Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Pėrshėndetje & urime

Pėrshėndetje & urime Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 18-05-2019, 20:38   #81
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,833
Thanks: 937
Thanked 1,600 Times in 913 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 64
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje per anetaret.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mano Shiko postimin
Pershendes te gjith ata qe nuk e kan qef kete tem.

Perqafime per ata qe nuk do ta shikojne kete post sepse nuk vin ne kete tem asnjehere.
Shyqyr qė e pashė.....
Ke hup krejt Mano...
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-05-2019, 21:10   #82
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 17,058
Thanks: 4,631
Thanked 10,343 Times in 3,620 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 294
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pershendetje per anetaret.

Pershendetje nga atdheu..


Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 18-05-2019, 21:15   #83
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,152
Thanks: 7,696
Thanked 5,861 Times in 2,492 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 169
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje per anetaret.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mano Shiko postimin
Pershendes te gjith ata qe nuk e kan qef kete tem.

Perqafime per ata qe nuk do ta shikojne kete post sepse nuk vin ne kete tem asnjehere.
vijne o Mano vijne normalisht, vetem kur ka ndonje qe vjen dhe hap puseten ne kete teme, atehere njerzit e shkrete largohen.
Njatjeta Mano, shyqyr qe je mire dhe mireserdhe
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-05-2019, 21:18   #84
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 22,902
Thanks: 6,452
Thanked 7,659 Times in 4,900 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 357
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje per anetaret.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mano Shiko postimin
Pershendes te gjith ata qe nuk e kan qef kete tem.

Perqafime per ata qe nuk do ta shikojne kete post sepse nuk vin ne kete tem asnjehere.
Adea te ka dhon like. i pelqejn burrat me mjekerr fine
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur