Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 11-07-2019, 00:41   #161
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 12,539
Thanks: 184
Thanked 1,441 Times in 1,086 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 137
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Re: Mendime ēasti.

E kuptova me te paren skishe nevoje per detaje te metejshme.
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2019, 00:42   #162
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Re: Mendime ēasti.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga kanina Shiko postimin
E kuptova me te paren skishe nevoje per detaje te metejshme.
ta bejm temen cik hot lol
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2019, 00:42   #163
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 5,019
Thanks: 6,962
Thanked 1,992 Times in 1,113 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 111
Kurt ka mbyllur reputacionin
Re: Mendime ēasti.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga magnus Shiko postimin
je komplet gabim lol, inteligjenca me bukurine s'ka lidhje hic, po hic fare.
mos me thuaj se ka tru kim kardashian

apo naomi campbell

ky ketu poshte ne foto ka qene nje super mendje boterore, i cili fatkeqesisht u shua.
Jane bere studime qe tregojn lidhjen e bukurise me inteligjencen. Ta sodha temen.
Ky hawking nga semudja eshte bere ashtu se kur ishte cun i ri kapte femrat me te bukura ne lagje.
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2019, 00:47   #164
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Re: Mendime ēasti.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Jane bere studime qe tregojn lidhjen e bukurise me inteligjencen. Ta sodha temen.
Ky hawking nga semudja eshte bere ashtu se kur ishte cun i ri kapte femrat me te bukura ne lagje.
po Ajnshtaini lol????


nejse, une di nje gje, meqe fole per kto femrat e lagjes. lol

pamja fizike nganjeher te shkakton krize identiteti, ti fillon te mendosh se te afrohen femrat per fizikun tend, jo per trute qe ke.
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2019, 00:58   #165
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 5,019
Thanks: 6,962
Thanked 1,992 Times in 1,113 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 111
Kurt ka mbyllur reputacionin
Re: Mendime ēasti.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga magnus Shiko postimin
po Ajnshtaini lol????


nejse, une di nje gje, meqe fole per kto femrat e lagjes. lol

pamja fizike nganjeher te shkakton krize identiteti, ti fillon te mendosh se te afrohen femrat per fizikun tend, jo per trute qe ke.
Edhe anshtajni ka qene karizmatik me femrat, ne fakt ka qene femnist i rrezikshen ku thuhet se askush nuk e besonte nje sekond vetem me gruan apo motren e dikujt se i manipulonte ne krevat,lol
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2019, 01:19   #166
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Re: Mendime ēasti.

Karizmatik eshte dhe Keith Richards lol, ka bere kerdine me femra, karizma eshte gje tjeter, eshte totalitet i nje personi,
ku rol vendimtar luan aura e tij. Kurse pamja pervecse eshte subjective eshte aspekt i dores se dyte.
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2019, 03:41   #167
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,423
Thanks: 153
Thanked 756 Times in 588 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 146
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Re: Mendime ēasti.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga magnus Shiko postimin
Karizmatik eshte dhe Keith Richards lol, ka bere kerdine me femra, karizma eshte gje tjeter, eshte totalitet i nje personi,
ku rol vendimtar luan aura e tij. Kurse pamja pervecse eshte subjective eshte aspekt i dores se dyte.

ky asht i famshem dhe ka dallar, se te ishte per karizmen e leshit se kish pa kush me sy
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-07-2019, 10:47   #168
Jetmira
💙🌙
 
Avatari i Jetmira
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 2,861
Thanks: 1,772
Thanked 1,273 Times in 531 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Jetmira ka mbyllur reputacionin
Re: Bukuria=intelligjence?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Nje studim i fundit sygjeron qe njerzit e bukur jane me intelligjent. (Higher IQ)
A eshte e vertet kjo?!
Nejse si antar i ri nuk hap kshtu lame vain temash ju premtoj por sapo shikova albumin fotografik te antarve ktu. Marshalla te gjithe. Rrace e bukur shaqtaret.
Disa nga ju duhet me kene gjenij sipas ktij studimit?
Njerezit e bukur perdorin sharmin e tyre per te arritur dicka ne jete.
Me duket se e lexova me larte qe zoti nuk ti jep te gjitha.
Per momentin me vijne ne mendje shum shembuj.
Prsh.
Kam pasur njė shoqe ne universitet qe mundohej te joshte pedagoget me pamjen e saj,por perseri nuk ii merrte provimet.
Bukuria nuk ti hap dyert e jetes.
Tani gjithsecili ka mendimin e vet.
Jetmira nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-07-2019, 12:22   #169
Khaleesi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 5,668
Thanks: 2,762
Thanked 2,585 Times in 1,622 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 131
Khaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėm
Re: Bukuria=intelligjence?

E vertet 100%. Mjafton te pyesesh te gjith ata qe deklarojn vet se jan te bukur dhe inteligjent.
Khaleesi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-07-2019, 15:27   #170
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Re: Bukuria=intelligjence?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Khaleesi Shiko postimin
E vertet 100%. Mjafton te pyesesh te gjith ata qe deklarojn vet se jan te bukur dhe inteligjent.
Nga eksperienca ime, rezulton e kunderta, sa me e bukur nje femer aq me debile.
Kim Kardashian versus Einstein!!! The winner is Kardashian
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-07-2019, 15:46   #171
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,117
Thanks: 862
Thanked 3,191 Times in 1,781 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 331
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Re: Bukuria=intelligjence?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga magnus Shiko postimin
Nga eksperienca ime, rezulton e kunderta, sa me e bukur nje femer aq me debile.
Kim Kardashian versus Einstein!!! The winner is Kardashian
Elena Kocaqi ne facebookun e saj, e ka pas plasu nje video apo shkrim duke e dashuru vetveten, keshtu qe kurr nuk eshte vone
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-07-2019, 16:09   #172
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 37,206
Thanks: 18,174
Thanked 23,587 Times in 9,051 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 527
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Bukuria=intelligjence?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga magnus Shiko postimin
Nga eksperienca ime, rezulton e kunderta, sa me e bukur nje femer aq me debile.
Kim Kardashian versus Einstein!!! The winner is Kardashian
ajo eshte plot plastic surgery, nuk quhet
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-07-2019, 16:12   #173
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Re: Bukuria=intelligjence?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
ajo eshte plot plastic surgery, nuk quhet
Edhe po te quhet, I hate her lol.
Her ass is 2 ugly.
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-07-2019, 16:15   #174
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,817
Thanks: 6,752
Thanked 8,364 Times in 3,995 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Re: Bukuria=intelligjence?

Ivanka Trump eshte Smart and super hot
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-07-2019, 16:21   #175
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 37,206
Thanks: 18,174
Thanked 23,587 Times in 9,051 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 527
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Bukuria=intelligjence?

Un ne fakt kisha nje klas psikologjie ne kolegj dhe duhet te beja nje prezantim tip research...bera qe njerzit me te pashem kan me sukses ne jete...mbaj mend nje research qe ishte bere per kete...kishin ven disa femra te flisnin ne telefon me meshkujt, dhe te jepnin mendimin e tyre sec mendonin ata bazuar nga komunikimi qe kishin, pastaj i tregonin foton e femrave qe po bisedonin dhe sjellja e tyre ishte me e kendshme plus i jepnin nje “score” me te lart se me perpara kur nuk kishin pare foton....nejse my research ishte bazuar nga suksesi qe shikohet tek njerzit te pashem, jo nga inteligjenca
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-07-2019, 16:24   #176
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Re: Bukuria=intelligjence?

I love Meryl Streep, nuk eshte e bukur, eshte tmerresisht attractive, dhe shume inteligjente.
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-07-2019, 16:32   #177
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Re: Bukuria=intelligjence?

Kjo ne foto eshte gruaja me smart shqiptare e te gjitha kohrave. Shkencetarja me fame boterore, Laura Mersini. Eshte e bukur? Jo. Mirepo te jesh kaq smart sa kjo, je hot like hell.
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-07-2019, 16:37   #178
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Re: Bukuria=intelligjence?

Kjo ka care ne boten e astrofizikes, me ekuacione dhe eksperimente, Jo me pussy. Pussy behet old pas nja dy dekadash, ca do besh pastaj
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-07-2019, 16:45   #179
ricky_ch
*************
 
Data e antarėsimit: Feb 2015
Posts: 263
Thanks: 357
Thanked 115 Times in 82 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
ricky_ch ka njė atmosferė spektakolarericky_ch ka njė atmosferė spektakolare
Re: Bukuria=intelligjence?

Pse nuk e lidhim inteligjencėn me ca tipare tė tjera?
Si psh. njerėzit qė pordhen, janė inteligjent apo jo?
ricky_ch ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-07-2019, 16:47   #180
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 5,019
Thanks: 6,962
Thanked 1,992 Times in 1,113 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 111
Kurt ka mbyllur reputacionin
Re: Bukuria=intelligjence?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga magnus Shiko postimin
Kjo ne foto eshte gruaja me smart shqiptare e te gjitha kohrave. Shkencetarja me fame boterore, Laura Mersini. Eshte e bukur? Jo. Mirepo te jesh kaq smart sa kjo, je hot like hell.
Kio eshte femer shume e bukur por ti ke zgjedhur foton me te keqe te saj. Dhe ajo e flet anglishten me nje dialekt shume sexi.
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur