Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 05-11-2018, 09:14   #41
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 6,907
Thanks: 7,709
Thanked 3,552 Times in 1,860 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Kloppi nuk e merr Shaqirin nė Beograd pėr ndeshjen kundėr Zvezdės

Xherdan Shaqiri nuk do tė luajė nė ndeshjen e 21-tė tė Liverpoolit kundėr Crvena Zvezdės nė Ligėn e Kampionėve, e cila do tė luhet nė Beograd.
“Ėshtė njė situatė ku do tė shkojmė nė qytetin fantastik tė Beogradit si njė ekip futbolli pėr tė luajtur futboll”, ka thėnė Jurgen Klopp pėr Liverpoolfc.com, transmeton Koha.net.
“Kemi dėgjuar dhe lexuar spekulimet pėr atė lloj pritjeje qė Shaqiri do ta merrte atje dhe megjithėse nuk e kemi idenė se ēfarė do tė mundė tė ndodhte, ne duam qė tė shkojmė atje dhe tė fokusohemi 100 pėr qind nė futboll dhe jo tė mendojmė pėr diēka tjetėr. Kjo ėshtė e gjitha”, ka sqaruar Klopp.
“Ne jemi Liverpool FC, njė klub i madh, njė ekip futbolli por nuk kemi ndonjė mesazh tjetėr. Nuk kemi asnjė mesazh politik, absolutisht jo. Ne duam tė fokusohemi qė tė jemi nė kėtė lojė tė madhe futbolli, tė jemi tė lirė nga ēdo gjė tjetėr”, ka thėnė ndėr tė tjera trajneri i Liverpoolit.
“Ne jemi tė etur pėr tė qenė tė respektueshėm dhe tė etur pėr tė shmangur ēdo shpėrqendrim nga gara 90-minutėshe e cila ėshtė e rėndėsishme pėr futbollin dhe vetėm pėr futbollin. Kėshtu qė pėr atė arsye, Shaqiri nuk do tė pėrfshihet dhe ai e pranon dhe e kupton kėtė. Shaqiri ėshtė lojtari ynė, ne e duamė atė, dhe ai do tė luajė pėr ne shumė herė, por jo tė martėn”, shtoi Kloppi.
Gjithashtu, Kloppi ka zbuluar edhe emrat e lojtarėve qė do tė udhėtojnė pėr nė Beograd pėr tė luajtur kundėr Crvena Zvezdės: Fabinho, Van Dijk, Wijnaldum, Lovren, Milner, Keita, Firmino, Mane, Salah, Gomez, Alisson, Sturridge, Moreno, Lallana, Mignolet, Robertson, Origi, Solanke, Matip, Kelleher, Alexander-Arnold.
_____________________________________
https://www.koha.net/sport/126977/li...-ndaj-zvezdes/
___________________

Keshtu jau rras Kloppi "huliganeve"(delikuenteve te milicise se vuēiēit)…!
🖤 (2)
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 10:07   #42
ricky_ch
*************
 
Data e antarėsimit: Feb 2015
Posts: 173
Thanks: 238
Thanked 72 Times in 53 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
ricky_ch ka njė atmosferė spektakolarericky_ch ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Kloppi nuk e merr Shaqirin nė Beograd pėr ndeshjen kundėr Zvezdės

Sumė vendim i logjikshėm. Mund tė ndodh qė ndonjė budalla e gjuan
ndonjė gur, e pastaj qindra tė tjerė duhet tė merren me to.
Kėshtu flen njeriu mė qetė.
ricky_ch nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 10:35   #43
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,537
Thanks: 15,108
Thanked 9,033 Times in 6,096 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 390
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kloppi nuk e merr Shaqirin nė Beograd pėr ndeshjen kundėr Zvezdės

Klopp eshte trainer i MADH.Per rastin e Shaqirit,duhej ti referohej dhe ish ekipit te tij ose atij belgut qe bene...QDO HERE shqiponjen.Por do shkina jane KURACA ne GLLAVA dhe e kuptoj vendimin.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 11:06   #44
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 5,793
Thanks: 3,346
Thanked 2,675 Times in 1,807 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kloppi nuk e merr Shaqirin nė Beograd pėr ndeshjen kundėr Zvezdės

Ndeshja zhvillohet nė njė vend qė ėshtė i paaftė qė tė zhvillojė njė ndeshje normale futbolli, shkak ėshtė primitivizmi i shoqėrisė serbe. Ata janė njerėz pylli dhe nuk kanė konceptet bazė tė njė sjellje civile. Pėr kėtė arsye traineri u detyrua qė tė marri kėtė vendim aspak normal.
🖤 (1)
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 11:16   #45
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,445
Thanks: 6,839
Thanked 8,105 Times in 5,182 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 377
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kloppi nuk e merr Shaqirin nė Beograd pėr ndeshjen kundėr Zvezdės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Ndeshja zhvillohet nė njė vend qė ėshtė i paaftė qė tė zhvillojė njė ndeshje normale futbolli, shkak ėshtė primitivizmi i shoqėrisė serbe. Ata janė njerėz pylli dhe nuk kanė konceptet bazė tė njė sjellje civile. Pėr kėtė arsye traineri u detyrua qė tė marri kėtė vendim aspak normal.
me e keqja do e merrte 3 pikshin ne tavoline.

ka pas dhe frike per ēunat. helbete kafshe pylli.
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 11:35   #46
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,909
Thanks: 1,111
Thanked 1,230 Times in 679 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kloppi nuk e merr Shaqirin nė Beograd pėr ndeshjen kundėr Zvezdės

Me mire pushim per Shaqon, sa te rrezikoj me njerzit e pyllit
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 11:56   #47
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 5,793
Thanks: 3,346
Thanked 2,675 Times in 1,807 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kloppi nuk e merr Shaqirin nė Beograd pėr ndeshjen kundėr Zvezdės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
me e keqja do e merrte 3 pikshin ne tavoline.

ka pas dhe frike per ēunat. helbete kafshe pylli.
Po ēfarė tė bėjė tjetėr ai si trajner? Kur tė zė me tė ligun, s'ke ēfarė bėn, ata janė kafshė. Mbase atyre majmunėve do tu duket si njė fitore e madhe mungesa e Shaqirit dhe do ti ndihmojė qė mos ta ndjejnė kur Liverpuli tu fusi hurin. Mė mirė kėshtu. Klop e pėlqen shumė Shaqirin si lojtar ishte ai qė kėmbėnguli pėr ta marrė nė skuadėr dhe deri tani Shaqiri e ka justifikuar besimin.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 12:08   #48
Samiu
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 6,354
Thanks: 4,991
Thanked 3,165 Times in 1,572 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 150
Samiu ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kloppi nuk e merr Shaqirin nė Beograd pėr ndeshjen kundėr Zvezdės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Klopp eshte trainer i MADH.Per rastin e Shaqirit,duhej ti referohej dhe ish ekipit te tij ose atij belgut qe bene...QDO HERE shqiponjen.Por do shkina jane KURACA ne GLLAVA dhe e kuptoj vendimin.
Kto shprehjet qe perdor ti Beni dhe mynyra e niveli i ironise, si kjo me lart; "Kuraca...." me bejne te qeshi shume.
Ndersa shprehja se "shkinat" jane te tilla....eshte plotsishte me vend dhe s'e lun topi.
Une nuk e kuptoj Klopin fare. Pse ai duhet te detyrohet te dorezohet para nje qeshtje qe jo se nuk i perket atij e sportit por as edhe vet "shkinave". ..
Po nejse. ...kshtu jane njerzit qe nuk kane logjike e dinjitet te mjaftueshem profesionale.
__________________
Mos ma vritni dėshirėn qė t ju dua, aman.
🖤 (1)
Samiu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-11-2018, 20:01   #49
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 6,907
Thanks: 7,709
Thanked 3,552 Times in 1,860 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kloppi nuk e merr Shaqirin nė Beograd pėr ndeshjen kundėr Zvezdės

Pa Shaqirin, Liverpuli s'vlen gje.
2 me zero per yllin komunist te beligradit.
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-11-2018, 20:27   #50
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 22,596
Thanks: 1,794
Thanked 1,938 Times in 1,459 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 151
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kloppi nuk e merr Shaqirin nė Beograd pėr ndeshjen kundėr Zvezdės

Vendim palidhje
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-11-2018, 21:22   #51
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,370
Thanks: 4,010
Thanked 4,372 Times in 2,945 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kloppi nuk e merr Shaqirin nė Beograd pėr ndeshjen kundėr Zvezdės

humben pra budadhajat, ta mirrnin Shaqen me vete, nje gol nje Shqiponje dhe perfundoj ndeshja winner Liverpulja, u sos !
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
🖤 (2)
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-11-2018, 21:28   #52
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,445
Thanks: 6,839
Thanked 8,105 Times in 5,182 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 377
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kloppi nuk e merr Shaqirin nė Beograd pėr ndeshjen kundėr Zvezdės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
humben pra budadhajat, ta mirrnin Shaqen me vete, nje gol nje Shqiponje dhe perfundoj ndeshja winner Liverpulja, u sos !
i vrau gjynofi i shaqirit themi na
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-11-2018, 21:32   #53
Ēaushi
V.I.P
 
Avatari i Ēaushi
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 3,286
Thanks: 6,354
Thanked 2,673 Times in 1,349 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 102
Ēaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kloppi nuk e merr Shaqirin nė Beograd pėr ndeshjen kundėr Zvezdės

.....

Po te ishte Shaqiri ne loje, serbet nga paniku do ta humbnin ndeshjen!
__________________
Dhuro shumė...e prit pak!
🖤 (1)
Ēaushi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-11-2018, 21:39   #54
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,759
Thanks: 835
Thanked 1,586 Times in 920 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kloppi nuk e merr Shaqirin nė Beograd pėr ndeshjen kundėr Zvezdės

Mediat Angleze e kritikonin vendimin e Klopp , dhe theksonin se Injorantet fituan (duke ju referuar serbeve). Per mendimin tim Shaqiri duhej te udhetonte me ekipin dhe skishte asnje arsyje te lihej ne shpi.
Para 1 muaji ishte Hysaj qe luajti ne Beograd me Napolin , i njejti lojtar qe u perfshi ne perleshjet e 14 tetorit 2014 me dronin e famshem , dhe asgje nuk ndodhi.
Une rastin e Shaqirit do e kisha shfrytezu ne maksimum , por Kloppi si duket akoma ska shume informacion per inatin e Shqiptarit kur behet fjale ne perballje me serbet.
__________________
Always loud & always proud!
🖤 (1)
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-11-2018, 21:39   #55
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,370
Thanks: 4,010
Thanked 4,372 Times in 2,945 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kloppi nuk e merr Shaqirin nė Beograd pėr ndeshjen kundėr Zvezdės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
i vrau gjynofi i shaqirit themi na

Authochtonus II dhe ik me shpejtesi matane nga kabinat u sos ndeshja.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-11-2018, 21:42   #56
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,445
Thanks: 6,839
Thanked 8,105 Times in 5,182 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 377
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kloppi nuk e merr Shaqirin nė Beograd pėr ndeshjen kundėr Zvezdės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
Authochtonus II dhe ik me shpejtesi matane nga kabinat u sos ndeshja.
dhe liverpuli pretendon per champions. kurac vorspeise
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-11-2018, 21:47   #57
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,370
Thanks: 4,010
Thanked 4,372 Times in 2,945 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kloppi nuk e merr Shaqirin nė Beograd pėr ndeshjen kundėr Zvezdės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
dhe liverpuli pretendon per champions. kurac vorspeise
pse ? kryesore ti marresh piket ne terenin e tjetrit, loja u sos, piket u shkruan dhe kampionja u fitua, kaq nuk duhet me shume.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-11-2018, 23:09   #58
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,537
Thanks: 15,108
Thanked 9,033 Times in 6,096 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 390
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: Kloppi nuk e merr Shaqirin nė Beograd pėr ndeshjen kundėr Zvezdės

Zvezda ja u ka XI jeten ekipeve engleze.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-11-2018, 09:49   #59
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,537
Thanks: 15,108
Thanked 9,033 Times in 6,096 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 390
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: Kloppi nuk e merr Shaqirin nė Beograd pėr ndeshjen kundėr Zvezdės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Zvezda ja u ka XI jeten ekipeve engleze.
Sa kom BERTIT...


SADA jane bo....BUDALLE
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-11-2018, 12:47   #60
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 3,446
Thanks: 1,459
Thanked 1,560 Times in 920 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 81
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kloppi nuk e merr Shaqirin nė Beograd pėr ndeshjen kundėr Zvezdės

Mė mirė qė nuk ka udhėtuar. Ka qenė vendim i ftohtė nga ekipi i Liverpulit. Pse tė rrezikosh jetėn dhe mirėqėnien e njė lojtari pėr njė ndeshje futbolli.

Shaqiri le tė luaj kur tė vin nė Liverpul.
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur