Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit > Informatika

Informatika Nėse keni nevojė pėr ndihmė apo keni informacione rreth botės sė larmishme tė informatikės dhe internetit, ju ftojmė t'i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 07-06-2016, 12:30   #1
_MALSORI_
V.I.P
 
Avatari i _MALSORI_
 
Data e antarėsimit: Apr 2011
Posts: 369
Thanks: 2
Thanked 2 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
_MALSORI_ ėshtė njė gur i ēmuar_MALSORI_ ėshtė njė gur i ēmuar_MALSORI_ ėshtė njė gur i ēmuar
Pak ndihmė

kohet e fundit ekrani i laptopit po ka probleme..shpesh me nxjerr viza te dendura sa nuk shihet gje ..detyrohem te mbyll ekranin dhe ta rihap qe te kthehet ne normale..kjo nuk me ndodh sa e hapi laptopin por pasi kam punuar ne te..vjen nje moment te dites qe kjo behet shume e shpeshte dhe jam i detyruar qe manualisht ta fiki laptopin dhe ta le per afro gjysem ore ose 1 ore qe ti vijne mend ne rregull ..laptopi `nuk eshte shume i vjeter rreth 4 vjeqar ..nuk e di cka ka dhe a ja vlen te shpenzoj pare per riparimin e tij..
__________________
..a do male me debore , trima te forte dhe malsore , fort bujare dhe burrerore , shko ne kukes i ke me dore..fan noli
_MALSORI_ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-06-2016, 12:56   #2
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,322
Thanks: 3,991
Thanked 4,300 Times in 2,899 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pak ndihmė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga _MALSORI_ Shiko postimin
kohet e fundit ekrani i laptopit po ka probleme..shpesh me nxjerr viza te dendura sa nuk shihet gje ..detyrohem te mbyll ekranin dhe ta rihap qe te kthehet ne normale..kjo nuk me ndodh sa e hapi laptopin por pasi kam punuar ne te..vjen nje moment te dites qe kjo behet shume e shpeshte dhe jam i detyruar qe manualisht ta fiki laptopin dhe ta le per afro gjysem ore ose 1 ore qe ti vijne mend ne rregull ..laptopi `nuk eshte shume i vjeter rreth 4 vjeqar ..nuk e di cka ka dhe a ja vlen te shpenzoj pare per riparimin e tij..
ne kete rast, vetem i beje nje recycle tek atje ku vendosen gjosendet e vjetra, po pate te rendesishme terheqi nga harddisku, sepse nje riparim nuk ja vlene. Mu me jane bere gati tre qe rrijne te parkuar. Nje Dell laptop, qe zakonisht dell njihet per performance, me ndodhi te bllokokohej, por sigurisht mainboard i ka ikur edhe ate nje muaj pasi qe i kaloj garancioni. Per ta hapur dhe diagnostifikuar kerkonin 350 CHF plus edhe ti nderrojne pjesen me dilte sa ta bleja nje te ri. E kam parkuar, meqe nuk mund ti nxjerr te dhenat nga harddisku dhe me shpresen ta riparoj dikund nga jugu kur te ik ne pushime me 20 ojra plus edhe nje makiato inklusiv TVSH ne ēmim.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-06-2016, 13:13   #3
_MALSORI_
V.I.P
 
Avatari i _MALSORI_
 
Data e antarėsimit: Apr 2011
Posts: 369
Thanks: 2
Thanked 2 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
_MALSORI_ ėshtė njė gur i ēmuar_MALSORI_ ėshtė njė gur i ēmuar_MALSORI_ ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: Pak ndihmė

me bane me qeshe pirat kur thua parkoje..une momentalisht po punoj me te por realisht te merzite kur ndodhin te tilla gjana..thash ndoshta eshte ndonje problem i vogel..
__________________
..a do male me debore , trima te forte dhe malsore , fort bujare dhe burrerore , shko ne kukes i ke me dore..fan noli
_MALSORI_ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-06-2016, 13:24   #4
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,322
Thanks: 3,991
Thanked 4,300 Times in 2,899 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pak ndihmė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga _MALSORI_ Shiko postimin
me bane me qeshe pirat kur thua parkoje..une momentalisht po punoj me te por realisht te merzite kur ndodhin te tilla gjana..thash ndoshta eshte ndonje problem i vogel..
e di, qe nuk eshte lehte te hidhet, mua me jane bere tre te parkuar ne kete menyre edhe ate nuk kane me shume se 4 vite te blere. Ne shtepi e pata bere alarm, jemi bere sikur dyqan PC, 4 lap-topa, tre te parkuar, dy PC tjera. Por kostoja e riparimit eshte shume e larte. Nese riparimi me behet diku 500 CHF, per 800 CHF e blej te ri, por me e kam sosur qe nuk blej se sapo ti kaloj garancioni duhet parkuar edhe ate.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-06-2016, 13:57   #5
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,425
Thanks: 6,821
Thanked 8,034 Times in 5,137 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 377
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pak ndihmė

shyqyr kan dal tel. e mire se dhe une i kam parku 2 llaptopa.
nuk kerkojne te ri mo.une me pc. time dal ne pension.

llaptopi i gruse bertet si Zis sovjetik.
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-06-2016, 14:41   #6
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,950
Thanks: 789
Thanked 3,043 Times in 1,688 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 329
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pak ndihmė

Malesor, fillimisht pershendetje !

Kam rregulluar shume llaptopa me probleme te tilla, ky problem nifet ne anglisht LCD screen video cable, kurse ne Kosove e perdorim si shiriti i ekranit. Pra siq mundesh me pa ne foto.

Nuk eshte shtrenjet kjo, kur te shkosh tek nje teknik I PC, i thuaj qe konektori qe konetktohet nga monitori i laptopit ne motherboard i eshte prishur edhe do e rregullojn, kuptohet nese kane.

Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-06-2016, 14:54   #7
_MALSORI_
V.I.P
 
Avatari i _MALSORI_
 
Data e antarėsimit: Apr 2011
Posts: 369
Thanks: 2
Thanked 2 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
_MALSORI_ ėshtė njė gur i ēmuar_MALSORI_ ėshtė njė gur i ēmuar_MALSORI_ ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: Pak ndihmė

me shkoj nder mend lumi..e kam hape vete disa here laptopin per ta pastruar dhe gjate hapjeve me jan spanuar ca vida keshtu qe mund te them se nuk eshte i paketuar edhe aq mire..plus qe nja dy-tri here me eshte hape laptopi me shume se sa duhet dhe ato dy pjeset qe e mbajne te ngjitur ekranin me pjesen poshte jan hallakate pak..po e mbaj keshtu per momentin derisa te iki per pushimet verore n menyre qe te shoh mos e rregulloj ne tirane..
__________________
..a do male me debore , trima te forte dhe malsore , fort bujare dhe burrerore , shko ne kukes i ke me dore..fan noli
_MALSORI_ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-06-2016, 15:04   #8
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 11,304
Thanks: 142
Thanked 1,221 Times in 911 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 128
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pak ndihmė

Coje ne nje sevis ose bli nje te ri.
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2016, 20:36   #9
IronMan
Kindda Hero
 
Avatari i IronMan
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: Marvel Universe
Posts: 1,240
Thanks: 120
Thanked 242 Times in 126 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 43
IronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pak ndihmė

Kam nje problem me ipad-in:
Praktikisht kur jam ne facebook dhe tentoj te hap linket qe jane vendosur, papritur te drejton drejt app store per te shkarkuar nje loje!
Kam tentuar te fshij te dhenat nga safari, te aktivizoj Limit Ad Tracking dhe Reset Advertising Identifier tek Privacy dhe te ēaktivizoj Javascript tek Safari por problemi vazhdon! Di ndonjeri se cfare mund te behet me teper pervec reset te gjithe aparatit?
__________________
I'm IronMan!
IronMan nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2016, 20:41   #10
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,629 Times in 1,038 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 114
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pak ndihmė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga IronMan Shiko postimin
Kam nje problem me ipad-in:
Praktikisht kur jam ne facebook dhe tentoj te hap linket qe jane vendosur, papritur te drejton drejt app store per te shkarkuar nje loje!
Kam tentuar te fshij te dhenat nga safari, te aktivizoj Limit Ad Tracking dhe Reset Advertising Identifier tek Privacy dhe te ēaktivizoj Javascript tek Safari por problemi vazhdon! Di ndonjeri se cfare mund te behet me teper pervec reset te gjithe aparatit?
perdor firefox me no script nga pas?!
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2016, 21:00   #11
IronMan
Kindda Hero
 
Avatari i IronMan
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: Marvel Universe
Posts: 1,240
Thanks: 120
Thanked 242 Times in 126 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 43
IronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pak ndihmė

Te mos perdor me Safarin thua ti?
Aplikacioni i Fb ka nje browser te vet dhe ai paraqet te njejtin problem! Nese perdor Firefox, i bie qe mund ti hape aty linket?
__________________
I'm IronMan!
IronMan nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-07-2019, 12:13   #12
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 5,246
Thanks: 4,348
Thanked 3,373 Times in 1,617 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 119
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Re: Pak ndihmė

Tel ka nje ore qe eshte bllokuar as hapet ,por as mbyllet ,tregon vetem kete ekran qe rri i ndezur,cte beje ..nuk pergjigjet asnje lloj komande..e mbaj ne prize por i njejti marifet,thua se me la shendene ???
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg IMG_20190727_140838.jpg (13.0 KiloByte, 46 shikimet)
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-07-2019, 12:25   #13
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 5,751
Thanks: 3,321
Thanked 2,604 Times in 1,760 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Re: Pak ndihmė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
Tel ka nje ore qe eshte bllokuar as hapet ,por as mbyllet ,tregon vetem kete ekran qe rri i ndezur,cte beje ..nuk pergjigjet asnje lloj komande..e mbaj ne prize por i njejti marifet,thua se me la shendene ???
Hiqi baterinė dhe vendosja prapė.
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
🖤 (1)
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-07-2019, 12:53   #14
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,646
Thanks: 1,252
Thanked 2,024 Times in 1,156 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Re: Pak ndihmė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Hiqi baterinė dhe vendosja prapė.
Xperia e ka tė vidhosur baterinė mė duket, nuk i hiqet kėshtu ēak - fak
🖤 (1)
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-07-2019, 14:42   #15
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 5,246
Thanks: 4,348
Thanked 3,373 Times in 1,617 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 119
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Re: Pak ndihmė

Faleminderit, u zgjidh muhabeti, vajta tek ustai dhe me tha qe duhej te shtypja tre butona njekohesisht
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-07-2019, 16:04   #16
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 5,751
Thanks: 3,321
Thanked 2,604 Times in 1,760 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Re: Pak ndihmė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
Faleminderit, u zgjidh muhabeti, vajta tek ustai dhe me tha qe duhej te shtypja tre butona njekohesisht
E di kete marifet, ose me sakte une nuk e kam fiksuar asnjehere por im vella kur me bllokohet ndonjehere telefoni i shtyp keto tre komanda njekohesisht dhe telefoni zhbllokohet.
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-07-2019, 17:15   #17
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,646
Thanks: 1,252
Thanked 2,024 Times in 1,156 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Re: Pak ndihmė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
E di kete marifet, ose me sakte une nuk e kam fiksuar asnjehere por im vella kur me bllokohet ndonjehere telefoni i shtyp keto tre komanda njekohesisht dhe telefoni zhbllokohet.
Dhe cilat janė?
Na hiqni kuriozitetin tė paktėn...
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-07-2019, 17:25   #18
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 5,751
Thanks: 3,321
Thanked 2,604 Times in 1,760 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Re: Pak ndihmė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Dhe cilat janė?
Na hiqni kuriozitetin tė paktėn...
Po une ta thashe ne postim qe nuk e kam fiksuar. Dy tre here qe me ka ndodhur e ka zhbllokuar im vella por nuk i kam fiksuar.
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-07-2019, 17:28   #19
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 5,246
Thanks: 4,348
Thanked 3,373 Times in 1,617 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 119
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Question Re: Pak ndihmė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Dhe cilat janė?
Na hiqni kuriozitetin tė paktėn...
E shikon ate vizen eshte per zerin dhe duhej te shtypja butonin + ekstremitetin sup dhe ekstremitetin inferior e vijes njekohesiht
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg IMG_20190727_192353.jpg (15.3 KiloByte, 16 shikimet)
🖤 (1)
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-07-2019, 17:29   #20
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,646
Thanks: 1,252
Thanked 2,024 Times in 1,156 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Re: Pak ndihmė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Po une ta thashe ne postim qe nuk e kam fiksuar. Dy tre here qe me ka ndodhur e ka zhbllokuar im vella por nuk i kam fiksuar.
Mė vonė e kapa...
Ja na i thotė Marya
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur