Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 07-07-2019, 17:52   #261
BlueRose
V.I.P
 
Avatari i BlueRose
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Posts: 5,517
Thanks: 1,866
Thanked 1,716 Times in 1,073 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 150
BlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dedikuar Ty (2)

__________________
"Pėrveē mendimeve tona, nuk ka asgjė qė tė jetė vėrtetė pushteti ynė dhe respektimi i tyre ėshtė fuqia jonė e vėrtetė"
BlueRose nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-08-2019, 02:13   #262
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,847
Thanks: 16,301
Thanked 10,089 Times in 5,793 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 282
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Dedikuar Ty (2)

Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-08-2019, 23:35   #263
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 13,066
Thanks: 2,693
Thanked 4,954 Times in 3,157 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 199
Eden ka mbyllur reputacionin
Re: Dedikuar Ty (2)

Fjalet e embla lehte digjen...

Dhe vjen ti e hyn ne jeten time,pa pritur si nje furtune. Dhe me thua qe ne momentin e pare se sa mire ndihesh qe me njohe,se po perjeton dicka qe skishe menduar kurr se mund ta jetoje ,dhe qe jam mendimi me I bukur I dites tende .
Dhe une si pranuesja e tere ketyre premtimeve ,te endrrave te medha dhe e ikonave te bukura qe kishe krijuar ,rri ne nje qoshe dhe mendoj: Cfare?
Si? Ku?
Cfare behet tani?
Cfare po ndodh? Si mundet kaq shpejt te thuhen kaq fjale te medha? Ku do na shpie e tera kjo?
Mos ndoshta vlen fakti se sa lehte I thua disa gjera po aq lehte I merr mbrapsht?

Por shume shpejt me bind e me terheq ne marrezine, ne furtunen e dashurise tende . Sepse je "i bukur" ne gjithcka tenden .Ne ato qe thua,ne ato qe tregon, ne ato qe ben .Dhe sepse kisha harruar kur ishte hera e fundit qe kisha takuar nje njeri te bukur brenda edhe jashte ,ku shpreh interes te vertet ,dhe une vendos ta jetoj .Te clirohem ,te dorezohem pa shume ,shume mendime ,sepse jeta eshte e shkurter e nuk I dihet cfare ndodh neser. Fanse e Carpe Diem sic e shikon .


Clirohem e dorezohem, terhiqem e vetedijshme sepse une e dua,sepse ti me ben ta dua.Dhe eshte vertet mrekulli ,unike ...sepse ndoshta vetem kur jepesh teresisht ,e perjeton me te vertet. Te gjitha ndjenjat ne te kuqe.Nuk ka gje me te mire te mendoj.

Shume shpejt fillon e kerkon pothuajse me ashpersi sa me shume vend ne jeten time ,sa me shume te bej mbrapsht ,kerkon te ndryshoj dhe mundohesh te me futesh ne kallupet e tua,e te kisha then I dashur qe ne fillim, mos u mundo te me ngushtosh me kallupet e tua ,sepse te miat jane costum made.E megjithate mundohem te hy ne kallupet e tua ,te shikoj me nxe? Jane te pershtatshme? Mundem te rehatohem?

Mundohem, luftoj e bind veten time se mund te pershtatem edhe atje, me gjerat sic I do ti ,sic te konvenojne ty ,te bej zgjedhjet e ndryshimet qe do ti ,pavaresisht se cfare pasojash do kene ato ndryshime ne jeten time .Dhe aty ku jam gati te them "PO" ,te bej cfare do ti ,ashtu sic e do ti ,perfundimisht I le te gjitha. Ne te paren veshtiresi ,per nje idiotllek ,dorezohesh. Ti qe kerkoje angazhime ,qe jepje premtime, qe kishe pretendime ,vendos I vetem deshiren per tu larguar. Le nje njeri qe ishte gati te linte endrrat dhe te dilte nga kallupet e tij ,vetem e vetem qe te jete me ty.

Edhe keshtu. Vjen e verteta perseri dhe ve gjerat ne vend te vet. Te jep nje shuplake te madhe edhe te thote <zgjohu!>. Senari me I mundshem eshte se kur behesh ajo qe duan te jesh, te mos te duan me sepse nuk je ajo qe ishe. Sepse pushon se qeni ai njeri qe e magnetizoje fillimisht.
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-08-2019, 03:43   #264
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 13,066
Thanks: 2,693
Thanked 4,954 Times in 3,157 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 199
Eden ka mbyllur reputacionin
Re: Dedikuar Ty (2)

Do te me kujtosh...

“...Do te te marri malli, do te te mungoj ne cdo fryme, ne cdo rruge, ne cdo person, ne cdo shtrengim dore, do te mungoj sa here te ngresh koken per te pare yjet, apo per te pare diellin! Do te te mungoj ne diten tende me te mire, ne naten tende me te erret. Do sillesh neper krevat dhe do e mbushesh ate me me te paren qe do takosh, do shikosh imazhin tim teksa buzeqesh dhe embel do te te puth dhe perkedhel, zgjohu, s'jam une, eshte tjetra! Ashtu euforik dhe idjot do i kerkosh te largohet, s'te mbush, s'te ploteson, s'jam une. S'jam une dhe s'do te jem! Ti je frikacak, s'di ti duash femrat si une, s'di ti mbash femrat si une. Te nesermen do ngrihesh dhe gjithcka do te te duket enderr, do mendosh te me shkruash, te me thuash qe te duhem dhe qe akoma ndjen per mua, mos e bej, me s'jam, me s'do jem! Do te duash ta nisesh diten i lumtur, s'do te mundesh dot, ke bere dike te vuaje dhe njesoj do vuash, jo sepse e them apo e dua une, por cdo gje qe jep, kthehet, une di te pres! Une aq sa te kam dhene dua te marr, por jo nga ty! Ti je burracak, i dobet, ate qe thua sot e harron dhe mendon se gjithcka eshte si te besh nje shetitje, apo si te pish nje birre. Por, une s'di te jem egoiste dhe ndoshta deri neser do te dua prandaj te uroj me te miren, me te bukuren ne jete. Uroj te mos me harrosh kurre, te ndjesh ate qe me bere te ndiej une, te jesh aq i lumtur sac jam une tani... uroj te jem mendimi yt i fundit, deshira jote e pare. Mankthi i cdo nate, pasioni i cdo fantazie, ecja e cdo rruge. Te jem ne cdo prekje, ne cdo puthje, perqafim qe do japesh, te duash pertej forces se shpirt te jem ajo tjetra. .. Une edhe do te jem dhe e di pse? -sepse aty ku shkelet ajo cfare vertete eshte e shenjte, s'te len te besh nje hap me tej, do te jem, por jo ajo tjetra! Do te jem mungesa ne lekure. Mos harro, do te me kujtosh, do te te kujtohem!”
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-09-2019, 10:09   #265
e panjohura
Super Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 7,239
Thanks: 4,536
Thanked 5,013 Times in 1,940 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Re: Dedikuar Ty (2)

U mėsova tė humb gjithēka qė dua
Humba gjėra, njerėz, tė humba ty madje pas teje humba dhe vetėn...
Kur ti ike more ēdo gjė nga unė....
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj se: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
e panjohura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-09-2019, 10:30   #266
Jetmira
💙🌙
 
Avatari i Jetmira
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 2,861
Thanks: 1,772
Thanked 1,273 Times in 531 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Jetmira ka mbyllur reputacionin
Re: Dedikuar Ty (2)

E nisa perseri cigaren me shpresen se do te te harroj ty,por tymi i cigares me ringjalli kujtime.
U ben vite qe i mbush mendjes vetes se te kam harruar.
Pikerisht ne momentin qe une mendoj se nuk je me pjese e shpirtit tim,shfaqesh serish.
E ben per te me lenduar,apor per hakmarrje une nuk e kuptoj.
Di te them qe ndjehem keq kur te shikoj dhe kam deshire te te shtrengoj sic beja dikur.
Por nuk mundem,seriozisht nuk mundem.
Jam bere aq lemsh saqe fjalet me mblidhen ne gryke,dhe zemra duket sikur nuk po rreh me.
Ndjehem bosh pa ty!
Jetmira nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-09-2019, 10:42   #267
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 10,322
Thanks: 23
Thanked 3,021 Times in 1,874 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 197
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Re: Dedikuar Ty (2)

__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-09-2019, 11:15   #268
Xhenet
Amoureus <3
 
Avatari i Xhenet
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Ne mes endrrave dhe realitetit
Posts: 1,024
Thanks: 1,101
Thanked 931 Times in 250 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 37
Xhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėm
Re: Dedikuar Ty (2)

Qui y-t-il de plus beau dans la vie que de partager la sienne avec une personne qui nous correspond? Cette personne, c’est toi, j’en suis certaine. Je t’aime D...
__________________
Ne laisse pas une mauvaise période te faire croire que tu as une mauvaise vie !
Xhenet nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-09-2019, 09:13   #269
e panjohura
Super Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 7,239
Thanks: 4,536
Thanked 5,013 Times in 1,940 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Re: Dedikuar Ty (2)

Ehhh....ike ,vetem ikja eshte ajo qe ti more me vete ,sepse aromen e le ketu...
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj se: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
e panjohura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-09-2019, 10:06   #270
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,630
Thanks: 13,618
Thanked 7,580 Times in 4,811 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 441
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: Dedikuar Ty (2)

Sa depression lexon robi ne kete Teme lol

Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-09-2019, 11:11   #271
e panjohura
Super Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 7,239
Thanks: 4,536
Thanked 5,013 Times in 1,940 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Re: Dedikuar Ty (2)

Nuk kam asnjė mendim, qė nuk je ti.
Nuk kam nė gjak asnjė dėshirė, qė nuk ėshtė pėr ty.
Tė dua...
Fli sonte nė zemrėn time tė lutem....
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj se: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
e panjohura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-09-2019, 11:52   #272
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 13,066
Thanks: 2,693
Thanked 4,954 Times in 3,157 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 199
Eden ka mbyllur reputacionin
Re: Dedikuar Ty (2)

Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-09-2019, 12:03   #273
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 10,322
Thanks: 23
Thanked 3,021 Times in 1,874 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 197
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Re: Dedikuar Ty (2)

Pa ty pėr ty ska mė dy
Tani jemi ne
Dje ishim njė
Sot s"jemi asgjė

Pa ty me lot nė sy
Skam mė frym
Skam asgjė qė frymon

Ka ngelur zėri metalik qė pėrgjigjet ne Telefon.

Ska erė ska shiiii
Ngelėm vetėm unė dhe vjeshta, mungon tiiii...............
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-09-2019, 12:43   #274
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 26,415
Thanks: 12,073
Thanked 9,839 Times in 6,299 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 504
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Re: Dedikuar Ty (2)

Dedikuar ty, ishte cdo gjē
toka, dielli, qielli the yjet ne tē
zemer rrahjet, mendimet dhe gezimet
frymemarrja, buzeqeshja si dhe gabimet

Dedikuar ty, tashme asgje
qielli ngjyre gri, e ti fshehur ne te
percmimi m'ka met si i vetmi dialog
per ty rrahja dhe mendimi, s'behen me tok.
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga cool_shqype : 18-09-2019 nė 12:45
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2019, 09:10   #275
e panjohura
Super Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 7,239
Thanks: 4,536
Thanked 5,013 Times in 1,940 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Question Re: Dedikuar Ty (2)

Sot, mė mungon pak mė tepėr se zakonisht...
Zakonisht, mė mungon pėr vdekje...
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj se: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
e panjohura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2019, 09:27   #276
Jetmira
💙🌙
 
Avatari i Jetmira
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 2,861
Thanks: 1,772
Thanked 1,273 Times in 531 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Jetmira ka mbyllur reputacionin
Re: Dedikuar Ty (2)

Si mundem, te te falenderoj?
Si mudem, te te shperblej qe me riktheve jeten?
Si mund, te te jem mirnjohese,kur ti me dhe arsye per te buzeqeshur?
Si valle?
Nuk mundem te te them thjesht nje faleminderit,pasi ti meriton me shume se kaq.
Meriton te te falesh gjithshka,pasi ishe i vetmi qe me qendroi prane.
Ti ishe i vetmi qe nuk me gjykove edhe pse te tjeret te flisnin keq per mua
Ishe i vetmi qe me perqafoje kur une qendroja e heshtur.
Ti je ai qe i meriton te gjitha.
Jetmira nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-09-2019, 21:00   #277
e panjohura
Super Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 7,239
Thanks: 4,536
Thanked 5,013 Times in 1,940 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Re: Dedikuar Ty (2)

S'mė mungon gjithmonė...vetėm kur marrė frymė....

__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj se: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
e panjohura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-09-2019, 20:56   #278
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 26,415
Thanks: 12,073
Thanked 9,839 Times in 6,299 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 504
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Re: Dedikuar Ty (2)

__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-09-2019, 21:39   #279
Mistrece
...
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 14,517
Thanks: 169
Thanked 4,932 Times in 2,777 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 348
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Re: Dedikuar Ty (2)

__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-09-2019, 21:39   #280
e panjohura
Super Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 7,239
Thanks: 4,536
Thanked 5,013 Times in 1,940 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Re: Dedikuar Ty (2)

Me mjaftonte nje gjest i vogel per te me bere te lumtur, apo per te buzeqeshur. Me mjaftonte nje fraze ose nje foto per te me bere te qaj. Me mjaftonte vertet pak. Sepse ne jete, gjerat e vogla jane ato qe vijne nga zemra, jane ato me te sinqertat.....
Me mungon..........Naten e mire.
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj se: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
e panjohura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur