Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 06-03-2019, 15:42   #1001
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 5,261
Thanks: 3,324
Thanked 5,839 Times in 1,985 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 102
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare keni blere kohet e fundit?

Prisha ca lek gjithe qejf.

Tani me vjen te qaj.
Prudence nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Prudence pėlqehet nga
i vjetėr 06-03-2019, 17:22   #1002
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 44,287
Thanks: 13,044
Thanked 11,458 Times in 7,060 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 588
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare keni blere kohet e fundit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin


ta futi Marya kepi

po ketu aq jane tarifat po kepit i duket shume marramendese ajo

ske pare ti kepi te kthehesh nga pushimet ne muajin gusht dhe ste ndizet boljeri ahaahahaha te te thote usati duhet nderruar dhe kushton 7 mije euro
Marya ja futi vetes jo mua, ajo pagoi 150 euro pėr 3 vida tė shtrėnguara me kaēavidė nuk i pagova unė.
Kėtu nė Shqipėri ka gjetur ndonjė fshatar qė sa ka mbaruar prashitjen e kan marrė t'u bėj instalimet elektrike.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 06-03-2019, 17:23   #1003
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 44,287
Thanks: 13,044
Thanked 11,458 Times in 7,060 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 588
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare keni blere kohet e fundit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prudence Shiko postimin
Prisha ca lek gjithe qejf.

Tani me vjen te qaj.
Tė mi kishe dhėn mua mė mirė.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur