Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Thashetheme

Thashetheme Thashetheme-t e pėrditshme.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 07-10-2017, 00:04   #1
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,680
Thanks: 371
Thanked 1,973 Times in 1,331 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Humori dhe tallja

Kush eshte dallimi mes humorit dhe talljes?
Jemi mesuar te degjojme apo lexojme shume mbi humorin dhe talljen. Sigurisht ndryshon nga vendi ne vend e nga lagjia ne lagje.
Ndonje ide?
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-10-2017, 12:04   #2
Morenita
V.I.P
 
Avatari i Morenita
 
Data e antarėsimit: Sep 2013
Posts: 343
Thanks: 38
Thanked 65 Times in 57 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Morenita ėshtė vėrtetė talentėMorenita ėshtė vėrtetė talentėMorenita ėshtė vėrtetė talentėMorenita ėshtė vėrtetė talentėMorenita ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Humori dhe tallja

Na e thuaj ti.
Ti psh tall por te gjitheve u duket sikur ben humor.
Pse?
Morenita nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-10-2017, 12:38   #3
Dulcis in Fundo
echoes
 
Avatari i Dulcis in Fundo
 
Data e antarėsimit: Jun 2014
Posts: 4,923
Thanks: 765
Thanked 850 Times in 609 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 149
Dulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Humori dhe tallja

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Morenita Shiko postimin
Na e thuaj ti.
Ti psh tall por te gjitheve u duket sikur ben humor.
Pse?
Ne fakt, une do thoja te kunderten.
Dulcis in Fundo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-10-2017, 13:34   #4
ODEON
.
 
Avatari i ODEON
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 6,316
Thanks: 213
Thanked 653 Times in 361 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
ODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Humori dhe tallja

Per te qene koherente.... Sot ska humor por ligesi dhe tallje, kjo eshte menyra e vetme per te qeshur apo per tju lepire dikujt kundra dikujt tjeter...
Nje hale forum dhe i shikon si ndahen nga dy a tre kundra dikujt tjeter, lere mė ne jeten e perdishme ku realiteti preket me dore.

Gjithsesi pavarsisht sa thashe me lart ende kane mbetur njerez te mire qe me bejne te qesh me kreativitetin e tyre, biles edhe ne kete forum kam gjetur ndokend qe di te buzeqeshe.
ODEON nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-10-2017, 16:48   #5
Selena-
Sweety
 
Avatari i Selena-
 
Data e antarėsimit: Jul 2017
Posts: 931
Thanks: 546
Thanked 440 Times in 224 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
Selena- ėshtė njė i shkėlqyerSelena- ėshtė njė i shkėlqyerSelena- ėshtė njė i shkėlqyerSelena- ėshtė njė i shkėlqyerSelena- ėshtė njė i shkėlqyerSelena- ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Humori dhe tallja

Mua ma shpif humori i neveritshem . Kur behet me finese dhe takt ka lezet ..se ndjen hic ;p
Selena- nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-10-2017, 18:08   #6
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,260
Thanks: 16,510
Thanked 9,758 Times in 6,602 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Humori dhe tallja

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Morenita Shiko postimin
Na e thuaj ti.
Ti psh tall por te gjitheve u duket sikur ben humor.
Pse?
Aprove....d

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga SystemA : 07-10-2017 nė 18:12
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-10-2017, 19:53   #7
Morenita
V.I.P
 
Avatari i Morenita
 
Data e antarėsimit: Sep 2013
Posts: 343
Thanks: 38
Thanked 65 Times in 57 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Morenita ėshtė vėrtetė talentėMorenita ėshtė vėrtetė talentėMorenita ėshtė vėrtetė talentėMorenita ėshtė vėrtetė talentėMorenita ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Humori dhe tallja

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga .x. Shiko postimin
Per te qene koherente.... Sot ska humor por ligesi dhe tallje, kjo eshte menyra e vetme per te qeshur apo per tju lepire dikujt kundra dikujt tjeter...
Nje hale forum dhe i shikon si ndahen nga dy a tre kundra dikujt tjeter, lere mė ne jeten e perdishme ku realiteti preket me dore.

Gjithsesi pavarsisht sa thashe me lart ende kane mbetur njerez te mire qe me bejne te qesh me kreativitetin e tyre, biles edhe ne kete forum kam gjetur ndokend qe di te buzeqeshe.
Cf frymezimi.
Morenita nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2017, 18:01   #8
peshkaqeni33
nje ze midis jush
 
Avatari i peshkaqeni33
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Posts: 5,779
Thanks: 400
Thanked 647 Times in 435 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
peshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Humori dhe tallja

Po i beni gjyqin humorit?!

Humori ngelet humor, eshte dicka qe preket me mend, nuk preket me dore, prandaj jo te gjithe e kuptojne.
__________________
Zoti ne qiell... Une ne det...


(Po ne toke kush do jete?!)
peshkaqeni33 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2017, 19:21   #9
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 22,126
Thanks: 10,349
Thanked 9,736 Times in 4,778 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 322
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Humori dhe tallja

personalisht, kur ju bej per te qeshur, kenaqem shume. ky eshte qellimi im i vetem ne forum. per te tallur jo kurre, ska asnje arsye te tallesh njerez qe si njeh dhe aq me teper nuk tregon zgjuarsi.

une ate qe nuk pelqej eshte ironia dhe kunjat. demek duhet te jesh shume i zgjuar per te kapur kunjat e te zgjuarve te forumit.
jo se nuk vlersoj njerzit e zgjuar por jo kur e perdorin zgjuarsine e tyre per te ulur dike tjeter.
une mendoj se njeriu inteligjent eshte edhe i thjeshte me te tjeret.
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2017, 20:01   #10
peshkaqeni33
nje ze midis jush
 
Avatari i peshkaqeni33
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Posts: 5,779
Thanks: 400
Thanked 647 Times in 435 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
peshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Humori dhe tallja

Nje pyetje zonjush Bora...
Ke quani ju "kunj", ku e ndieni dhe si e ndieni?
__________________
Zoti ne qiell... Une ne det...


(Po ne toke kush do jete?!)
peshkaqeni33 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2017, 20:08   #11
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 22,126
Thanks: 10,349
Thanked 9,736 Times in 4,778 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 322
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Humori dhe tallja

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga peshkaqeni33 Shiko postimin
Nje pyetje zonjush Bora...
Ke quani ju "kunj", ku e ndieni dhe si e ndieni?
po une skam hyr dje neper forume. e di se si funksionojne. thjeshte menyra me te cilen eshte perdorur kurre sme ka perfaqesuar.

kunjat jane ato qe nuk perdoren drejtperdrejte por perdoren kundra dikujt me qellim , qe ne gjuhen tone forumore i themi; i dogji

nuk them se si kam perdorur por sinqerisht kane qene per te qeshur..
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2017, 20:20   #12
peshkaqeni33
nje ze midis jush
 
Avatari i peshkaqeni33
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Posts: 5,779
Thanks: 400
Thanked 647 Times in 435 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
peshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Humori dhe tallja

E kuptova.
Ju vete luani me kunjin, por nuk e duroni dot.

Humori eshte humor. Eshte menyra me xhentile per ti vene ne dukje dikujt nje te mete pa e ofenduar. Sigurisht qe ai qe e ka te meten do ti djeg, kurse per te tjeret do jete argetuese.
Ky eshte qellimi i humorit, te bej qesharak nje fenomen apo te tregoj anen qesharake te nje fenomeni te cilin dikush mund ta kete pranuar pa e kuptuar per vlere(dicka me vlere).
__________________
Zoti ne qiell... Une ne det...


(Po ne toke kush do jete?!)
peshkaqeni33 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2017, 20:25   #13
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 22,126
Thanks: 10,349
Thanked 9,736 Times in 4,778 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 322
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Humori dhe tallja

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga peshkaqeni33 Shiko postimin
E kuptova.
Ju vete luani me kunjin, por nuk e duroni dot.

Humori eshte humor. Eshte menyra me xhentile per ti vene ne dukje dikujt nje te mete pa e ofenduar. Sigurisht qe ai qe e ka te meten do ti djeg, kurse per te tjeret do jete argetuese.
Ky eshte qellimi i humorit, te bej qesharak nje fenomen apo te tregoj anen qesharake te nje fenomeni te cilin dikush mund ta kete pranuar pa e kuptuar per vlere(dicka me vlere).


ja psh, une e kuptova kunjin tend kur the; ke quani ju kunj dhe si e ndjeni? por duke qene se une e injoroj kete lloj kunji, te ktheva nje tjeter pergjigje duke te treguar se se kuptova ate qe the ti.

per te tjerat jam dakort sepse edhe une e bej kete lloj humori.
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2017, 20:29   #14
Dulcis in Fundo
echoes
 
Avatari i Dulcis in Fundo
 
Data e antarėsimit: Jun 2014
Posts: 4,923
Thanks: 765
Thanked 850 Times in 609 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 149
Dulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Humori dhe tallja

Do isha kurioze te njihja mendimin e hapesit te temes.
Dulcis in Fundo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2017, 20:39   #15
peshkaqeni33
nje ze midis jush
 
Avatari i peshkaqeni33
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Posts: 5,779
Thanks: 400
Thanked 647 Times in 435 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
peshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Humori dhe tallja

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
ja psh, une e kuptova kunjin tend kur the; ke quani ju kunj dhe si e ndjeni? por duke qene se une e injoroj kete lloj kunji, te ktheva nje tjeter pergjigje duke te treguar se se kuptova ate qe the ti.

per te tjerat jam dakort sepse edhe une e bej kete lloj humori.
Nuk ishte kunj e dashur Bora.
Cudia me ty eshte, se ty edhe kur te pyet per kunjin, te duket kunj!

Pastaj ti e di qe une me ty nuk flase kurre me kunja. Nuk ma lejon mamaja.
__________________
Zoti ne qiell... Une ne det...


(Po ne toke kush do jete?!)
peshkaqeni33 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2017, 18:52   #16
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 3,446
Thanks: 1,459
Thanked 1,565 Times in 921 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 81
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Humori dhe tallja

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga .x. Shiko postimin
Per te qene koherente.... Sot ska humor por ligesi dhe tallje, kjo eshte menyra e vetme per te qeshur apo per tju lepire dikujt kundra dikujt tjeter...
Nje hale forum dhe i shikon si ndahen nga dy a tre kundra dikujt tjeter, lere mė ne jeten e perdishme ku realiteti preket me dore.

Gjithsesi pavarsisht sa thashe me lart ende kane mbetur njerez te mire qe me bejne te qesh me kreativitetin e tyre, biles edhe ne kete forum kam gjetur ndokend qe di te buzeqeshe.
Hale kanė qenė ata anėtarė qė kan sulmuar anėtarėt e tjerė personalisht me gjėra personale derisa nuk lanė pa prekur edhe fėmijėt e disa anėtarėve. E si mund tė mos jesh kundra kėtyre haleve po ashtu edhe shoqėrisė sė tyre? Forumi duhet ta pėrjashtojė kėtė element ordinerė qė nė fillim.

Pėr temėn...

Humori kėrkon inteligjencė dhe pėrdoret pėr shumė arsye. Satirizmi ėshtė njė nga format e humorit qė mua mė pėlqen mė shumė.

Tallja ėshtė armė e njerėzve ordinerė pėr tė vėn nė lojė tė tjerė qė tė ndjet vetė mirė.

P.s Talia ka qenė perėndesha e Humorit nė tė ashtu quajturėn mitologjia 'greke'.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Beu_Shpata : 09-10-2017 nė 19:00
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2017, 19:16   #17
Kenzou
V.I.P
 
Avatari i Kenzou
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: NYC
Posts: 364
Thanks: 82
Thanked 77 Times in 56 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
Kenzou ėshtė njė gur i ēmuarKenzou ėshtė njė gur i ēmuarKenzou ėshtė njė gur i ēmuarKenzou ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: Humori dhe tallja

Kendej ke shume nga ata urithe qe shtirren si engjuj dhe qe ja mbajne qirin njeri tjetrit.
Kenzou nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2017, 20:43   #18
Morenita
V.I.P
 
Avatari i Morenita
 
Data e antarėsimit: Sep 2013
Posts: 343
Thanks: 38
Thanked 65 Times in 57 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Morenita ėshtė vėrtetė talentėMorenita ėshtė vėrtetė talentėMorenita ėshtė vėrtetė talentėMorenita ėshtė vėrtetė talentėMorenita ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Humori dhe tallja

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kenzou Shiko postimin
Kendej ke shume nga ata urithe qe shtirren si engjuj dhe qe ja mbajne qirin njeri tjetrit.
O Kenzou pse emri yt me kujton Kitsune
Morenita nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2017, 20:50   #19
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 7,417
Thanks: 0
Thanked 1,063 Times in 923 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 59
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Humori dhe tallja

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
Kush eshte dallimi mes humorit dhe talljes?
Jemi mesuar te degjojme apo lexojme shume mbi humorin dhe talljen. Sigurisht ndryshon nga vendi ne vend e nga lagjia ne lagje.
Ndonje ide?
Humori eshte kur qesh me veten, tallja kur qesh me te tjeret.
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2017, 21:11   #20
Morenita
V.I.P
 
Avatari i Morenita
 
Data e antarėsimit: Sep 2013
Posts: 343
Thanks: 38
Thanked 65 Times in 57 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Morenita ėshtė vėrtetė talentėMorenita ėshtė vėrtetė talentėMorenita ėshtė vėrtetė talentėMorenita ėshtė vėrtetė talentėMorenita ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Humori dhe tallja

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
Humori eshte kur qesh me veten, tallja kur qesh me te tjeret.
Uu foli bossi. Pak e sak.
Morenita nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur