Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Sportet amatoriale

Sportet amatoriale Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, bodybuilding, gjuetinė, peshkimin,vetėmbrojtja etj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 09-04-2017, 23:13   #1
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,190
Thanks: 6,868
Thanked 3,181 Times in 1,306 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Eklenti, shqiptari kampion i bilardos nė SHBAI riu shqiptar, Eklent Kaēi ka fituar vendin e parė nė kampionatin e bilardos “Aramith Masters Championship”, qė u zhvillua nė New York tė Shteteve tė Bashkuara.

Eklenti ka lėnė pas edhe kampionė tė mėdhenj tė bilardos si gjermani Ralf Soquet, fitues i mė shumė se 200 medaljeve nė karrierėn e tij. Pas Kaēit u rendit edhe Mark Grey, numri 2 nė Europė dhe Aleks Kazakis, greku qė e mundi Kaēin nė raundin e parė, por u mund mė pas.

Eklent Kaēi ka nisur tė luaj bilardo qė nė moshėn 11 vjeēare.
Kam parė video nė Youtub sesi luanin lojtarėt e mėdhenj tė bilardos dhe unė doja tė isha si ata. E kam admiruar mėnyrėn sesi luante Wu Chia Ching. Ai ėshtė njė legjendė. Edhe pse mė mundi kur isha 16 vjeē, unė sėrish doja tė isha si ai. Tani qė fitova ndihem si ai dhe jam shumė i lumtur pėr kėtė",- ėshtė shprehur sportisti.
__________________

🖤 (2)
Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur