Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Ndihmoni njėri-tjetrin

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 06-04-2018, 17:31   #181
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,956
Thanks: 12,440
Thanked 7,308 Times in 4,886 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme

Qekam investigativ sot???
Cfare mjetesh ushtatarake LUFTE,na ka dhuruar(nuk po shkruaj shitur sepse skemi para) USA????
M.q-se plazhi sju pelqeka????
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-04-2018, 19:51   #182
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,956
Thanks: 12,440
Thanked 7,308 Times in 4,886 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme

Serbia merr armė tė reja nga Rusia.

Ministri i Mbrojtjes i Serbisė Aleksandar Vulin ka deklaruar se nė takim me kolegun rus Sergej Shojgu ka filluar bisedimet pėr furnizim me pajisje tė re armatimi nga Rusia - katėr helikopterė transportues Mi-17 dhe katėr helikopterė lufte Mi-35, ka kumtuar Ministria serbe e Mbrojtjes.
Po e vazhdojmė bashkėpunimin ushtarako-teknik me pajisje tė reja dhe modernizim tė avionėve tė luftės Mig 29, pastaj tankeve T-72 dhe tė automjeteve luftarake tė kėmbėsorisė si dhe tė disa llojeve tė armatimit kundėrajror. Serbia e armatosur ėshtė Serbi paqėsore dhe garantuese e paqes nė Ballkan”, ka thėnė Vulin i cili sot ka filluar njė vizitė nė Rusi, njofton al Jazeera. Ai ka shtuar se Serbia derisa tė udhėhiqet nga Vuēiē kurrė nuk do tė vėrė sanksione kundėr Rusisė. Vulin ka pėrsėritur se Serbia falėnderon Rusinė pėr qasjen qė e ka ndaj Kosovės dhe pėr “pėrkrahjen e integritetit territorial tė saj si dhe pėr pėrkrahjen nė tė gjitha ēėshtjet e rėndėsishme”

PS: dhe ju INJORANTER nuk mbrohen trojet tu bo ....SORRA.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 06-04-2018, 20:45   #183
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 3,826
Thanks: 2,571
Thanked 4,710 Times in 1,587 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 86
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme

Ka zgjidhje?

Kam bicikletat e cunave. Ne size jane mire akoma, por njeri eshte me i gjate dhe lartesia e shales duhet ngritur ca me shume se maximumi qe ofron vet biciklet. Ka ndonje mundesi modifikimi? Bicikletat jane te mira dhe me vjen keq ti nxjerr kaq shpejt nga perdorimi.
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-04-2018, 20:48   #184
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 938
Thanks: 215
Thanked 257 Times in 197 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
B.E.V ėshtė njė i shkėlqyerB.E.V ėshtė njė i shkėlqyerB.E.V ėshtė njė i shkėlqyerB.E.V ėshtė njė i shkėlqyerB.E.V ėshtė njė i shkėlqyerB.E.V ėshtė njė i shkėlqyerB.E.V ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Ndihme

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prudence Shiko postimin
Ka zgjidhje?

Kam bicikletat e cunave. Ne size jane mire akoma, por njeri eshte me i gjate dhe lartesia e shales duhet ngritur ca me shume se maximumi qe ofron vet biciklet. Ka ndonje mundesi modifikimi? Bicikletat jane te mira dhe me vjen keq ti nxjerr kaq shpejt nga perdorimi.
modifiko cunin. Fute n'uje!
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i B.E.V pėlqehet nga
i vjetėr 06-04-2018, 20:50   #185
Samiu
V.I.P
 
Avatari i Samiu
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 5,608
Thanks: 3,981
Thanked 2,609 Times in 1,275 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 127
Samiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Serbia merr armė tė reja nga Rusia.

Ministri i Mbrojtjes i Serbisė Aleksandar Vulin ka deklaruar se nė takim me kolegun rus Sergej Shojgu ka filluar bisedimet pėr furnizim me pajisje tė re armatimi nga Rusia - katėr helikopterė transportues Mi-17 dhe katėr helikopterė lufte Mi-35, ka kumtuar Ministria serbe e Mbrojtjes.
Po e vazhdojmė bashkėpunimin ushtarako-teknik me pajisje tė reja dhe modernizim tė avionėve tė luftės Mig 29, pastaj tankeve T-72 dhe tė automjeteve luftarake tė kėmbėsorisė si dhe tė disa llojeve tė armatimit kundėrajror. Serbia e armatosur ėshtė Serbi paqėsore dhe garantuese e paqes nė Ballkan”, ka thėnė Vulin i cili sot ka filluar njė vizitė nė Rusi, njofton al Jazeera. Ai ka shtuar se Serbia derisa tė udhėhiqet nga Vuēiē kurrė nuk do tė vėrė sanksione kundėr Rusisė. Vulin ka pėrsėritur se Serbia falėnderon Rusinė pėr qasjen qė e ka ndaj Kosovės dhe pėr “pėrkrahjen e integritetit territorial tė saj si dhe pėr pėrkrahjen nė tė gjitha ēėshtjet e rėndėsishme”

PS: dhe ju INJORANTER nuk mbrohen trojet tu bo ....SORRA.
Gjurici po vjen ne Kosove per festat e pashkeve..me lejen e Kosoves...
Tung Beni...flamujt t`i ngrisin "kta" te tjeret...
__________________
Mos ma vritni dėshirėn qė t ju dua, aman.
Samiu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Samiu pėlqehet nga
i vjetėr 07-04-2018, 21:48   #186
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,956
Thanks: 12,440
Thanked 7,308 Times in 4,886 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Ndihme

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Samiu Shiko postimin
Gjurici po vjen ne Kosove per festat e pashkeve..me lejen e Kosoves...
Tung Beni...flamujt t`i ngrisin "kta" te tjeret...
Po shyqyr qe i kane dhene ....vista.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 16-04-2018, 15:26   #187
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,745
Thanks: 373
Thanked 1,915 Times in 1,299 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme

the cat is an animal ---> eshte ne gjinine femerore apo mashkullore
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-04-2018, 17:08   #188
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 10,818
Thanks: 8,917
Thanked 5,831 Times in 3,308 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 135
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme

Per kafshet perdoret IT ... po ne kete fjali nuk specifikohet
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-04-2018, 09:48   #189
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,956
Thanks: 12,440
Thanked 7,308 Times in 4,886 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Question Pėrgjigje e: Ndihme

Juve qe merreni me informatiken....qfare asht qo????
http://map.norsecorp.com/#/
FLM ne perparesi.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-04-2018, 10:23   #190
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,745
Thanks: 373
Thanked 1,915 Times in 1,299 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme

Buy Adobe Animate CC ėnd inxhoid it
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-04-2018, 18:02   #191
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,956
Thanks: 12,440
Thanked 7,308 Times in 4,886 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
Buy Adobe Animate CC ėnd inxhoid it
Si mund ta kuptoj??
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-04-2018, 18:59   #192
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,745
Thanks: 373
Thanked 1,915 Times in 1,299 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Si mund ta kuptoj??
une thjesht shoh nje animation, se cfare fshihet pas jua leme eksperteve...une salvaxhenten ta hudha...dac kapu, dac mbytu...


p.s. meqe s'pergjigjej njeri
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-04-2018, 19:03   #193
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,956
Thanks: 12,440
Thanked 7,308 Times in 4,886 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
une thjesht shoh nje animation, se cfare fshihet pas jua leme eksperteve...une salvaxhenten ta hudha...dac kapu, dac mbytu...


p.s. meqe s'pergjigjej njeri
Ndersa une mendoja...qe ruset kishin dominance.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-04-2018, 19:15   #194
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,745
Thanks: 373
Thanked 1,915 Times in 1,299 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Ndersa une mendoja...qe ruset kishin dominance.


i lexove ato 300 tullat ruse?!?! kshu eshte kur ta ben storien lagjia...e s'me besojne


p.s. nuk jane animacione ato...jane tulla tė tuqe tė tulės
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-04-2018, 21:05   #195
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 6,452
Thanks: 6,579
Thanked 4,940 Times in 2,102 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 132
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme

kam disa kohe qe shoh tek News 24 nje reklame per birren Korca!
Desha te di kush eshte ajo garipja me gjyslyke te zeza qe reklamon birren Korca dhe e kujt eshte muzika qe shoqeron spotin publicitar!
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-04-2018, 21:42   #196
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,389
Thanks: 5,825
Thanked 6,845 Times in 4,370 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 307
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
kam disa kohe qe shoh tek News 24 nje reklame per birren Korca!
Desha te di kush eshte ajo garipja me gjyslyke te zeza qe reklamon birren Korca dhe e kujt eshte muzika qe shoqeron spotin publicitar!
ne burrel ka qen nji budall qe po pite me njonin ke pastiēeria e vetme

ky njoni ishte me kurriz nga xhami. ja kam harru emrin ok.

shef njonen qe po kalonte dhe i thote ....

ēfare pjeshke, ta moresh, tja heqeshesh fustanin ,tja ulesh breket dhe....
bohet kurioz tipi dhe kthehet me pa

mos mer i thote se eshte kushrina ime

ska problem e veshim. hajt gezuar
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 06-05-2018, 14:59   #197
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,956
Thanks: 12,440
Thanked 7,308 Times in 4,886 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme

Pashe nje intervju me Artan Hoxhen per krimin ekonomik ne troje.Me beri SHUME (sipas tij me pare kinez dhe turq)) pershtypje qe nje serb paska tre kompany(ne dy vitet e fundit) dhe shfrytezoka kromin ne Hasin e Kuksit,por nuk figuron kurrkund.Ka ndonji qe di me shume apo ka bere hulumtime???????????????????
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 06-05-2018, 21:08   #198
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,956
Thanks: 12,440
Thanked 7,308 Times in 4,886 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme

I gjo smor vesh une ke dokumentari...apo 21.00-2140.
Ky katuni me 60 familie shqiptare + Vermoshi kan ken troje sllave???
Masanej qe fitum me shume se sa SHITEM(sepse na kan bo ne harta),apo qe zogji,zgjodhi mundesine e fundit <adekuate> e mora ne vesht.
Dokumentare qe i bejne kinse shqiptare sipas llogjikes time <ruse>.
Komb pederastesh.Naten e mire.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 12-05-2018, 12:42   #199
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,956
Thanks: 12,440
Thanked 7,308 Times in 4,886 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme

Kam nder mend te bej ca shpenzime,ose me drejte te blej do triko,shirt me monge te kurzuara apo si ju thone.Me pelqejne keto si imazhe apo qe me duket dal ne pah...
Deshiroja te me jepnin nje mendim....Regi,Stern,Angi???? ahhhh dhe EDEN.
Shterpat poetike nuk me pelqejne, sepse bohet llaf per MUA.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg lesa3_13yp0005_02.jpg (14.1 KiloByte, 25 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg lesa3_100hf06-1.jpg (17.2 KiloByte, 25 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg lesa3_195hf04_cover_1.jpg (16.2 KiloByte, 25 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg lesa3_207uh02_02_1.jpg (17.7 KiloByte, 25 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg lesa3_3108_titel_1.jpg (16.4 KiloByte, 25 shikimet)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 12-05-2018, 15:49   #200
Eden
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,516
Thanks: 2,242
Thanked 3,721 Times in 2,429 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ndihme

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Kam nder mend te bej ca shpenzime,ose me drejte te blej do triko,shirt me monge te kurzuara apo si ju thone.Me pelqejne keto si imazhe apo qe me duket dal ne pah...
Deshiroja te me jepnin nje mendim....Regi,Stern,Angi???? ahhhh dhe EDEN.
Shterpat poetike nuk me pelqejne, sepse bohet llaf per MUA.

Super seksy boy Ta thote Edeni ty mos pyet askend tjeter

Vec ajo me fiongo siper,si kravate...nuk mendoj se do te shkonte ...por ti e di gjithsesi..ti gz
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Eden pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur