Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Problematika Shqiptare

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 19-04-2019, 10:46   #61
Kastrioti1443
V.I.P
 
Avatari i Kastrioti1443
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 1,931
Thanks: 204
Thanked 300 Times in 228 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
Kastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Pse bordelloja masive qe eshte Hollanda nuk duhet te veje vizat per Shqi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
Po qashtu, hamerikant me juropjanet diktojne keshtu zgjedhjesh me Noriega qeverisje, sepse u duhet shume atyre.

Pdhus, pa harruar faktin, qe ka edhe shtete tjera qe mendojne si Hollanda, por he per he nuk e thone haptas, mjafton qe dikush e ka inicuar si proces dhe ne nje votim te mundshem do ju vk te ju torpedojne dhe aty mbaron barcoleta kush me ke talle bycen dhe bene budallain.


Akoma s‘keni pare gje juve, jo
Edhe nese eshte sic thua ti, kjo eshte nje arsye me teper pse shqiptaret per shkak te dinjiteti te tyre kombetar nuk duhet te kerkojne futjen ne BE.

Nuk shof ndonje perfitim te madh te Bullgarise dhe Rumanise nga BE-ja pervecse kane mbush bordellot e euopes me kurva.

BE-ja te zbraz vendin dhe te shkaterron biznestet e mesme me futjen e mega korporatave ne treg.
Kastrioti1443 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-04-2019, 10:55   #62
King Bardhyl
Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 3,640
Thanks: 2,014
Thanked 1,655 Times in 1,099 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 72
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pse bordelloja masive qe eshte Hollanda nuk duhet te veje vizat per Shqi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kastrioti1443 Shiko postimin
O bardhyl, qe kur ke fillu ti mer burr te jesh ka shume '' vet kritke'' sepse ne fakt ti historine e shqiptareve e shef me goxha romantizem dhe shqiptaret si njerez pa faje.

Apo e ke si fan i Berishes?

Kjo nuk eshte ceshtje partish or burr.

Nga ty pres nje analize dhe logjike me te larte.

Zoteri qarte dhe shkurt, shqiptaret perbjne vetem 0.2% te perosnave te dyhsura per krime ne hollade.

Pra 1 ne 1000 veta.

Dhe nga 2000 veta te dyshuar per droge ne hollande, 29 jane shqiptare.

Ridhjerja ka faje pa fund, dhe ka qene nje zhgenjim i madh, por pederastet hollandeze po na perdorin per mish per top per ceshtjet e tyre mor burr.

ata 105 deputete pederatse hollandeze duhet te ishin shpall non grata po te kishte shtet ketu.

Dinamika e ngjarje politike ndryshon ne 9 vite
Ata jane shtet serioz. Kur moren ate vendim ne parlament ju derguan nje leter ketyre taneve ku ju shpjegojne arsyet. Le ta publikojne letren keta.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-04-2019, 10:56   #63
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 6,840
Thanks: 7,277
Thanked 5,609 Times in 2,339 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 157
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pse bordelloja masive qe eshte Hollanda nuk duhet te veje vizat per Shqi

LAND: nje nderhyrje te vockel per precision, Serbia ka te permbushura 16 kapituj (jo 14) pra eshte goxha ne avantazh.
Persa i takon atij xinxifillit tek ministria e jashtme thone qe eshte i fejuari i goces se Linda Rames, prandaj e ka vone ky tronglli i gjate ne ate post.
Per kusurin e asaj qe ke shkrujt si vej dot perciper as edhe nji presje se prishet.
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-04-2019, 11:05   #64
Ragnar
Undisputed
 
Avatari i Ragnar
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 14,536
Thanks: 188
Thanked 2,286 Times in 1,238 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 252
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pse bordelloja masive qe eshte Hollanda nuk duhet te veje vizat per Shqi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kastrioti1443 Shiko postimin
Edhe nese eshte sic thua ti, kjo eshte nje arsye me teper pse shqiptaret per shkak te dinjiteti te tyre kombetar nuk duhet te kerkojne futjen ne BE.

Nuk shof ndonje perfitim te madh te Bullgarise dhe Rumanise nga BE-ja pervecse kane mbush bordellot e euopes me kurva.

BE-ja te zbraz vendin dhe te shkaterron biznestet e mesme me futjen e mega korporatave ne treg.
Dhe cfare fiton si shtet po u izolove nga te gjitha shtetet e zhvilluar! Apo t’i kthehemi kohes se Enverit e ta blindojm kufirin.
Kastro po u beren gjithe zombi, behun edhe ti se te ngrejne per se gjalli, amoralitetin, incestin,vrasjet pas shpine, vrasjet me pages nuk po t’i sjell askush por i ke ketu ne vendin tone, mjafton te lexosh lajme sa incesti e sa vrasje ndodhin.
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-04-2019, 11:06   #65
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 8,233
Thanks: 3,420
Thanked 3,672 Times in 2,502 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 186
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pse bordelloja masive qe eshte Hollanda nuk duhet te veje vizat per Shqi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kastrioti1443 Shiko postimin
Edhe nese eshte sic thua ti, kjo eshte nje arsye me teper pse shqiptaret per shkak te dinjiteti te tyre kombetar nuk duhet te kerkojne futjen ne BE.

Nuk shof ndonje perfitim te madh te Bullgarise dhe Rumanise nga BE-ja pervecse kane mbush bordellot e euopes me kurva.

BE-ja te zbraz vendin dhe te shkaterron biznestet e mesme me futjen e mega korporatave ne treg.
Nuk eshte e tera ēeshtje paragjykimesh bordelliane juropjane. Duhet kuptuar qe kur e kerkon Holanda e ēdo vend tjeter, tregon qe kane nje hall te madh dhe jo vetem se i eshte tekur.

Nuk ta lejon askush te eksportosh kriminalitet e droga canabisje ne vendin e tjetrit plus edhe te besh leke ne miliona ojra dhe te mundesoje qe ne te ardhmen ta rrisesh dhe legalizosh eksportin pdhus ne menyre insitucionale, ministria e rendit, qe do duhej te ishte garantuese e rendit dhe qetesise, u bene pasaportat e reja fringo me emra te rinje, kuptohet falco, krimineleve te denuar dhe deportuar nga ato vende juropiane, ku kane vepruar me pare me keshtu aktivitete biznesore.

Nuk e ka fajin Hollanda, jo !
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-04-2019, 11:06   #66
Kastrioti1443
V.I.P
 
Avatari i Kastrioti1443
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 1,931
Thanks: 204
Thanked 300 Times in 228 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
Kastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Pse bordelloja masive qe eshte Hollanda nuk duhet te veje vizat per Shqi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Ne kemi mektatet tona , por kjo nuk justifikon sjelljen e hollandezve. Eshte e paprecedente qe nje vend i BE te dale kaq hapur kundra nje populli. Se kane bere vende si Italia , Greqia , Zvicra ku Shqiptaret kane nje rate krimi shume me te larte. Eshte nje turp i madh qe nje vend i BE te mbledhe parlamentin dhe te votoje per rivenien e vizave me nje vend 2.8 milion banoresh.

Krim ka kudo dhe nuk njeh kombesi , Shqiptar , Hollandez , Marokien , Rus , Turq , Rumun , Bullgar etj. Me Shqiptaret po luhet nje propagande shume e piset , nuk e di nga e ka zanafillen por qe ktu eshte nje fryme anti shqiptare as se vej ne dyshim.

E njejta gje ndodh ne UK , nga 60-70 mije Shqiptar qe jane integruar shkelqyeshem , merren me OTR , hellzalbanians ..etj , kur ne UK grupe te tilla ka me qindra. Nderkohe krimet dhe vrasjet e perdicme te thikave ne UK askush nuk flet per kombesi , por vetem trafikimi i lendeve narkotike paska kombesi dhe ata jane Shqiptar? Anglezt , Ruset , Xhamajkant , Nigeriant , Turqit kam pershtypjen hane bar , pffff.

Hollandezt kane per detyre te luftojne krimin ashu sic e ben gjithe bota , nuk zgjidhen kto pune duke u marre me mė te dobtin.
Gjithe thelbi i ceshtjes o vlla qendron tek shteti i dobet shqiptar.

Rrotullohu nga rrotullohu atje del.

Pse kujton ti se targetihen shqiptaret mediatikisht??

Sepse jane pre e lehte dhe askush num merr pergjegjesine te mbroje imazhin e tyre.

Asnje gazete nuk denoncoihet dhe hidhet ne gjyq.

E njejta gj edhe me derrat hollandeze.

Hapa nje tjeter teme sot kur thuhet se ne Hollande prodhet 20 milairde euro droge sintetike, kupton ti cfare behet?

Pastaj ky Pirato posotn kete shkrimin e Flutura Ackes, nje injorante e nivelit te larte dhe feministe e thekur qe thishte para 4 vitesh sa ne vitet 90 jane trafiku 100,000 femra nga Shqiperia kur numri real me dokumente midis 1992-2007 eshte dikut tek 5,000 , perfshi lloj lloj minoritetesh.

Edhe ne shkrimin e saj, thote qe '' hollandezet thijne se shqiptaret kontrollojne trafikun e kokianes nga amerika latine ne roterdam''.

Ne vend qe si gazetare te beje nje hetim dhe te shoh nesa ka ndodh kjo gje apo jo e merr si te mire qene kete gje.

Qesharake ta thuahs kete gje, sepse dihet se Ndrangheta eshte nje nga kontrollueste kryesore te kokianes ne roterdam.

A ka shqiptare te pefshire ? po ka?

Por a kane shqiptaret kaq shume kontroll dhe a jane kaq shume pergjegjes????

Siguriqsht qe jo.

Shqiperia e Zogut ka pas 100 here me shume autoritet se ky shtet i dhjere keto 30 vite.

Pskemi qene mire ne Kohen e Osmaneve, pavaresisht prpagandes se enverit kunder asaj kohe.

Sinqerisht e them.

Te pakten kishim rep te larte ne 3 kontinete ku shtrihej bota osmane, kishim nen kontroll struktura te tera te nje perandoria nder kontinentale, dhe respektoheshim si burra shteti dhe luftetare.

Nuk di cte them me
Kastrioti1443 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-04-2019, 11:07   #67
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 14,063
Thanks: 10,726
Thanked 6,667 Times in 3,826 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 179
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pse bordelloja masive qe eshte Hollanda nuk duhet te veje vizat per Shqi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Ne kemi mektatet tona , por kjo nuk justifikon sjelljen e hollandezve. Eshte e paprecedente qe nje vend i BE te dale kaq hapur kundra nje populli. Se kane bere vende si Italia , Greqia , Zvicra ku Shqiptaret kane nje rate krimi shume me te larte. Eshte nje turp i madh qe nje vend i BE te mbledhe parlamentin dhe te votoje per rivenien e vizave me nje vend 2.8 milion banoresh.

Krim ka kudo dhe nuk njeh kombesi , Shqiptar , Hollandez , Marokien , Rus , Turq , Rumun , Bullgar etj. Me Shqiptaret po luhet nje propagande shume e piset , nuk e di nga e ka zanafillen por qe ktu eshte nje fryme anti shqiptare as se vej ne dyshim.

E njejta gje ndodh ne UK , nga 60-70 mije Shqiptar qe jane integruar shkelqyeshem , merren me OTR , hellzalbanians ..etj , kur ne UK grupe te tilla ka me qindra. Nderkohe krimet dhe vrasjet e perdicme te thikave ne UK askush nuk flet per kombesi , por vetem trafikimi i lendeve narkotike paska kombesi dhe ata jane Shqiptar? Anglezt , Ruset , Xhamajkant , Nigeriant , Turqit kam pershtypjen hane bar , pffff.

Hollandezt kane per detyre te luftojne krimin ashu sic e ben gjithe bota , nuk zgjidhen kto pune duke u marre me mė te dobtin.
gabimi I Shqiptareve eshte se gjithmon duan te bien ne sy per keq ….
ca sbejne rraca e tjera po sduan te show off si kta gangot e zgjuar tane ...lol Albanian pride my ass
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Performer pėlqehet nga
i vjetėr 19-04-2019, 11:08   #68
Kastrioti1443
V.I.P
 
Avatari i Kastrioti1443
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 1,931
Thanks: 204
Thanked 300 Times in 228 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
Kastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Pse bordelloja masive qe eshte Hollanda nuk duhet te veje vizat per Shqi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Ata jane shtet serioz. Kur moren ate vendim ne parlament ju derguan nje leter ketyre taneve ku ju shpjegojne arsyet. Le ta publikojne letren keta.
Qe ketu nuk ka shtet une e di shume mire, se e kam thene 100 here, por as mos e vej ne dyshim se ne jemi koka turku, dhe pikerisht se nuk kemi shtet.
Kastrioti1443 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-04-2019, 11:10   #69
Kastrioti1443
V.I.P
 
Avatari i Kastrioti1443
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 1,931
Thanks: 204
Thanked 300 Times in 228 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
Kastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Pse bordelloja masive qe eshte Hollanda nuk duhet te veje vizat per Shqi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Dhe cfare fiton si shtet po u izolove nga te gjitha shtetet e zhvilluar! Apo t’i kthehemi kohes se Enverit e ta blindojm kufirin.
Kastro po u beren gjithe zombi, behun edhe ti se te ngrejne per se gjalli, amoralitetin, incestin,vrasjet pas shpine, vrasjet me pages nuk po t’i sjell askush por i ke ketu ne vendin tone, mjafton te lexosh lajme sa incesti e sa vrasje ndodhin.
Te mos futesh ne BE, nuk do te thote izolim, cfare thua keshtu??

Zvicra eshte e izoluar?

Une nuk di lajsme per incest, me gjej ti disa?

As nuk po mohoj vrasje qe nodhdin, edhe pse mesatarja keto vitet e fundit eshte 1.6, shume me ulet se disa vende te BE.

Ceshtja eshte tek berja e Shqiperise koke turku dhe pavertetesia e gjithe kesaj ceshtje.
Kastrioti1443 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-04-2019, 11:11   #70
King Bardhyl
Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 3,640
Thanks: 2,014
Thanked 1,655 Times in 1,099 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 72
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pse bordelloja masive qe eshte Hollanda nuk duhet te veje vizat per Shqi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
gabimi I Shqiptareve eshte se gjithmon duan te bien ne sy per keq ….
ca sbejne rraca e tjera po sduan te show off si kta gangot e zgjuar tane ...lol Albanian pride my ass
Ate e kemi ne, dhi e zgjebosur dhe bishtin perpjete.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i King Bardhyl pėlqehet nga
i vjetėr 19-04-2019, 11:12   #71
Kastrioti1443
V.I.P
 
Avatari i Kastrioti1443
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 1,931
Thanks: 204
Thanked 300 Times in 228 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
Kastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Pse bordelloja masive qe eshte Hollanda nuk duhet te veje vizat per Shqi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
gabimi I Shqiptareve eshte se gjithmon duan te bien ne sy per keq ….
ca sbejne rraca e tjera po sduan te show off si kta gangot e zgjuar tane ...lol Albanian pride my ass
Se jane amatore prandaj.

Sa fshatare shpellare shqiptare jane arrestu se duan te duken?

Ke pa fund turq ne londer, po asnje nuk kapet.
Kastrioti1443 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Kastrioti1443 pėlqehet nga
i vjetėr 19-04-2019, 11:15   #72
Ragnar
Undisputed
 
Avatari i Ragnar
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 14,536
Thanks: 188
Thanked 2,286 Times in 1,238 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 252
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pse bordelloja masive qe eshte Hollanda nuk duhet te veje vizat per Shqi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kastrioti1443 Shiko postimin
Te mos futesh ne BE, nuk do te thote izolim, cfare thua keshtu??

Zvicra eshte e izoluar?

Une nuk di lajsme per incest, me gjej ti disa?

As nuk po mohoj vrasje qe nodhdin, edhe pse mesatarja keto vitet e fundit eshte 1.6, shume me ulet se disa vende te BE.

Ceshtja eshte tek berja e Shqiperise koke turku dhe pavertetesia e gjithe kesaj ceshtje.
Ta krahasosh Shqiperin me Zvicrren eshte sikur Somalin me New York, bere nje krahasim aspak real.
Kastro mos e luj rrolin e franquzit kishe nuk po di send, lajme qe po ka inceste si ne Shqiperi si ne Kosove, kurr me pare nuk kane qene keto, vrasje me pages, per 50 euro dalin e vrajn njerin, grabitje thuj cdo dite qe ndodhe ndonje qytet te Kosoves apo Shqiperise.
Ku ke pa ti qe ne Kosove u pat vjedh droga ne Polici, parmendo as ne filma nuk ndodhe ky send, tash me te fresket e ki ne airoportin e Tiranes a u vjedhen parat ku u be lajm internacional, ket nuk po na bene holandezi as anglezi e as franquzi.
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Ragnar : 19-04-2019 nė 11:26
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-04-2019, 11:25   #73
King Bardhyl
Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 3,640
Thanks: 2,014
Thanked 1,655 Times in 1,099 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 72
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pse bordelloja masive qe eshte Hollanda nuk duhet te veje vizat per Shqi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Jo nuk e ndoqa , ne fakt u be ca kohe qe nuk ndjek. Cfare thoshte?
Po qe se ke kohe tani shikoje ritransmetim.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur