Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Arti i kuzhinės

Arti i kuzhinės Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 04-09-2018, 18:45   #21
lonely_lion
.
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 4,590
Thanks: 0
Thanked 1,560 Times in 1,213 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Buke misri me preshe

E paska nderruar titullin. Por prap s'e ka lene pa theksuar preshe
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-09-2018, 18:49   #22
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,425
Thanks: 6,823
Thanked 8,099 Times in 5,176 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 377
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Proje me pras

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Omg dashka niseshte. Skam. Une skam ble ndonjehere niseshte. Si I thone starch?
une e bera njehere me doli si revani.

soda e bukes hidhet ke prasi per ti hequr aciditetin une i mencmi ja hudha brumit.
vjehrra ime e qante pa mase fare
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-09-2018, 18:54   #23
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,589
Thanks: 14,586
Thanked 12,533 Times in 7,852 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 682
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Proje me pras

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga isha Ag, Dem Shiko postimin
Ishalla nuk e sheh Pirati e tė bėjė dhafa me alfabetin e tij!!!
p.s. ky pispili i bika si lakror me miell misri.
Pispili me qepė tė njoma.https://www.shije.al/recipe/1674/pispili-me-spinaq/

I thonė edhe lakror gjetkė.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-09-2018, 18:58   #24
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,425
Thanks: 6,823
Thanked 8,099 Times in 5,176 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 377
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Proje me pras

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Pispili me qepė tė njoma.https://www.shije.al/recipe/1674/pispili-me-spinaq/

I thonė edhe lakror gjetkė.
na parisi i vogel
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-09-2018, 19:12   #25
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,330
Thanks: 3,997
Thanked 4,354 Times in 2,932 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Proje me pras

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga isha Ag, Dem Shiko postimin
Ishalla nuk e sheh Pirati e tė bėjė dhafa me alfabetin e tij!!!
p.s. ky pispili i bika si lakror me miell misri.
Kush be ? Pispilli, ja qashtu emer nuk kisha degjuar edhe shikova vidjojen deri ne fund edhe prita cka po ndreq a mos po asocon ne pajdhaqen

Buka e misrit, sa me kujtohet, nese mund ta kujtoje si gatuhej, por jo keshtu si qulle pispilli.

Qashtu si vidjoja me poshte duhet te jete buke misri kallamoqe

__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
🖤 (1)
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-09-2018, 19:21   #26
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 24,811
Thanks: 10,797
Thanked 9,127 Times in 5,835 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 471
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Buke misri me preshe

Me te degjuar e kam qe buka e cerepit eshte ajo me e shijshmja...


buka e misrit.....

__________________
"Every heart sings a song, incomplete, until another heart whispers back. Those who wish to sing always find a song. At the touch of a lover, everyone becomes a poet." - Plato
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-09-2018, 19:51   #27
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,425
Thanks: 6,823
Thanked 8,099 Times in 5,176 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 377
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Buke misri me preshe

ne Poradec e bejne me saē. te lepish gishtat
🖤 (1)
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-09-2018, 20:16   #28
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,668
Thanks: 371
Thanked 1,961 Times in 1,326 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Buke misri me preshe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
ne Poradec e bejne me saē. te lepish gishtat
mos lepic ndonje gje tjeter kshu si padashur lumadh...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-09-2018, 20:18   #29
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,425
Thanks: 6,823
Thanked 8,099 Times in 5,176 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 377
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Buke misri me preshe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
mos lepic ndonje gje tjeter kshu si padashur lumadh...
lepijme ndonje pjeshke
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-09-2018, 20:28   #30
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,330
Thanks: 3,997
Thanked 4,354 Times in 2,932 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Buke misri me preshe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
ne Poradec e bejne me saē. te lepish gishtat
Po ti, ke ndonje recete per buke misri apo vetem pshesh me qumesht din pershembudh pshesh me qumesht me buke misri, apo nuk din receten? ajo me pjeshka duhet te jete pispill
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-09-2018, 20:35   #31
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,589
Thanks: 14,586
Thanked 12,533 Times in 7,852 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 682
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Buke misri me preshe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
Po ti, ke ndonje recete per buke misri apo vetem pshesh me qumesht din pershembudh pshesh me qumesht me buke misri, apo nuk din receten? ajo me pjeshka duhet te jete pispill
Po ti tani e drodhe, ti sikur "ll"-nė e shkruaje "dh"?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-09-2018, 20:37   #32
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,425
Thanks: 6,823
Thanked 8,099 Times in 5,176 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 377
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Buke misri me preshe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Po ti tani e drodhe, ti sikur "ll"-nė e shkruaje "dh"?
nga esperienca ime shume vjecare pispidh nuk ka
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-09-2018, 20:45   #33
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,330
Thanks: 3,997
Thanked 4,354 Times in 2,932 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Buke misri me preshe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Po ti tani e drodhe, ti sikur "ll"-nė e shkruaje "dh"?
Ehe, na erdhen abetaret fringo te trafikuara edhe e verejtem qe pispilli shkruhet me ll, ēdo llaf tjeter eshte gabim dhe nuk piqet as ne furre as ne ēerep e tepsi.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-09-2018, 20:52   #34
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,589
Thanks: 14,586
Thanked 12,533 Times in 7,852 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 682
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Buke misri me preshe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
Ehe, na erdhen abetaret fringo te trafikuara edhe e verejtem qe pispilli shkruhet me ll, ēdo llaf tjeter eshte gabim dhe nuk piqet as ne furre as ne ēerep e tepsi.
Shyēyr ēė mėsove dhe ti tė qkruash shēip.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-09-2018, 20:56   #35
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 11,817
Thanks: 2,460
Thanked 4,421 Times in 2,841 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Buke misri me preshe

Ah c'na ka marr malli c'eshte e verteta...!

E shijshme dhe me e thjeshte praktikisht nga byreku...
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-09-2018, 22:16   #36
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,330
Thanks: 3,997
Thanked 4,354 Times in 2,932 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Buke misri me preshe

edhe ty Eden mo te mori malli ? jaaaaaaa sa te jeton njeriu meson, thoshin tek ajo tema: kam mesuar
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-09-2018, 10:29   #37
netflix
Super Anėtar
 
Avatari i netflix
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 175
Thanks: 6
Thanked 71 Times in 54 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 4
netflix ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Buke misri me preshe

Nuk di pse i ndrroni emrin kur kshtu njihet. Buke misiri me presh eshte dick tjeter.
Si te thuash edhe buka edhe petulla jane njejt ngase te dyja buhen me miell dhe uje.Ndryshe nuk do te kishte kuptim emertimi.
netflix nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-09-2018, 11:00   #38
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,668
Thanks: 371
Thanked 1,961 Times in 1,326 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Buke misri me preshe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga netflix Shiko postimin
Nuk di pse i ndrroni emrin kur kshtu njihet. Buke misiri me presh eshte dick tjeter.
Si te thuash edhe buka edhe petulla jane njejt ngase te dyja buhen me miell dhe uje.Ndryshe nuk do te kishte kuptim emertimi.
mos u merzit fare ... rendesi ka qe ka nga ai preshi qe i pelqen Piratit
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-09-2018, 13:56   #39
Duaje Siveten
V.I.P
 
Avatari i Duaje Siveten
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 4,198
Thanks: 342
Thanked 603 Times in 445 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 44
Duaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Proje me pras

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
...
vjehrra ime e qante pa mase fare
Ēin qante, mer edepsez, soden e bukes, brumin apo preshin?!?
Duaje Siveten nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-09-2018, 15:13   #40
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,474
Thanks: 15,090
Thanked 9,022 Times in 6,086 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Proje me pras

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
Kush be ? Pispilli, ja qashtu emer nuk kisha degjuar edhe shikova vidjojen deri ne fund edhe prita cka po ndreq a mos po asocon ne pajdhaqen

Buka e misrit, sa me kujtohet, nese mund ta kujtoje si gatuhej, por jo keshtu si qulle pispilli.

Qashtu si vidjoja me poshte duhet te jete buke misri kallamoqe

https://www.youtube.com/watch?v=KkiXJNjirPU
Kshu eshte KJO...por lene proje me LESH....


Vetem shkruesi nuk perdorte vaj te cilesise se larte apo ulliri,dhe maja e bukes e ben si syngjer(BIO)I bente shkruesi ne tenxhere xingato me duar mrena,i fuste si perberes edhe,rigon,majdanoz,kokrra ulliri te prera pa berthame,apo si ta kete QEJFI.Kur piqet e shoqeron si ta ka MIDEJA,grosh,sallate,djathe,vere,birre me PRAS te NJOME e kush i ma men sa te tjera.Biles...u msu njona keq edhe....e qan.

Jo mi jo....pranej kom ardh un Gjermani.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur