Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Thashetheme

Thashetheme Thashetheme-t e pėrditshme.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 17-05-2019, 18:18   #221
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 15,102
Thanks: 11,515
Thanked 7,042 Times in 4,098 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 211
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

a witch , lol white witch
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2019, 18:24   #222
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,389
Thanks: 3,576
Thanked 568 Times in 452 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

Eden, G de Masha, Artin, King Bardhyl, Socio, Bato, rani747 ju jeni agjente dhe perkethyes. Asnje gje me teper. Ju jeni pergjues.

Dhe vdekja me ka ardhur nga ju.

Ju jeni perdhunues dhe burra GAY. Iu ka qendruar larte keto vite nga fryma e "pushtetit" qe nuk meritoni.

Perse kerkoni te imitoni GURAX? Per te marre trashegimi kompleksin e Suedise qe ai me ka lene ne trashegimi?! Fjala e fundit qe tha kur i mora zemren ishte "Me fal".

Kjo ndodhi perpara se t'a takoja.

Ate e mbajti gjalle AKI duke vene ne goje te tij fjalet e saj.

Harram te qofte atje ku je Universal qe ve fytyra te tilla te poshtra te te perfaqesojne.


Ben vaki s'e zini ne goje emrin e nderuar te Odeonit !!!Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Adea pėlqehet nga
i vjetėr 17-05-2019, 18:26   #223
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 21,903
Thanks: 1,689
Thanked 1,751 Times in 1,311 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 136
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

Mbasi bleva dy gjera per tv u perhap nje thashethem qe do vinte performer me zanen te me ndihmonin ta montonim
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2019, 18:29   #224
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 15,102
Thanks: 11,515
Thanked 7,042 Times in 4,098 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 211
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

aha per kto pun sme ke mua , pyt iher zanen se ajo meret dhe me yoga
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2019, 18:33   #225
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 21,903
Thanks: 1,689
Thanked 1,751 Times in 1,311 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 136
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
aha per kto pun sme ke mua , pyt iher zanen se ajo meret dhe me yoga
Ti do e mbash e une do shpoj vrima

Pastsj merremi me yoga
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2019, 18:34   #226
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 15,102
Thanks: 11,515
Thanked 7,042 Times in 4,098 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 211
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

cin do mbaj mo zanen

ik o thirsty na ler rehat se po mesoj
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2019, 18:36   #227
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 21,903
Thanks: 1,689
Thanked 1,751 Times in 1,311 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 136
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

Po mbajte zanen ka per te mbajt edhe zana lol
Po meson thashetheme?
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur