Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 16-04-2018, 04:20   #301
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,956
Thanks: 12,440
Thanked 7,306 Times in 4,885 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Inter

15/04
Juve, che reazione: il +6 sul Napoli nasce dalla panchina pił forte di tutte.

Shtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt ttttttt GORE.

Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg Dybala.Howedes.Juve.esultanza.gruppo.2017.18.750x450.jpg (23.8 KiloByte, 66 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg 500x500.jpg (19.6 KiloByte, 66 shikimet)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-04-2018, 12:09   #302
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,745
Thanks: 373
Thanked 1,915 Times in 1,299 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Inter

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
15/04
Juve, che reazione: il +6 sul Napoli nasce dalla panchina pił forte di tutte.

Shtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt ttttttt GORE.

ti lumadh mbete KANALEVE televizive te HUventusit....dhe te fotaqi tre i ke zezak, nje latin e nje biankito
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-04-2018, 16:52   #303
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,956
Thanks: 12,440
Thanked 7,306 Times in 4,885 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: FC Inter

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
ti lumadh mbete KANALEVE televizive te HUventusit....dhe te fotaqi tre i ke zezak, nje latin e nje biankito
Mos harro qe une jam ANTIfashist....kshu derrman!
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-04-2018, 02:01   #304
MrCool
Moskokcares
 
Avatari i MrCool
 
Data e antarėsimit: Jun 2017
Vendndodhja: ParajsaNeToke
Posts: 162
Thanks: 181
Thanked 93 Times in 54 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 2
MrCool ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: FC Inter

Befte hajer arbitri i sontshem qe nuk dha penalltine edhe pasi e pa te VAR-i... E kisha me 12 korne..

Anyway, Amala sempre e ovunque
MrCool nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-04-2018, 11:28   #305
Bastarena
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Mar 2018
Posts: 7
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Bastarena ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: FC Inter

Dita e gjykimit per juven sot
Bastarena nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-04-2018, 22:33   #306
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,081
Thanks: 581
Thanked 1,040 Times in 631 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 107
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Inter

Interi dha zemren n'fushe , por kur ke nje trajner te mbivlersuar si Spaletti qe gaboi gjithcka te mundshme ,dhe nje arbiter te njeanshem qe nuk i jep Pjanicit kartonin e dyte te verdhe nga tre te mundshem qe mund ti jepeshin nuk eshte se mund t'presesh shume.
__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-04-2018, 10:14   #307
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 12,718
Thanks: 2,987
Thanked 3,442 Times in 1,911 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 366
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Inter

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Interi dha zemren n'fushe , por kur ke nje trajner te mbivlersuar si Spaletti qe gaboi gjithcka te mundshme ,dhe nje arbiter te njeanshem qe nuk i jep Pjanicit kartonin e dyte te verdhe nga tre te mundshem qe mund ti jepeshin nuk eshte se mund t'presesh shume.
Ndeshjen nuk e pash por paska mbet shume heret Interi me nje lojtar me pak. E veshtire te perballohet Juve me 10 lojtar, nga cilido ekip.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-04-2018, 22:30   #308
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,956
Thanks: 12,440
Thanked 7,306 Times in 4,885 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: FC Inter

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Interi dha zemren n'fushe , por kur ke nje trajner te mbivlersuar si Spaletti qe gaboi gjithcka te mundshme ,dhe nje arbiter te njeanshem qe nuk i jep Pjanicit kartonin e dyte te verdhe nga tre te mundshem qe mund ti jepeshin nuk eshte se mund t'presesh shume.
Akoma juve me refera...
Sei....GRANDE.
Apropo...Interi nuk e meritonte te humbiste,biles me 10 lojtare meriton respekt nga ana e ime.
Por....FITUAM NE.
URTE.
ALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2018, 22:04   #309
Semiku
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,187
Thanks: 13
Thanked 599 Times in 383 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 87
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: FC Inter

Inter ne Ligen e Kampioneve 2018-19

Grande Inter
__________________
BojanKopitar !
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Semiku pėlqehet nga
i vjetėr 20-05-2018, 22:12   #310
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,081
Thanks: 581
Thanked 1,040 Times in 631 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 107
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Inter

Me n'fund ne Champions.
Kjo ishte hakmarrja 5 majit.

Sa doli lojtari me i deshtuar i sezonit ,Candreva ,ndryshoi ndeshja.

Bravo cunat , por ekipi ka shume nevoje per ndryshime.
__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2018, 22:21   #311
Semiku
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,187
Thanks: 13
Thanked 599 Times in 383 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 87
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: FC Inter

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Me n'fund ne Champions.
Kjo ishte hakmarrja 5 majit.

Sa doli lojtari me i deshtuar i sezonit ,Candreva ,ndryshoi ndeshja.

Bravo cunat , por ekipi ka shume nevoje per ndryshime.
Kryesore qe hyn ne Ligen e Kampioneve.
Do te kete te ardhura per te blere definitivisht Cancelon dhe Rafinjen,...pa Ligen e Kampioneve do te ishte katastrofe.

Nuk do te jemi konkurrent ne LK,nuk do ta kalojme as grupin por sa per fillim mjafton edhe kjo.

Cfar ndeshje,bravo i qofte... u kthyen nga te vdekurit.
__________________
BojanKopitar !
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2018, 22:42   #312
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,081
Thanks: 581
Thanked 1,040 Times in 631 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 107
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Inter

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Semiku Shiko postimin
Kryesore qe hyn ne Ligen e Kampioneve.
Do te kete te ardhura per te blere definitivisht Cancelon dhe Rafinjen,...pa Ligen e Kampioneve do te ishte katastrofe.

Nuk do te jemi konkurrent ne LK,nuk do ta kalojme as grupin por sa per fillim mjafton edhe kjo.

Cfar ndeshje,bravo i qofte... u kthyen nga te vdekurit.
Per ti ble te dy na pengon fair play financiar. Por po shihet nje opsion +1 vit huazim per Rafinjen. Ndersa Cancelo nuk na prish pune sepse raportet me Valencian i kemi pas gjithmone te mira dhe do gjendet nje zgjidhje , plus kemi dhe kondogbian huazim atje.

Ne Champios league Interi ka petk tjeter dhe besoj qe grupin ska pse ta diskutoje , ndersa per me tej do jete shume veshtire.

Por Spaletti duhet me patjeter ti gjeje nje mbeshtetje Icardit ne sulm , sot mu duk shume i vetmuar perpara dhe me shume pak mbeshtetje nga krahet. Ky 4-5-1 ose 4-2-3-1 sme jep fort siguri. Icardi pyke e vetme me duket shume i izoluar.
__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-05-2018, 04:44   #313
Ragnar
Undisputed
 
Avatari i Ragnar
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 14,440
Thanks: 170
Thanked 2,240 Times in 1,214 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 241
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: FC Inter

Urime kualifikimi, ndeshjen nuk arrita me pa, sepse ishte shume vone ketu me oren tone, sidoqoft eshte diqka e madhe pas shume viteve per Interin.
Sa i perket liges se championeve jeni shume dobet, a po thuaj shkurt e shqipt bonus per ekipet e medha, por futbollit nuk i dihet asnjeher.
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-05-2018, 05:47   #314
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,956
Thanks: 12,440
Thanked 7,306 Times in 4,885 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Inter

Ekip i NORDH......

Viti qe vje finalja asht fustankat-kalbsinat.

Forza JUVE.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 21-05-2018, 10:28   #315
{A_N_G_E_L_69}
Bavarez
 
Avatari i {A_N_G_E_L_69}
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,685
Thanks: 1,111
Thanked 1,043 Times in 571 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 45
{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Inter

Interit ja dhuroi ja fali Lacio fitoren. Nejse, urime per zonen champions . Shpresoj dhe Milanin ta shikojm sa me shpejte ne ligen e kampioneve
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
{A_N_G_E_L_69} nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i {A_N_G_E_L_69} pėlqehet nga
i vjetėr 21-05-2018, 10:40   #316
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 3,757
Thanks: 1,744
Thanked 1,781 Times in 1,000 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 73
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Inter

Vetevrasje e Lazio qe thuajse deri 15 min nga fundi e kishte gjithcka ne dore e me pas prishi gjithcka vete.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Venom pėlqehet nga
i vjetėr 21-05-2018, 10:47   #317
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,956
Thanks: 12,440
Thanked 7,306 Times in 4,885 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: FC Inter

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga {A_N_G_E_L_69} Shiko postimin
Interit ja dhuroi ja fali Lacio fitoren. Nejse, urime per zonen champions . Shpresoj dhe Milanin ta shikojm sa me shpejte ne ligen e kampioneve
Gjujten 2 here ne porte dhe ben 3 gola....
Beni nuk i pergezon VDEKSINAT dhe nje aresye apo perse?
Sepse edhe per PORTIERIN me GJIGAND te KOMPLET kohrave,kta i bojn biografine.
Pranej.

AproPO: gjyqtari gjerman ne Finalen e KUPES u tregua OBJEKTIV.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 21-05-2018, 11:53   #318
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,081
Thanks: 581
Thanked 1,040 Times in 631 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 107
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Inter

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Gjujten 2 here ne porte dhe ben 3 gola....
Beni nuk i pergezon VDEKSINAT dhe nje aresye apo perse?
Sepse edhe per PORTIERIN me GJIGAND te KOMPLET kohrave,kta i bojn biografine.
Pranej.

AproPO: gjyqtari gjerman ne Finalen e KUPES u tregua OBJEKTIV.
Une te urova per titullin
Buffonit i heqin kapelen gjithe Interistat , ato qe se bejne sjane tifoze futbolli.
Ndersa ti vazhdon luften me mullinjte e eres
__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i AAO pėlqehet nga
i vjetėr 21-05-2018, 11:56   #319
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,956
Thanks: 12,440
Thanked 7,306 Times in 4,885 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: FC Inter

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Une te urova per titullin
Buffonit i heqin kapelen gjithe Interistat , ato qe se bejne sjane tifoze futbolli.
Ndersa ti vazhdon luften me mullinjte e eres
Ti je OBJEKTIV....i ke te THEKUR spageti interista qe te cajne daret.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 21-05-2018, 12:04   #320
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 3,757
Thanks: 1,744
Thanked 1,781 Times in 1,000 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 73
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Inter

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Ti je OBJEKTIV....i ke te THEKUR spageti interista qe te cajne daret.
Rralle gjen Interista objektiv,ke te drejte.Kane Juventusin alibi per deshtimet e tyre qe nga koha kur shisnin Cannavaron,nderroshin Pirlo dhe Sedorf me helveg e coco.Mos flasin pastaj per taribo west,emre,hakan sukur,farinos,vampeta..e bidona te kalibrit te tille.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Venom pėlqehet nga
Pėrgjigje

Tags
internazionale

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur