Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore > Jeta e natės

Jeta e natės Diskutime rreth jetės sė natės.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Shiko rezultatet: Sa e pelceni NIGHT CLUB "LATE"
Shume 3 100.00%
Teper 0 0%
Votues: 3. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh

Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 06-01-2014, 19:23   #221
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,204
Thanks: 341
Thanked 2,567 Times in 1,480 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 143
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Night Club "Late "

pupu c'muzike. na shurdhuat fare :-D bej shaka, por ngaqe s'me pelqen kjo lloj muzike prandaj...

http://www.youtube.com/watch?v=yftOy8kz7aE
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2014, 19:27   #222
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,405
Thanks: 145
Thanked 723 Times in 566 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 145
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Night Club "Late "

cherry blossom ne qfar lloj night clubesh luhet kjo muzika jote lol
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2014, 19:28   #223
Beaute
.
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 17,754
Thanks: 5,335
Thanked 11,393 Times in 3,981 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 346
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Night Club "Late "

Cherry e bukur e bukurr

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
thanks beaute, po pse e shpejtoni muziken ju ne europ lol shum hyper jeni


https://www.youtube.com/watch?v=ekAXPCphKXQ
Ku e di ti qe jam ne europ un

http://www.youtube.com/watch?v=E98IYokujSY
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2014, 19:32   #224
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,405
Thanks: 145
Thanked 723 Times in 566 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 145
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Night Club "Late "

pate than qe je ne franc diku ne ni postim noshta ne jam gabu


https://www.youtube.com/watch?v=AaXaig_43lU
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2014, 19:32   #225
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,204
Thanks: 341
Thanked 2,567 Times in 1,480 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 143
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Night Club "Late "

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
cherry blossom ne qfar lloj night clubesh luhet kjo muzika jote lol
me pare me thuaj ti se c'quan club.. se une ato ku kercehet nuk i frekuentoj, dy here gjithsej kam qene ne jeten time...

ne pub shkoj me shume.. te kisha nje pub timin ama, s'do veja kete muzike qe sillni ketu
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2014, 19:33   #226
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,405
Thanks: 145
Thanked 723 Times in 566 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 145
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Night Club "Late "

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cherry blossoms Shiko postimin
me pare me thuaj ti se c'quan club.. se une ato ku kercehet nuk i frekuentoj, dy here gjithsej kam qene ne jeten time...

ne pub shkoj me shume.. te kisha nje pub timin ama, s'do veja kete muzike qe sillni ketu
ato qe kercehet quj club un
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2014, 19:37   #227
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,204
Thanks: 341
Thanked 2,567 Times in 1,480 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 143
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Night Club "Late "

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
ato qe kercehet quj club un
ke te drejte, se edhe une e kisha kuptuar pak a shume temen. por desha t'ju ngacmoja njecik, me shpresen qe te nderroni gusto per muzike nje dite

__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2014, 19:37   #228
Beaute
.
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 17,754
Thanks: 5,335
Thanked 11,393 Times in 3,981 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 346
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Night Club "Late "

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
pate than qe je ne franc diku ne ni postim noshta ne jam gabu


https://www.youtube.com/watch?v=AaXaig_43lU
Jo sje gabu po jeta ime eshte ndare ne dysh ne Miami dhe ne France.. asnjeher s'di ku tme gjesh ekzakt..
http://www.youtube.com/watch?v=VyGAcRqReyY
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2014, 19:40   #229
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,405
Thanks: 145
Thanked 723 Times in 566 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 145
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Night Club "Late "

nice lol gjysmen e paske ka lagjia ime


https://www.youtube.com/watch?v=37iuauzMWxo
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2014, 19:42   #230
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,405
Thanks: 145
Thanked 723 Times in 566 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 145
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Night Club "Late "

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cherry blossoms Shiko postimin
ke te drejte, se edhe une e kisha kuptuar pak a shume temen. por desha t'ju ngacmoja njecik, me shpresen qe te nderroni gusto per muzike nje dite

lol cherry blossoms mu me pelqejn dhe kanget me qifteli. po ato a i aprovon?
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2014, 19:47   #231
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,204
Thanks: 341
Thanked 2,567 Times in 1,480 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 143
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Night Club "Late "

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
lol cherry blossoms mu me pelqejn dhe kanget me qifteli. po ato a i aprovon?
ato po, shume me mire se hip hopi
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2014, 19:55   #232
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,461
Thanks: 3,584
Thanked 4,092 Times in 2,293 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 430
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Night Club "Late "

Derjans, degjoj nja 4-5 kenge te atyre qe i ka sjell cherry blossom- Massive Attack - dhe te garantoj qe ki me ja shajt nonen Eminemit qe t'i ka hup kaq vjet kot
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2014, 19:59   #233
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,204
Thanks: 341
Thanked 2,567 Times in 1,480 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 143
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Night Club "Late "

ja kush me kupton mua

http://www.youtube.com/watch?v=5tZlu4wP4pw
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2014, 20:00   #234
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,405
Thanks: 145
Thanked 723 Times in 566 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 145
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Night Club "Late "

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Derjans, degjoj nja 4-5 kenge te atyre qe i ka sjell cherry blossom- Massive Attack - dhe te garantoj qe ki me ja shajt nonen Eminemit qe t'i ka hup kaq vjet kot
rex un gjysmen e ksaj qe pruni cherry blossom nigjova e desh vrava veten lol jo mo kater a pes ahahaha
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2014, 20:01   #235
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,204
Thanks: 341
Thanked 2,567 Times in 1,480 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 143
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Night Club "Late "

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
rex un gjysmen e ksaj qe pruni cherry blossom nigjova e desh vrava veten lol jo mo kater a pes ahahaha
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2014, 20:09   #236
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,461
Thanks: 3,584
Thanked 4,092 Times in 2,293 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 430
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Night Club "Late "

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
rex un gjysmen e ksaj qe pruni cherry blossom nigjova e desh vrava veten lol jo mo kater a pes ahahaha
hahaha

T'a ka blloku 2pac e eminem trunin mer vella. lol

Ok nese vetem i degjon, ama po t'a lo amanet mos u veshni si ata.

Erdhen ne Gjakove per pushime nje familje qe i kemi te njohur. Kur e pash djalin e tyre, cka me pa, vetem nga ngjyra e lekures dallohej qe eshte femija i tyre. Komplet rruget e Gjakoves i fshiu me pantolona qe i kish marr 5 numra me te medhenj se numri i tij real
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2014, 20:13   #237
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,405
Thanks: 145
Thanked 723 Times in 566 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 145
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Night Club "Late "

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
hahaha

T'a ka blloku 2pac e eminem trunin mer vella. lol

Ok nese vetem i degjon, ama po t'a lo amanet mos u veshni si ata.

Erdhen ne Gjakove per pushime nje familje qe i kemi te njohur. Kur e pash djalin e tyre, cka me pa, vetem nga ngjyra e lekures dallohej qe eshte femija i tyre. Komplet rruget e Gjakoves i fshiu me pantolona qe i kish marr 5 numra me te medhenj se numri i tij real
jo jo si lshojm brekt deri ne gjunj jo lol ahahahahahah
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2014, 20:22   #238
Beaute
.
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 17,754
Thanks: 5,335
Thanked 11,393 Times in 3,981 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 346
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Night Club "Late "

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
nice lol gjysmen e paske ka lagjia ime


https://www.youtube.com/watch?v=37iuauzMWxo
EEE gjysmen se gjysmen tjeter se lejoj po boj luft me shpirtin
http://www.youtube.com/watch?v=0uh7ATxqicg

p.s e kthyt temen ndyqan lingerie lol
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur