Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore > Jeta e natės

Jeta e natės Diskutime rreth jetės sė natės.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 28-06-2010, 08:06   #1
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeher
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 9,788
Thanks: 0
Thanked 694 Times in 249 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 169
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Me ke Dilni ne Mbremje ?

Pra e thjesht duhet te tregoni se me ke dilni ne mbremje me te dashurin apo te dashuren me motren vellaun, nenen babin apo me shoqerin etj etj
Un me shoqeri
__________________
Ne nuk mund tė bėjmė Gjithēka...
Se gjithēka bėn vetėm ZOTI!
Por mund tė bėjmė diēka dhe vetėm me ndihmėn e ZOTIT!
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-06-2010, 08:29   #2
MiM@
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Posts: 10,277
Thanks: 4,658
Thanked 4,731 Times in 1,434 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 219
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me ke Dilni ne Mbremje ?

Me ke te me dali , gati jam
__________________
♡°°°●💐○•°°°●💮○•°°°•○💐●°°°•○💮●°°°♡
MiM@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-06-2010, 08:30   #3
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeher
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 9,788
Thanks: 0
Thanked 694 Times in 249 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 169
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me ke Dilni ne Mbremje ?

aaaaa un ta kisha gjall plaken e babit do kisha dal se boll trendy ka qen hahahhhahha
__________________
Ne nuk mund tė bėjmė Gjithēka...
Se gjithēka bėn vetėm ZOTI!
Por mund tė bėjmė diēka dhe vetėm me ndihmėn e ZOTIT!
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-06-2010, 08:38   #4
SEa
I Miss You
 
Avatari i SEa
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: marina di massa
Posts: 1,546
Thanks: 0
Thanked 9 Times in 9 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
SEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Me ke Dilni ne Mbremje ?

hahahha hajde te jap nje plake ketej kiss
SEa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-06-2010, 10:54   #5
Marina
NiNi
 
Avatari i Marina
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: N'prishtin
Posts: 686
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
Marina ėshtė vėrtetė talentėMarina ėshtė vėrtetė talentėMarina ėshtė vėrtetė talentėMarina ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Me ke Dilni ne Mbremje ?

Me shoket ose me vllain nganjeher
__________________
Tironse Mo,,,Si Tirona se bo nona !!! ;)
Marina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-06-2010, 10:59   #6
SEa
I Miss You
 
Avatari i SEa
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: marina di massa
Posts: 1,546
Thanks: 0
Thanked 9 Times in 9 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
SEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Me ke Dilni ne Mbremje ?

me ate qe ma do zemra
SEa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-06-2010, 14:52   #7
SmiLey
Only God Can Judge Me!
 
Avatari i SmiLey
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Negli occhi suoi! ♥ ♥
Posts: 1,288
Thanks: 0
Thanked 15 Times in 14 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
SmiLey ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Me ke Dilni ne Mbremje ?

Me shoqerine,me kushet...varet...
SmiLey nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-07-2010, 08:47   #8
Guns_N_Roses
Super Anėtar
 
Avatari i Guns_N_Roses
 
Data e antarėsimit: Jun 2010
Vendndodhja: shpia ime :)
Posts: 135
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Guns_N_Roses ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Me ke Dilni ne Mbremje ?

hmm me engjellin tim te vogel
__________________
BaBy I Love Your Way, But Im Qefli Femrash!!! :)
Guns_N_Roses nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-11-2010, 19:26   #9
Linda
❤❤❤❤
 
Avatari i Linda
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,901
Thanks: 3,384
Thanked 1,256 Times in 729 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 147
Linda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Me ke Dilni ne Mbremje ?

Me qenin
__________________
Nehmen Sie die Menschen, wie sie sind, andere gibt's nicht.
Linda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-11-2010, 20:59   #10
dbh
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2010
Posts: 607
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 3 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
dbh ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Me ke Dilni ne Mbremje ?

Me macen.
dbh nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2011, 11:51   #11
Linda
❤❤❤❤
 
Avatari i Linda
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,901
Thanks: 3,384
Thanked 1,256 Times in 729 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 147
Linda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Me ke Dilni ne Mbremje ?

Me qenin,se eshte shok besnik dhe pa goje(qe cfar shikon,nuk tregon)
__________________
Nehmen Sie die Menschen, wie sie sind, andere gibt's nicht.
Linda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2011, 11:55   #12
Regina
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 2,445
Thanks: 689
Thanked 968 Times in 567 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Regina ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Me ke Dilni ne Mbremje ?

Te marrte e mira moj Schatz, qenin qe leh, kafshon amon

N'mbremje dal me korrsen e barit
Regina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2011, 11:56   #13
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeher
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 9,788
Thanks: 0
Thanked 694 Times in 249 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 169
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me ke Dilni ne Mbremje ?

nuk kam dal ka kohe qe kur isha ne Tiron ke bul: Gjergje Fishta

perndryshe me shoqeri..
__________________
Ne nuk mund tė bėjmė Gjithēka...
Se gjithēka bėn vetėm ZOTI!
Por mund tė bėjmė diēka dhe vetėm me ndihmėn e ZOTIT!
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2011, 11:58   #14
Linda
❤❤❤❤
 
Avatari i Linda
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,901
Thanks: 3,384
Thanked 1,256 Times in 729 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 147
Linda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Me ke Dilni ne Mbremje ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Regina Shiko postimin
Te marrte e mira moj Schatz, qenin qe leh, kafshon amon

N'mbremje dal me korrsen e barit
Eshte qen qe nuk kafshon

Pse ne darke e korr barin gjithmon ti Regina
__________________
Nehmen Sie die Menschen, wie sie sind, andere gibt's nicht.
Linda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2011, 11:59   #15
mary
DELIRIO
 
Avatari i mary
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: diku ne univers
Posts: 1,018
Thanks: 0
Thanked 12 Times in 10 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 35
mary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me ke Dilni ne Mbremje ?

me shoqerine
__________________
I'm never gonna say i'm sorry for the essence of my soul
mary nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2011, 12:00   #16
Regina
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 2,445
Thanks: 689
Thanked 968 Times in 567 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Regina ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Me ke Dilni ne Mbremje ?

Po kur mi, Schatz ashtu nuk flene gjume fqinjte
Regina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2011, 12:03   #17
Linda
❤❤❤❤
 
Avatari i Linda
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,901
Thanks: 3,384
Thanked 1,256 Times in 729 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 147
Linda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Me ke Dilni ne Mbremje ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Regina Shiko postimin
Po kur mi, Schatz ashtu nuk flene gjume fqinjte
Me nji llaf.fqinjet e tu naten shikojne si korr barin ti dhe ne mjes bejne nani
__________________
Nehmen Sie die Menschen, wie sie sind, andere gibt's nicht.
Linda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2011, 12:08   #18
tété
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Do te me besh gje vizite?
Posts: 1,729
Thanks: 0
Thanked 12 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
tété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me ke Dilni ne Mbremje ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga PuffetiNa Shiko postimin
Pra e thjesht duhet te tregoni se me ke dilni ne mbremje me te dashurin apo te dashuren me motren vellaun, nenen babin apo me shoqerin etj etj
Un me shoqeri
Shyqyr Zotit qe i kemi te gjitha keto qe thua ti dhe i ndryshojme sipas rradhes dhe deshires.

Ti nuk del asnjehere me prinderit apo me vlla ose moter?
tété nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2011, 12:08   #19
Regina
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 2,445
Thanks: 689
Thanked 968 Times in 567 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Regina ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Me ke Dilni ne Mbremje ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga schatz Shiko postimin
Me nji llaf.fqinjet e tu naten shikojne si korr barin ti: D dhe ne mjes bejne nani: P
t'pakten kane me cfare t'merren
Regina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-06-2012, 00:59   #20
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,854
Thanks: 365
Thanked 1,144 Times in 312 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me ke Dilni ne Mbremje ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga PuffetiNa Shiko postimin
Pra e thjesht duhet te tregoni se me ke dilni ne mbremje me te dashurin apo te dashuren me motren vellaun, nenen babin apo me shoqerin etj etj
Un me shoqeri
Me shoqerine....
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur