Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 21-08-2019, 21:53   #981
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 18,089
Thanks: 13,934
Thanked 8,465 Times in 4,951 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 254
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare po beni ne keto momente ?

Ore ju te dy e kam par sikur gerriceni .lol
Ok u sqaruam
Une ne fakt po imagjinoja sikur po beja .......spo e them lol
Performer nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 21-08-2019, 21:58   #982
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,665
Thanks: 14,632
Thanked 12,573 Times in 7,880 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 684
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare po beni ne keto momente ?

Edhe ti po qėndisje nė mėnyrėn tjetėr?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 21-08-2019, 22:01   #983
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 18,089
Thanks: 13,934
Thanked 8,465 Times in 4,951 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 254
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare po beni ne keto momente ?

Un po shkepja

Lol
Performer nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 21-08-2019, 22:02   #984
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,665
Thanks: 14,632
Thanked 12,573 Times in 7,880 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 684
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare po beni ne keto momente ?

Kuptoj, po merresh me rinovime.
🖤 (2)
Akrepi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 21-08-2019, 23:03   #985
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 13,560
Thanks: 1,476
Thanked 8,417 Times in 3,722 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare po beni ne keto momente ?

Here, I found a spot till practice is over. Purrfect for sunset ,
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
🖤 (2)
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 21-08-2019, 23:16   #986
nghi ngo
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 1,926
Thanks: 1,595
Thanked 671 Times in 491 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
nghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare po beni ne keto momente ?

Ndalova se beri marangozen sot, po shplodhem...
🖤 (1)
nghi ngo nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 21-08-2019, 23:17   #987
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,418
Thanks: 814
Thanked 1,322 Times in 986 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare po beni ne keto momente ?

Ca po nderton?
shoku_tanku ėshtė nė linjė  
i vjetėr 21-08-2019, 23:18   #988
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 11,367
Thanks: 146
Thanked 1,256 Times in 935 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 128
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare po beni ne keto momente ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga nghi ngo Shiko postimin
Ndalova se beri marangozen sot, po shplodhem...
Ben mobilje me porosi ?
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 21-08-2019, 23:25   #989
nghi ngo
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 1,926
Thanks: 1,595
Thanked 671 Times in 491 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
nghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare po beni ne keto momente ?

Shoku_tanku nje komo.

Kanina, kur te duash, me jepet shume
nghi ngo nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 21-08-2019, 23:39   #990
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,418
Thanks: 814
Thanked 1,322 Times in 986 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare po beni ne keto momente ?

Lum kush do te mare ty moj cupe..per dhomen e gjumit dhe per kundrabufene do harxhoje vetem leket e materialeve...
shoku_tanku ėshtė nė linjė  
i vjetėr 21-08-2019, 23:43   #991
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 13,560
Thanks: 1,476
Thanked 8,417 Times in 3,722 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare po beni ne keto momente ?

Sunset loverrrrr ❤️��❤️��
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 21-08-2019, 23:52   #992
nghi ngo
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 1,926
Thanks: 1,595
Thanked 671 Times in 491 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
nghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare po beni ne keto momente ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
Lum kush do te mare ty moj cupe..per dhomen e gjumit dhe per kundrabufene do harxhoje vetem leket e materialeve...
si e kujtove kondrabufene, SA vite pa e digju si fjale. Ate thuaj, lum lum, det fare
🖤 (1)
nghi ngo nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 22-08-2019, 00:00   #993
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,453
Thanks: 5,472
Thanked 11,253 Times in 3,799 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare po beni ne keto momente ?

Dola nga meeting e po pij nje kafe te ftohte

__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 22-08-2019, 00:55   #994
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 22,612
Thanks: 1,795
Thanked 1,943 Times in 1,462 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 151
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare po beni ne keto momente ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
I was watching a very interesting programme... now , Chilling in my lovely bed .. about to start reading a new book . 🌌🧚

Kujdes moj vajze me keto flaket
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 22-08-2019, 06:43   #995
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 22,325
Thanks: 5,317
Thanked 5,783 Times in 2,897 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 261
Zana ka mbyllur reputacionin
Re: Ēfare po beni ne keto momente ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga thirsty Shiko postimin
Kujdes moj vajze me keto flaket
Ke te drejte ... e kisha harruar mbreme tere naten ndezur , when i opened my eyes today I was like what the hell. 👁🤯

Ps... Pas nje dushi te nxehte , P.O. pij kafene e mengjesit .
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 22-08-2019, 07:10   #996
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,451
Thanks: 6,846
Thanked 8,108 Times in 5,185 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 377
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare po beni ne keto momente ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
Dola nga meeting e po pij nje kafe te ftohte

po pi kafe me ēunin? ajo pulpa nuk ishte e nevojshme
drague nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 22-08-2019, 09:12   #997
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 380
Thanks: 0
Thanked 83 Times in 68 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
doganieri do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Re: Ēfare po beni ne keto momente ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
po pi kafe me ēunin? ajo pulpa nuk ishte e nevojshme
Futi nje te matur tensionit arterial!
doganieri nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 22-08-2019, 09:18   #998
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 18,089
Thanks: 13,934
Thanked 8,465 Times in 4,951 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 254
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare po beni ne keto momente ?

Po lexoj kendej verdall....lol
Performer nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 22-08-2019, 09:27   #999
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 5,422
Thanks: 6,861
Thanked 2,920 Times in 1,338 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 203
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare po beni ne keto momente ?

Po pi nje frappé
__________________
The problem is, you think you have time.
🖤 (1)
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur