Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Zona Humoristike > Barcaleta

Barcaleta Vetėm barcaleta

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 03-12-2010, 23:51   #1
Forum-Al
Aty ku shqiptarėt mblidhen
 
Avatari i Forum-Al
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Forum
Posts: 545
Thanks: 0
Thanked 15 Times in 13 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Forum-Al do tė bėhet i njohur mjaft shpejtForum-Al do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Gishti ne goje

Hidhėrohet djali 7 vjeqar nga prindėrit, se i kishte parė duke bėrė dashuri, dhe kur ata e hetojnė se ai ėshtė duke i shikuar, e ndėrprejnė aktin, dhe e pyesin; qe sa kohė je aty? Ai pėrgjigjet, thuaja nga fillimi(me zė nė tė qajtur). I ofrohet i jati; shko tash ke dhoma yte, se nuk bėjmė mė, tė premtoj. Bėni cka tė doni, por mua mė dėrguat te psikiatri, vetėm qe e mbajsha gishtin nė gojė! E ju cka po bėni, duhet tė shtriheni nė spital.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarėt mblidhen!
Forum-Al nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė ndezur