Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli > Russia 2018

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 22-05-2018, 13:45   #121
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,585
Thanks: 2,875
Thanked 2,867 Times in 1,596 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Brazili dhe Boterori 2018

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga {A_N_G_E_L_69} Shiko postimin
Me ben habi si nuk u grumbullua David Luiz nga Brazili per ne boteror...
Luiz seshte aktivizuar fare kete vit e shpesh here eshte lene edhe jasht ekipit,ne tribune.
🖤 (1)
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-05-2018, 13:52   #122
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,916
Thanks: 1,111
Thanked 1,232 Times in 681 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Brazili dhe Boterori 2018

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Brainiac Shiko postimin
Luiz seshte aktivizuar fare kete vit e shpesh here eshte lene edhe jasht ekipit,ne tribune.
Per Chelsea luan akoma Luiz?
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-05-2018, 13:53   #123
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,585
Thanks: 2,875
Thanked 2,867 Times in 1,596 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Brazili dhe Boterori 2018

Po ke Chelsea eshte por mesa di une ka paa probleme dhe me Conte.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-05-2018, 21:46   #124
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,540
Thanks: 3,648
Thanked 4,194 Times in 2,353 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 431
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Brazili dhe Boterori 2018

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Brazili favoriti kryesor?
Mesa duket se paske pa Spanjen kte vit
Brazili ka ekip me t'mire se 2014 por nuk eshte pretendent per titull.
Me ke do e fitosh boterorin me Felipe luis ne mbrojtje apo me Miranden.
Mesfusha gjithashtu pervec Casemiros dhe Kutinjos , pjesa tjeter sjane nivel per te perballu mesfusha si ajo e Spanjes , Gjermanise apo Frances.
Ndersa sulmin e kane shume OK.
Por ej , kush jam une te gjykoj brazilin dhe cilsine e tyre , thjesht po jap nje opinion amator nga ky cepi me ferra qe quhet Shqiperi

Per mu favorit eshte Spanja , Gjermania , Franca ...pastaj vjen Brazili.
Ndersa Argjentines do i duhet mrekulli sepse ka 22 kercunj dhe 1 superlojtar qe eshte Messi. Me kto kercunjt do duhet qe te rrezohen avionat e Spanjes , Gjermanise , Frances dhe Brazilit qe Argjentina t'kete shons me shku ne finale , sepse per ta fitu ska gje t'sgurte .lol

Ps.. Gjynah qe nje nder lojtaret me te mire te gjithe koherave do terhiqet nga kombetarja A me zero trofe. Pjesa tjeter pastaj ...jeta vazhdon..
Sipas eksperteve te bastoreve renditja sipas favoriteve qenka... gjermani, brazil, spanje, france etj.

Argjentina outsider :/
S’ka ekip. Me nje lule nuk qel pranvera.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2018, 13:33   #125
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,585
Thanks: 2,875
Thanked 2,867 Times in 1,596 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Brazili dhe Boterori 2018

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Sipas eksperteve te bastoreve renditja sipas favoriteve qenka... gjermani, brazil, spanje, france etj.

Argjentina outsider :/
S’ka ekip. Me nje lule nuk qel pranvera.
Ekipi qe rradhitet si i pari nga bookmakers asnjehere nuk fiton.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2018, 20:51   #126
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,540
Thanks: 3,648
Thanked 4,194 Times in 2,353 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 431
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Brazili dhe Boterori 2018

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Brainiac Shiko postimin
Ekipi qe rradhitet si i pari nga bookmakers asnjehere nuk fiton.
Po te fitonte do te kishin bankrotu bastoret.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur