Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Kuriozitete

Kuriozitete Kuriozitete nga mė tė ndryshmet.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 13-04-2018, 14:56   #21
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 32,698
Thanks: 13,684
Thanked 16,986 Times in 6,719 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 399
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 13 prill 2018: Neser ėshtė e premte e zezė! Ēfarė duhet tė presim?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Ose me mire tu dhembi dhemballa them edhe une, ajo e pjekurise....
po gjitheashtu as dhe ndonje problem “personale” si pshm “oops i think i got chlamydia” pse me doli ajo dreq mace e zeze perpara
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rexhina pėlqehet nga
i vjetėr 13-04-2018, 14:58   #22
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 19,131
Thanks: 8,266
Thanked 7,182 Times in 4,613 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 368
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: 13 prill 2018: Neser ėshtė e premte e zezė! Ēfarė duhet tė presim?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
po gjitheashtu as dhe ndonje problem “personale” si pshm “oops i think i got chlamydia” pse me doli ajo dreq mace e zeze perpara
Ose ose....shumica e robvet te telefonojne neper puntttt e tu lajmerojne se " ndihen te trishtuar por se jane pak semure e nuku nmunden te vijen" edhe ta bejen pushim....ska si gjumi i mjesit
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i cool_shqype pėlqehet nga
i vjetėr 13-04-2018, 14:58   #23
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 11,176
Thanks: 1,133
Thanked 6,561 Times in 2,926 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 210
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 13 prill 2018: Neser ėshtė e premte e zezė! Ēfarė duhet tė presim?

Kjo macja e zeze ketu qenka e bukur. Mace zezake
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-04-2018, 15:00   #24
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 19,131
Thanks: 8,266
Thanked 7,182 Times in 4,613 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 368
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: 13 prill 2018: Neser ėshtė e premte e zezė! Ēfarė duhet tė presim?

yttt raciste me qizme kamuniste.....
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i cool_shqype pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur