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga thirsty Shiko postimin
Not bad, right
Me siguri qe, Do te kene goje te Madhe .

Ps.. ha ha atrevido .
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2017, 16:38   #30
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,914
Thanks: 9,275
Thanked 2,925 Times in 1,492 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 198
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Alienėt po thithin ujin

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Iku reklama (pagesen e ben ne sportel te Mandi).

Qenke vegjetarian/e.

--
Edhe mua me pelqen shume butesia e lopeve.

Sidomos pjesa e biftekut.
Me too!
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
border=
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2017, 16:39   #31
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,242
Thanks: 352
Thanked 2,592 Times in 1,499 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Alienėt po thithin ujin

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga atrevido Shiko postimin
Po bletet ushqehen me lule qe e bejne te embel, keta dreq kushedi me cfare ushqehen qe e kane aq te tharet. Tmerr!
Po uji detit nuk eshte bere per te pire dhe ti. Ku do beje pllaq plluq ti pastaj? I kripur vjen nga qielli, apo behet keshtu ne toke?
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2017, 16:47   #32
atrevido
edamus bibamus gaudeamus
 
Avatari i atrevido
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 3,125
Thanks: 0
Thanked 606 Times in 346 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
atrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Alienėt po thithin ujin

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Persona Shiko postimin
Po uji detit nuk eshte bere per te pire dhe ti. Ku do beje pllaq plluq ti pastaj? I kripur vjen nga qielli, apo behet keshtu ne toke?
Pas kesaj videos po me lindin dyshime.

Uji i detit deperton edhe pa dashje ne goje. E imagjinon sikur te jene duke na perdorur si minj laboratori?

Po shohim tmerr me sy, zonjusha Persona!
__________________
La vita č come il mare, non gliene frega un cazzo se non sai nuotare.
atrevido nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2017, 16:58   #33
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,242
Thanks: 352
Thanked 2,592 Times in 1,499 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Alienėt po thithin ujin

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga atrevido Shiko postimin
Pas kesaj videos po me lindin dyshime.

Uji i detit deperton edhe pa dashje ne goje. E imagjinon sikur te jene duke na perdorur si minj laboratori?

Po shohim tmerr me sy, zonjusha Persona!
Mos u tmerro, se tmerrin ta krijon fantazia. Nga ata e shumta qe mund te kete marre deti eshte uji, pa kripe dhe pa shije. Keshtu shoku atrevido

P.s. Tmerrohu me shume nga i nostri simili qe bejne urinen ne det!
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2017, 17:23   #34
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,839
Thanks: 4,381
Thanked 4,729 Times in 3,147 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 250
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Alienėt po thithin ujin

hajde, hajde Aliensa, qe zbresin edhe ata edhe ti thithin njerezimit ujin ene kete e lexova. Edhe ku ? atje ke Algjeria tere ate uje te sistemuar nga kanalet e drejte ne deti.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2017, 17:28   #35
atrevido
edamus bibamus gaudeamus
 
Avatari i atrevido
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 3,125
Thanks: 0
Thanked 606 Times in 346 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
atrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Alienėt po thithin ujin

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Persona Shiko postimin
Mos u tmerro, se tmerrin ta krijon fantazia. Nga ata e shumta qe mund te kete marre deti eshte uji, pa kripe dhe pa shije. Keshtu shoku atrevido

P.s. Tmerrohu me shume nga i nostri simili qe bejne urinen ne det!
Faleminderin per kurajon qe me jep.

Tani ndihem me i qete.
__________________
La vita č come il mare, non gliene frega un cazzo se non sai nuotare.
atrevido nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2017, 19:56   #36
Rex
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 13,654
Thanks: 3,724
Thanked 4,298 Times in 2,414 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 438
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Alienėt po thithin ujin

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
Te menduarit tend qenka me tramp se trampi
Mund te duket i rende nga kendveshtrimi i butesise se lopes.
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2017, 19:58   #37
Rex
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 13,654
Thanks: 3,724
Thanked 4,298 Times in 2,414 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 438
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Alienėt po thithin ujin

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hello Kitty Shiko postimin
Me too!
Si dhe mushkerite Kitty, se harrova.
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2017, 21:09   #38
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,480
Thanks: 15,903
Thanked 13,442 Times in 8,512 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 718
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Alienėt po thithin ujin

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga moneymaker Shiko postimin
ishalla s'po na e thithin te gjithe
Pse ore?
Tė na i thithin them unė.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-05-2018, 02:32   #39
Elsa
Anėtar
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: angli
Posts: 68
Thanks: 146
Thanked 13 Times in 12 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
Elsa do tė bėhet i njohur mjaft shpejtElsa do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Re: Alienėt po thithin ujin

nuk e di pse por kta te orionit po qeshin me dhembshuri .... bless ....... nuk e di saktesisht por uji esht h2o me duket molekula qe jan me bollek ne univers, nese e mbaj mend mire cdo gje e krijuar esht ne perfekt balance, ska nevoj per asgje nga jasht 9njesoj si trupi juaj). vetem ne 3d ka nevoj trupi per ushqim uj ajer edhe pse po ta trajnosh trupin mund te jetosh vetem duke thithur ajer nje praktik nga budistet taoistet, mbas 4d 5d e me radh je ne zonen quantike me duket e cila esht vetem energji -energjija ska nevoj per ushqim- naaaaaaaah esht me interesante alienet po thithin ujin apo jo
Elsa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur