Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Arti i kuzhinės

Arti i kuzhinės Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 13-11-2018, 20:23   #301
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 10,950
Thanks: 1,097
Thanked 6,337 Times in 2,851 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 202
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Hajdeni te une per darke se kam dhe gjysmen e taves ne frigo. E guglova resipine, e aty thuhej hidhi nja 2/3 luge Miell, 2 luge oriz. U trash shume si perfundim. E habita burrin, jo mahnita. Kshu eshte kur u ben shume reklame gjerave. Mora veten m’sysh. As Louie se preferoi, shtremberoi turinjte.
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Bad_Teacher pėlqehet nga
i vjetėr 13-11-2018, 20:24   #302
Buzeqeshje
Omelsin me krip
 
Avatari i Buzeqeshje
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Durres
Posts: 1,753
Thanks: 310
Thanked 1,036 Times in 450 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 48
Buzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Hajdeni te une per darke se kam dhe gjysmen e taves ne frigo. E guglova resipine, e aty thuhej hidhi nja 2/3 luge Miell, 2 luge oriz. U trash shume si perfundim. E habita burrin, jo mahnita. Kshu eshte kur u ben shume reklame gjerave. Mora veten m’sysh. As Louie se preferoi, shtremberoi turinjte.
Haha Bad rrofsh kemi ngrene un sot kisha pule me panna ishte njammyyy
__________________
Let Me Love You a Little More, Before You’re Not Little Anymore
Buzeqeshje nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-11-2018, 20:25   #303
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 10,950
Thanks: 1,097
Thanked 6,337 Times in 2,851 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 202
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Btw, sot do bej supe me koka peshku. LOL
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Bad_Teacher pėlqehet nga
i vjetėr 13-11-2018, 20:29   #304
Rimi.
arapēiu
 
Avatari i Rimi.
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: perball komshiut
Posts: 4,536
Thanks: 5,996
Thanked 2,220 Times in 1,185 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
Rimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Btw, sot do bej supe me koka peshku. LOL
Nuk hudhet miell lale,nejse,haje vet lol.
__________________
Il miglior modo di credere nell' aldila e non rompere
il cazzo nell' aldiqua.
Rimi. nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-11-2018, 20:32   #305
Edamame
V.I.P
 
Avatari i Edamame
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 4,864
Thanks: 1,817
Thanked 2,037 Times in 1,288 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Edamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Miell? 2 luge oriz? Cfar ke bere se mua nuk me degjohet si tave kosi. Kos i hodhe? Lol nane?

Ju befte mire
__________________
______________________________________
Herėn e fundit ėshtė persosur nga Fierakja : 09-17-2097 nė 01:43
Edamame nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Edamame pėlqehet nga
i vjetėr 13-11-2018, 20:39   #306
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 10,950
Thanks: 1,097
Thanked 6,337 Times in 2,851 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 202
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Lexova keto artistat ketu pra, sa me disinformu jane, lol. I hodha nje shishe kos kefir Eda, alamet kosi. Me mire e kisha ngrene ashtu se I trashe eshte yammi. https://www.artigatimit.com/2013/02/tave-kosi/
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Bad_Teacher pėlqehet nga
i vjetėr 13-11-2018, 20:41   #307
Rimi.
arapēiu
 
Avatari i Rimi.
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: perball komshiut
Posts: 4,536
Thanks: 5,996
Thanked 2,220 Times in 1,185 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
Rimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Edamame Shiko postimin
Miell? 2 luge oriz? Cfar ke bere se mua nuk me degjohet si tave kosi. Kos i hodhe? Lol nane?

Ju befte mire
Oriz mund ti hedhesh nji filxhan kafeje ose edhe me pak por miell apsolutisht jo!
Bad, mos u merzit lale se osht si ai muhabeti kalamonit qe po nuk u vra s rritet..lol
__________________
Il miglior modo di credere nell' aldila e non rompere
il cazzo nell' aldiqua.
Rimi. nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rimi. pėlqehet nga
i vjetėr 13-11-2018, 20:43   #308
Edamame
V.I.P
 
Avatari i Edamame
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 4,864
Thanks: 1,817
Thanked 2,037 Times in 1,288 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Edamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Sdo ta kesh pregatitur ne furre druri ti se nuk ka mundesi.

Bad ndoshta e bejn ndryshe ne zona te mdryshme ne shqipri por mami im nuk e ben kshu.
__________________
______________________________________
Herėn e fundit ėshtė persosur nga Fierakja : 09-17-2097 nė 01:43
Edamame nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-11-2018, 20:46   #309
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 39,570
Thanks: 11,415
Thanked 10,218 Times in 6,175 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 540
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Hajdeni te une per darke se kam dhe gjysmen e taves ne frigo. E guglova resipine, e aty thuhej hidhi nja 2/3 luge Miell, 2 luge oriz. U trash shume si perfundim. E habita burrin, jo mahnita. Kshu eshte kur u ben shume reklame gjerave. Mora veten m’sysh. As Louie se preferoi, shtremberoi turinjte.
Louie nuk e ha qepėn por ju e hani me qef.
Hajde mbaroje tavėn vet tani tėk e tėk e tėk e tėk se poshtė nuk do hidhet ajo, jemi apo s'jemi kursimtarė.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
i vjetėr 13-11-2018, 20:53   #310
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 4,268
Thanks: 4,460
Thanked 1,856 Times in 806 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 156
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Bad po une te bera dhe like ty? Kshu ne pamje u duk e mire. Po kot sthone qe pamja te genjen
__________________
The problem is, you think you have time.
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-11-2018, 22:06   #311
Jolene
.
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 13,540
Thanks: 4,357
Thanked 5,585 Times in 2,615 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 619
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Hajdeni te une per darke se kam dhe gjysmen e taves ne frigo. E guglova resipine, e aty thuhej hidhi nja 2/3 luge Miell, 2 luge oriz. U trash shume si perfundim. E habita burrin, jo mahnita. Kshu eshte kur u ben shume reklame gjerave. Mora veten m’sysh. As Louie se preferoi, shtremberoi turinjte.
Te thoje tave dheu hajde de, po tave kosi lol
Ca kan bo Elbasanllinjte nai gje te hajrit, vetem kte taven weird
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Jolene pėlqehet nga
i vjetėr 13-11-2018, 22:09   #312
Rimi.
arapēiu
 
Avatari i Rimi.
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: perball komshiut
Posts: 4,536
Thanks: 5,996
Thanked 2,220 Times in 1,185 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
Rimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Te thoje tave dheu hajde de, po tave kosi lol
Ca kan bo Elbasanllinjte nai gje te hajrit, vetem kte taven weird
Zene se ka ardh Mim@ qe t shesi men ime. D
__________________
Il miglior modo di credere nell' aldila e non rompere
il cazzo nell' aldiqua.
Rimi. nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-11-2018, 22:10   #313
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 39,570
Thanks: 11,415
Thanked 10,218 Times in 6,175 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 540
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Te thoje tave dheu hajde de, po tave kosi lol
Ca kan bo Elbasanllinjte nai gje te hajrit, vetem kte taven weird
Fėrgesėn e qajnė elbasanllinjtė, edhe bugaQen edhe baDhokumen edhe...
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
i vjetėr 13-11-2018, 22:11   #314
Jolene
.
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 13,540
Thanks: 4,357
Thanked 5,585 Times in 2,615 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 619
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rimi. Shiko postimin
Zene se ka ardh Mim@ qe t shesi men ime. D
U korita, se keni ballokumet, edhe ato mezi hahen
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-11-2018, 22:12   #315
Jolene
.
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 13,540
Thanks: 4,357
Thanked 5,585 Times in 2,615 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 619
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Fėrgesėn e qajnė elbasanllinjtė, edhe bugaQen edhe baDhokumen edhe...
Hahaha ne nje mendje deri diku, ca dhoj fergese? Se ate te Tirones une e preferoj shume
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-11-2018, 22:14   #316
Rimi.
arapēiu
 
Avatari i Rimi.
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: perball komshiut
Posts: 4,536
Thanks: 5,996
Thanked 2,220 Times in 1,185 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
Rimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
U korita, se keni ballokumet, edhe ato mezi hahen
Lale,se mos ke hanger ballakume Rrogozhine ti..D,ose Tropoje...D
__________________
Il miglior modo di credere nell' aldila e non rompere
il cazzo nell' aldiqua.
Rimi. nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-11-2018, 22:14   #317
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 39,570
Thanks: 11,415
Thanked 10,218 Times in 6,175 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 540
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Hahaha ne nje mendje deri diku, ca dhoj fergese? Se ate te Tirones une e preferoj shume
Ata e kanė gjizė me mėlēi pule brėnda. (me shumė mėlēi pule)
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-11-2018, 22:16   #318
Jolene
.
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 13,540
Thanks: 4,357
Thanked 5,585 Times in 2,615 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 619
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rimi. Shiko postimin
Lale,se mos ke hanger ballakume Rrogozhine ti..D,ose Tropoje...D
Ske pire boze ti, se do ishe me I forte ne kundersulm
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-11-2018, 22:17   #319
Jolene
.
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 13,540
Thanks: 4,357
Thanked 5,585 Times in 2,615 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 619
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Ata e kanė gjizė me mėlēi pule brėnda. (me shumė mėlēi pule)
Larg, si dua fare te brendshmet e pules, pervec vezeve
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Jolene pėlqehet nga
i vjetėr 13-11-2018, 22:18   #320
Rimi.
arapēiu
 
Avatari i Rimi.
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: perball komshiut
Posts: 4,536
Thanks: 5,996
Thanked 2,220 Times in 1,185 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
Rimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Ske pire boze ti, se do ishe me I forte ne kundersulm
Lene se kom ngel that,e ka myll Qomili heret sot.D
__________________
Il miglior modo di credere nell' aldila e non rompere
il cazzo nell' aldiqua.
Rimi. nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rimi. pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur