Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Ankesa | Kėrkesa | Sygjerime > Mbi forumin > Sygjerime

Sygjerime Keni ndonjė sygjerim pėr Forum-Al!? Nėse po atėhere bėheni kėtu!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 18-08-2018, 20:26   #41
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 7,417
Thanks: 0
Thanked 1,063 Times in 923 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 59
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Probleme rreth forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
ti mund ta shohesh vet te profili se ku e ke dhene e kujt ja ke dhene
Ne c’profil mi?
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2018, 20:27   #42
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,757
Thanks: 16,255
Thanked 10,026 Times in 5,759 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 279
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Probleme rreth forumit

te gjithsecili e ka si opsion… hajde hajde uji , se paske eksploru forumin mir … po ska gje lerja ktyre thashethemexhijve ta bejne per ty se e kan talent
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2018, 20:33   #43
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 7,417
Thanks: 0
Thanked 1,063 Times in 923 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 59
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Probleme rreth forumi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
te gjithsecili e ka si opsion… hajde hajde uji , se paske eksploru forumin mir … po ska gje lerja ktyre thashethemexhijve ta bejne per ty se e kan talent
M’duket se o i rrafshet ne ky profili. Ca t’i eksploroj mi? Jam lodh, jam bo telef ka komet. Her tjeter po me shpetoi dora serish me noi tem po pys prap ktu.
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2018, 20:54   #44
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 13,037
Thanks: 2,685
Thanked 4,931 Times in 3,142 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 199
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Probleme rreth forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
Fiks. Rrofsh.
As une se dija,jo ne kete forum te pakten...hyra per kureshtje dhe kshu rash ne gjurmet e saj lol...gz qe munda te ndihmoj gjithsesi
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2018, 22:06   #45
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,838
Thanks: 4,381
Thanked 4,729 Times in 3,147 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 250
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Probleme rreth forumit

problemi me kryesore qendron ne ate, ku mund ti gjesh liket, qe kane pasur per ti dhene dhe nuk i kane dhene se keto qe jipen vete jane spending action dhe nuk pyetet me se ku shkuan
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2018, 22:13   #46
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,762
Thanks: 7,068
Thanked 8,317 Times in 5,333 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Probleme rreth forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
problemi me kryesore qendron ne ate, ku mund ti gjesh liket, qe kane pasur per ti dhene dhe nuk i kane dhene se keto qe jipen vete jane spending action dhe nuk pyetet me se ku shkuan
ju demostrusit jeni bo si " beni ecen vete"
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2018, 22:16   #47
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,838
Thanks: 4,381
Thanked 4,729 Times in 3,147 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 250
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Probleme rreth forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
ju demostrusit jeni bo si " beni ecen vete"
ke mundur vetem te besh like dhe do e kishe kursyer gjithe ate kument. Edhe ti je bere sikur keta me ēarēafa shkrime, e nisin ne faqen e pare, dalin tek e dyta dhe akoma ngelen duke shkruajtur tek e treta
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2018, 22:18   #48
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,480
Thanks: 15,903
Thanked 13,442 Times in 8,512 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 718
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Probleme rreth forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
ke mundur vetem te besh like dhe do e kishe kursyer gjithe ate kument. Edhe ti je bere sikur keta me ēarēafa shkrime, e nisin ne faqen e pare, dalin tek e dyta dhe akoma ngelen duke shkruajtur tek e treta
E zgjidhe atė ēėshtjen si ėshtė Toka, e rrafshėt apo sferike?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2018, 22:25   #49
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,838
Thanks: 4,381
Thanked 4,729 Times in 3,147 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 250
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Probleme rreth forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
E zgjidhe atė ēėshtjen si ėshtė Toka, e rrafshėt apo sferike?
ngelet si do e vendos komisioni kush ka me shume vota fiton
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-10-2018, 14:20   #50
Sear
Super Anėtar
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 160
Thanks: 0
Thanked 17 Times in 13 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 4
Sear do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Probleme rreth forumit

Sa here klikoj nje teme,nuk shkoj ne postimin e fundit,dhe me duhet te leviz te gjithe faqen per te shkuar ne fund..gje qe duhet te ndodhte automatikisht.problem vetem i imi ky?!
__________________
.......
Sear nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-10-2018, 15:31   #51
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 26,382
Thanks: 12,017
Thanked 9,819 Times in 6,284 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 504
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Probleme rreth forumit

A punon Imguri apo s'mundemi me te hedhem foto si dikur??

Kerkoj ndjese se faji ishte i imi....u zgjidh.
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga cool_shqype : 02-10-2018 nė 16:29
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-10-2018, 16:28   #52
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,337
Thanks: 7,431
Thanked 3,403 Times in 1,390 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Probleme rreth forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
A punon Imguri apo s'mundemi me te hedhem foto si dikur??
Punon ne rregull eshte, cfare problemi ke qe nuk poston foto ?
__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-10-2018, 16:30   #53
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 26,382
Thanks: 12,017
Thanked 9,819 Times in 6,284 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 504
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Probleme rreth forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mandi Shiko postimin
Punon ne rregull eshte, cfare problemi ke qe nuk poston foto ?
Cdo gje eshte ne regull Mandi.....fotos i kisha vene ca kritere mbrojtese qe nuk me lejonin ta shkarkoja aty ku doja....por tani eshte ne rregull..
Rrofsh.
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-10-2018, 16:32   #54
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,337
Thanks: 7,431
Thanked 3,403 Times in 1,390 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Probleme rreth forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Cdo gje eshte ne regull Mandi.....fotos i kisha vene ca kritere mbrojtese qe nuk me lejonin ta shkarkoja aty ku doja....por tani eshte ne rregull..
Rrofsh.
Ok vlla

Kalofsh bukur
__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-10-2018, 20:02   #55
Sear
Super Anėtar
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 160
Thanks: 0
Thanked 17 Times in 13 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 4
Sear do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Probleme rreth forumit

Po ky problemi im nuk mori nje pergjigje?-apo ra ne vesh te "shurller"?!
__________________
.......
Sear nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-10-2018, 20:04   #56
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,654
Thanks: 2,913
Thanked 2,913 Times in 1,622 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Probleme rreth forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Sear Shiko postimin
Po ky problemi im nuk mori nje pergjigje?-apo ra ne vesh te "shurller"?!
Sa perton dhe ti sikur do levizesh nai dollap, leviz faqen e forumit e shko ne fund.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-10-2018, 20:12   #57
Sear
Super Anėtar
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 160
Thanks: 0
Thanked 17 Times in 13 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 4
Sear do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Probleme rreth forumit

Pse t'i marre postimet nje me nje une,kur duhet te shkohej direkt ne fund.nga tel eshte e besdisshme.
__________________
.......
Sear nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-10-2018, 20:13   #58
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,458
Thanks: 5,977
Thanked 12,375 Times in 4,322 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 374
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Probleme rreth forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Sear Shiko postimin
Po ky problemi im nuk mori nje pergjigje?-apo ra ne vesh te "shurller"?!
Duhet te jesh me aktiv te Marri zgjillje problemi jot .
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-10-2018, 20:24   #59
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 5,768
Thanks: 7,646
Thanked 3,314 Times in 1,538 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 214
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Probleme rreth forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Sear Shiko postimin
Pse t'i marre postimet nje me nje une,kur duhet te shkohej direkt ne fund.nga tel eshte e besdisshme.
Aty ku del emri i postuesit te fundit tek tema qe doni te hapni, eshte nje shigjete djathtas. Shtyp shigjeten dhe te con tek faqja e fundit,postimi i fundit.

Ps: ska perse, paraprakisht.
__________________
The problem is, you think you have time.
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-10-2018, 20:27   #60
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,480
Thanks: 15,903
Thanked 13,442 Times in 8,512 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 718
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Probleme rreth forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga *ARiel* Shiko postimin
Aty ku del emri i postuesit te fundit tek tema qe doni te hapni, eshte nje shigjete djathtas. Shtyp shigjeten dhe te con tek faqja e fundit,postimi i fundit.

Ps: ska perse, paraprakisht.
Elle nė krye tė temės ke njė shingjetull qė tė ēon po aty.
P.s. S'ka pėrse paraprakishtmėrisht.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur