Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 16-04-2018, 09:35   #1
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 3,228
Thanks: 157
Thanked 978 Times in 617 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
Onyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėm
​Shtatė gjėrat e ēuditshme qė meshkujt i pėlqejnė te femrat

Ndoshta kjo listė do t’ju befasojė dhe do tė ndryshojė pamjen tuaj te burrat …

1. Syzet

Gratė qė mbajnė syza zakonisht duken tėrheqėse pėr burrat. Tani kjo ėshtė konfirmuar, ju mund tė kontaktoni lirisht lentet e kontaktit … Dhe ata qė mbajnė syzet me tė vėrtetė janė me fat, apo jo?

2. Theksi

Ju nuk duhet tė jeni nga ndonjė vend tjetėr pėr tė pėlqyer njė njeri. Ndoshta ju thjesht keni njė theks tė caktuar nė varėsi tė qytetit nga i cili jeni ose rajoni. Ju nuk duhet tė keni turp pėr theksin tuaj, por ju duhet tė jeni krenar, pasi ėshtė pikėrisht ai qė meshkujt e pėlqejnė dhe i tėrheqin nė mėnyrė tė ēuditshme. Theksi juaj tingėllon ekzotik, dhe edhe nėse gjuha juaj amtare ėshtė e njėjtė – dhe nėse jo, ėshtė edhe mė mirė!

3. Peshqir mbi kokė

Njė nga gjėrat mė tė ēuditshme qė u pėlqen meshkujve ėshtė kur e dashura e tyre lan flokėt dhe pastaj pėrdredhė ato nė njė peshqir. Ndoshta ėshtė koha pėr tė nisur njė prirje tė re? Ose mos …

4. Kur ai tė shikon ty kur bėn grim

A keni gjetur ndonjėherė veten nė njė situatė tė tillė qė i dashuri apo bashkėshorti juaj po ju vėshtron gjatė kohės qė vinin grimin tuaj? Pra, mos ngurroni tė uleni para tij dhe le t’ju admirojė.

5. Kur njė grua ushtron

Shumė njerėz duan tė shohin gratė qė praktikojnė. Ky vėshtrim i lodhur dhe ndjenja e djersitur nė lėkurė thjesht vepron mbi ta si njė magnet! Nėse ju pėlqen apo jo, burrat ende e konsiderojnė atė njė pamje shumė seksi. Le tė shikojė ju ndėrsa ushtroni, ose edhe mė mirė – ushtroni sė bashku.

6. Modeli ushtarak

Filloni tė mbani kėtė dizajn sepse duket shumė pozitiv pėr meshkujt. Shumica e tyre mendojnė se njė grua nė “veshje ushtarake” ėshtė seksi. Ai nuk do tė jetė nė gjendje t’ju rezistojė!

7. Kur njė grua mban T-shirt tė tij

Njė vėshtrim i pasigurt ėshtė gjithashtu tėrheqės pėr meshkujt, veēanėrisht nėse mbani T-shirt tė tij. Provoni kėtė mashtrim dhe shikoni se si do tė reagojė, transmeton KosovaPress.
__________________
I am only responsible for what I say, not for what you understand.
Onyx nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-04-2018, 10:47   #2
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 32,730
Thanks: 13,717
Thanked 17,054 Times in 6,734 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 399
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: ​Shtatė gjėrat e ēuditshme qė meshkujt i pėlqejnė te femrat

check check check ...pervec veshjes ushtarake lol
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rexhina pėlqehet nga
i vjetėr 16-04-2018, 10:52   #3
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 6,452
Thanks: 6,579
Thanked 4,940 Times in 2,102 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 132
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: ​Shtatė gjėrat e ēuditshme qė meshkujt i pėlqejnė te femrat

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
check check check ...pervec veshjes ushtarake lol
mos e kishe gje fjalen per keto ti?

__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-04-2018, 11:16   #4
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 32,730
Thanks: 13,717
Thanked 17,054 Times in 6,734 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 399
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: ​Shtatė gjėrat e ēuditshme qė meshkujt i pėlqejnė te femrat

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
mos e kishe gje fjalen per keto ti?

jo baba kjo nuk eshte veshje ushtarake
e kisha fjalen er kete
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rexhina pėlqehet nga
i vjetėr 16-04-2018, 11:58   #5
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,745
Thanks: 373
Thanked 1,915 Times in 1,299 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: ​Shtatė gjėrat e ēuditshme qė meshkujt i pėlqejnė te femrat

vetem pika 7 me bindi dhe eshte e vertete...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-04-2018, 12:14   #6
Sia
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2017
Posts: 439
Thanks: 0
Thanked 99 Times in 59 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
Sia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėSia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėSia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėSia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėSia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėSia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Pėrgjigje e: ​Shtatė gjėrat e ēuditshme qė meshkujt i pėlqejnė te femrat

Ne fakt 6 edhe..

Sia nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-11-2018, 02:02   #7
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,956
Thanks: 12,440
Thanked 7,308 Times in 4,886 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: ​Shtatė gjėrat e ēuditshme qė meshkujt i pėlqejnė te femrat

Was haben die Russinnen, was die Schweizerinnen nicht haben?

Weiblichkeit ą la Russland. Hohe Schuhe, lange Haare, geschminkte Lippen. Eine Doktrin der Ästhetik.


Kritik an sexy Kleidung ist für Russinnen daher nicht nachvollziehbar. Die Frauen dort haben das Gefühl der Freiheit in Bezug auf Modediktate nie erlebt.

PS: motra shqiptare mos u merzisni se paska dhe me keq

Chapeau.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg n-wide-16x9-far.jpg (22.6 KiloByte, 27 shikimet)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 14-11-2018, 09:44   #8
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,956
Thanks: 12,440
Thanked 7,308 Times in 4,886 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: ​Shtatė gjėrat e ēuditshme qė meshkujt i pėlqejnė te femrat

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Was haben die Russinnen, was die Schweizerinnen nicht haben?

PS: motra shqiptare mos u merzisni se paska dhe me keq

Chapeau.
SystemA....qetesohi se qekan duke turfullu.Vreni fotot dhe jane si puna JUAJ.Tashti dallimin e gjeni juve se ku qendron.

Danke Beno.

No problem...jemi tonat.

Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 315521549.jpg (22.5 KiloByte, 20 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg 315521683.jpg (21.0 KiloByte, 20 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg 315521738.jpg (22.6 KiloByte, 20 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg 315521467.jpg (21.5 KiloByte, 20 shikimet)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-11-2018, 12:17   #9
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 3,826
Thanks: 2,571
Thanked 4,710 Times in 1,587 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 86
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: ​Shtatė gjėrat e ēuditshme qė meshkujt i pėlqejnė te femrat

Paa 100%. Ckoincidenc, para ca ditesh bleva atletet kamuflazh.
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur