Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Sporti shqiptar

Sporti shqiptar Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 06-04-2018, 17:06   #1
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 6,092
Thanks: 6,327
Thanked 2,974 Times in 1,513 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 135
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Xhudo : Kosova me dy tė arta e nje te argjendtė ne "Grand Prix 2018

Nora e artė, Kosova me dy tė arta nė “Grand Prix 2018”

Xhudistja kosovare Nora Gjakova ėshtė xhudistja e radhės qė ka fituar medalje tė artė nė “Antalya Grand Prix 2018”
Ajo ka fituar me ipon kundėr xhudistes koreane KIM, Jundin.
Kjo ėshtė medalja e tretė qė Kosova e mori nė kėtė garė.
Fillimisht me tė argjentėn u shpėrblye Fjolla Kelmendi, e cila nė finale humbi nga portugezja Catarina Costa.
Mandej ishte xhudistja tjetėr, Distria Krasniqi, ka rrėmbyer Medaljen e Artė “Antalya Grand Prix 2018” nė kategorinė 52 kg, shkruan Gazeta Express.
Pėr tė arritur te Medalja e Artė, Krasniqi e mposhti nė finale me ippon xhudisten nga Britania, Chelsie Giles./GazetaExpress/
_________________________________________
http://www.gazetaexpress.com/sport/n...x-2018-521018/
Fshatari ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Fshatari pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur