Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Arti i kuzhinės

Arti i kuzhinės Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 10-02-2019, 13:21   #1
netflix
Super Anėtar
 
Avatari i netflix
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 175
Thanks: 6
Thanked 71 Times in 54 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 4
netflix ėshtė nė rrugė tė mbarė
Kifle me djath

🖤 (1)
netflix nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-02-2019, 13:25   #2
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,589
Thanks: 14,586
Thanked 12,533 Times in 7,852 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 682
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kifle me djath

Sikur e ke vėn njėherė kėtė Qiflen para ca kohe?
🖤 (1)
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-02-2019, 13:32   #3
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 5,757
Thanks: 3,327
Thanked 2,655 Times in 1,794 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kifle me djath

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Sikur e ke vėn njėherė kėtė Qiflen para ca kohe?
Pse tu mėrzit ty? Haje prapė ti, ēa halli ke.
Ta zura nė fyt Akrep
🖤 (1)
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-02-2019, 13:39   #4
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,425
Thanks: 6,823
Thanked 8,099 Times in 5,176 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 377
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kifle me djath

qekan mledh qifleshat
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-02-2019, 14:38   #5
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,330
Thanks: 3,997
Thanked 4,354 Times in 2,932 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kifle me djath

mund ti quash ēfaredo, vetem si kifle nuk duken keta kulaēa djathi
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
🖤 (1)
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-02-2019, 14:52   #6
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 5,757
Thanks: 3,327
Thanked 2,655 Times in 1,794 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kifle me djath

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
qekan mledh qifleshat
Shyqyr qė tu zbėrthye goja ty se ka gjithė ditėn forumi shurdh.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-02-2019, 15:11   #7
busavata
Dr. pėr Rock & Roll
 
Avatari i busavata
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Gjilan
Posts: 8,363
Thanks: 2,492
Thanked 2,087 Times in 783 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
busavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kifle me djath

Ne Gjilan kiflet duken keshtu :
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg kifle.jpg (21.3 KiloByte, 31 shikimet)
__________________
I know it's only Rock 'n Roll but I like it
🖤 (1)
busavata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-02-2019, 15:21   #8
e panjohura
Super Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 6,980
Thanks: 4,218
Thanked 4,638 Times in 1,764 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kifle me djath

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga busavata Shiko postimin
Ne Gjilan kiflet duken keshtu :
Ne Shqiperi nuk e perdornin fjalen kifle fare,i quajn simita....
Kur isha me nusen e vllaut atje hyrem ne nje market te vogel dhe nusja kerkoj kifle ata nuk dinin cfar kerkojm dhe nusja i tha: Buke te vogla......
He mos kerkoni simita? Dhe na sherbeu me kifle....
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj se: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
e panjohura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-02-2019, 16:31   #9
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,425
Thanks: 6,823
Thanked 8,099 Times in 5,176 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 377
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kifle me djath

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga e panjohura Shiko postimin
Ne Shqiperi nuk e perdornin fjalen kifle fare,i quajn simita....
Kur isha me nusen e vllaut atje hyrem ne nje market te vogel dhe nusja kerkoj kifle ata nuk dinin cfar kerkojm dhe nusja i tha: Buke te vogla......
He mos kerkoni simita? Dhe na sherbeu me kifle....
Ne i themi qahije
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-02-2019, 16:55   #10
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 5,757
Thanks: 3,327
Thanked 2,655 Times in 1,794 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kifle me djath

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga e panjohura Shiko postimin
Ne Shqiperi nuk e perdornin fjalen kifle fare,i quajn simita....
Kur isha me nusen e vllaut atje hyrem ne nje market te vogel dhe nusja kerkoj kifle ata nuk dinin cfar kerkojm dhe nusja i tha: Buke te vogla......
He mos kerkoni simita? Dhe na sherbeu me kifle....
Panine ju themi ne kėtej.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-02-2019, 17:15   #11
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,330
Thanks: 3,997
Thanked 4,354 Times in 2,932 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kifle me djath

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
Ne i themi qahije
qahije mund ti thuhet, pikerisht ketyre nga vidjoja e Netflix qe ka sjellur. Edhe meqe ra dhafi dukshem edhe ke Ollbenia ka ndryshuar lloj-llojshmeria e produkteve te brumerave, te bukes dhe llojeve tjera.

U pata tronditur, kur pata pare ne shitoret e Tirones, ate llojin e bukes me forme tulle me vete pata menduar ptuuu nenen e Elver Hoxhes edhe atij qe ka menduar ate model buke te tallnin popdhin paqesore e demokrat shqiptare

Nderkohe ne furrat e tu Kusov’s dhe deri te neve ne tu Lugines, qe furrat e bukes jane, ekskluzivitet i Hasjaneve, mund ta them qe me shume lloj-llojshmeri te produkteve gjene aty se tek Schwitzerlandja e Xhirmonise
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-02-2019, 17:21   #12
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,589
Thanks: 14,586
Thanked 12,533 Times in 7,852 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 682
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kifle me djath

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Panine ju themi ne kėtej.
Gabohesh, nuk janė paninet ato, po tė gėnjen forma.
Ajo ėshtė petė e mbledhur qė ka mbushje brėnda, nuk ėshtė thjeshtė bukė.
🖤 (1)
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-02-2019, 17:27   #13
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,425
Thanks: 6,823
Thanked 8,099 Times in 5,176 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 377
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kifle me djath

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
qahije mund ti thuhet, pikerisht ketyre nga vidjoja e Netflix qe ka sjellur. Edhe meqe ra dhafi dukshem edhe ke Ollbenia ka ndryshuar lloj-llojshmeria e produkteve te brumerave, te bukes dhe llojeve tjera.

U pata tronditur, kur pata pare ne shitoret e Tirones, ate llojin e bukes me forme tulle me vete pata menduar ptuuu nenen e Elver Hoxhes edhe atij qe ka menduar ate model buke te tallnin popdhin paqesore e demokrat shqiptare

Nderkohe ne furrat e tu Kusov’s dhe deri te neve ne tu Lugines, qe furrat e bukes jane, ekskluzivitet i Hasjaneve, mund ta them qe me shume lloj-llojshmeri te produkteve gjene aty se tek Schwitzerlandja e Xhirmonise
ne ollbenja jan pi prizreni , durres golem
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-02-2019, 17:33   #14
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,647
Thanks: 1,252
Thanked 2,047 Times in 1,172 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kifle me djath

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Panine ju themi ne kėtej.
Nuk janė panine, janė qahi me djathė e vezė
🖤 (1)
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-02-2019, 17:49   #15
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 5,757
Thanks: 3,327
Thanked 2,655 Times in 1,794 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kifle me djath

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Gabohesh, nuk janė paninet ato, po tė gėnjen forma.
Ajo ėshtė petė e mbledhur qė ka mbushje brėnda, nuk ėshtė thjeshtė bukė.
Po, nga forma u nisa por edhe sepse e panjohura tha qė nė Durrės i quajnė simite. Simite dhe panine ėshtė e njėjta gjė vetėm se e para ėshtė fjalė turke ndėrsa e dyta italiane.
🖤 (1)
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-02-2019, 18:06   #16
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,330
Thanks: 3,997
Thanked 4,354 Times in 2,932 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kifle me djath

pra, nuk paskeni kifle po ec te mesoni te beni edhe kifle, hajde qe marrim me vete edhe patlixhanet per pdhazh ama te marrim edhe kiflet me vete, nuk ka kuptim

ejani kete vere ne plazh, merrini tepsite me vete edhe po ja kercasim recetes: kifle plazhi
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-02-2019, 18:12   #17
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,589
Thanks: 14,586
Thanked 12,533 Times in 7,852 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 682
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kifle me djath

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
pra, nuk paskeni kifle po ec te mesoni te beni edhe kifle, hajde qe marrim me vete edhe patlixhanet per pdhazh ama te marrim edhe kiflet me vete, nuk ka kuptim

ejani kete vere ne plazh, merrini tepsite me vete edhe po ja kercasim recetes: kifle plazhi
Kujt i thua hajdeni ti?
Hajde ti se ne te pdhazha jemi.
Ti hajde nga Kakavia tė ēojmė nė Ksamil tė bėsh pdhazh dhe ti ikėsh ngjyrė kafe nga pdhazha.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-02-2019, 18:16   #18
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,330
Thanks: 3,997
Thanked 4,354 Times in 2,932 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kifle me djath

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Kujt i thua hajdeni ti?
Hajde ti se ne te pdhazha jemi.
Ti hajde nga Kakavia tė ēojmė nė Ksamil tė bėsh pdhazh dhe ti ikėsh ngjyrė kafe nga pdhazha.
juve te pdhazhit pra. Nuk ik ke Ksamili, perseri do ik ke Durresi se ledio sapo e shkruajti me larte qe vetem aty gatuajne kifle
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-02-2019, 18:52   #19
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,425
Thanks: 6,823
Thanked 8,099 Times in 5,176 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 377
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kifle me djath

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Nuk janė panine, janė qahi me djathė e vezė
http://www.flickriver.com/photos/syri_pz/tags/qahije/
🖤 (1)
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-02-2019, 19:10   #20
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,647
Thanks: 1,252
Thanked 2,047 Times in 1,172 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kifle me djath

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
Mos mė thuaj qė e ke bėrė me doēkat e tua....
🖤 (1)
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur