Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit > Informatika

Informatika Nėse keni nevojė pėr ndihmė apo keni informacione rreth botės sė larmishme tė informatikės dhe internetit, ju ftojmė t'i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 22-12-2017, 13:52   #1
lale
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 17
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
lale ėshtė nė rrugė tė mbarė
windows 7 error avlaunch.exe

pershendetje po me del qekjo e spo mundem me dit qa asht foto
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg Untitled.jpg (18.5 KiloByte, 25 shikimet)
lale nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-01-2018, 11:24   #2
Poshnja
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 69
Thanks: 5
Thanked 17 Times in 12 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
Poshnja ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: windows 7 error avlaunch.exe

Beje pak me te madhe foton pasi nuk arrij te lexoj asnjegje aty
Poshnja nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-09-2018, 12:01   #3
subhankhan
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Sep 2018
Posts: 1
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
subhankhan ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: windows 7 error avlaunch.exe

Avlaunch.exe ėshtė njė lloj dokumenti i ekzekutueshėm i cili ėshtė i lidhur me udhėzuesin pėr sigurinė e programeve tė hacking2002. Ėshtė prodhuar nga Silver Star qė shpėrndan pėr Sistemin Operativ tė Windows. Dalja mė e fundit e AvLaunch.exe ėshtė 1.0.0, e cila ėshtė bėrė pėr Windows 2000. Ai ndodhet normalisht nė njė nėnfolder tė "C: \ Program Files".

Avlaunch.exe ēėshtje tė lidhura me procesin mund tė krijojė nga aplikimi i rrezikshėm qė keni futur nė mėnyrė tė pandėrgjegjshme nė kuadrin tuaj. Ky regjistėr ekzekutues irritues, tėrėsisht i pritė kapacitetet tipike tė kornizės. Krijo mesazh tė pavetėdijshėm gabim, promovime, fluturojnė, ofrojnė, bashkohen kur jeni nė internet ose shkėputeni.

Avlaunch.exe madje ndėrhyjnė nė kapacitetin e shfletuesit tė internetit. Kjo e bėn kornizėn dhe programin tuaj pėr tė kandiduar mė ngadalė se sa e zakonshme. Veēanėrisht, ai pritet tė ndryshojė nė mjediset e sigurisė dhe tė lejojė rreziqe tė tjera tė dėmshme pėr tė hyrė dhe tė shkaktojnė irritime. Ju mund tė hasni qė kuadri dhe puna e programit janė nė qendėr tė procesit. Ju duhet tė zgjidhur AvLaunch.exe shpejt nga PC.
subhankhan nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur