Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore > Jeta e natės

Jeta e natės Diskutime rreth jetės sė natės.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 02-08-2018, 19:42   #141
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,838
Thanks: 862
Thanked 1,626 Times in 946 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 161
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ju pelqen jeta e nates?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Ndonje lounge me muzike t’qete ok, I am in, po keto te tjerat eww
Edhe une per lounge jam. Tjerat ma bejne koken daulle.
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-08-2018, 20:03   #142
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 6,711
Thanks: 2,532
Thanked 2,502 Times in 1,299 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 130
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ju pelqen jeta e nates?

Nuk jam ndonje qe preferon por dal.
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2018, 04:19   #143
murik
peace and love
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Vendndodhja: philadelphia
Posts: 1,660
Thanks: 1,242
Thanked 775 Times in 484 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
murik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Ju pelqen jeta e nates?

kam abuzuar shume nder vite dhe tani nuk shkoj me ne klubet e nates.Nuk duroj dot me zhurmen dhe idiotet qe bejne sherre
murik nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2018, 04:57   #144
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,529
Thanks: 6,920
Thanked 8,173 Times in 5,223 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 382
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ju pelqen jeta e nates?

ka bo plaku jete note qe i ka lujt fene.
🖤 (1)
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2018, 05:51   #145
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,725
Thanks: 6,690
Thanked 8,254 Times in 3,947 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ju pelqen jeta e nates?

Koka daulle dy dite mrapa, ncuk.
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2018, 06:08   #146
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,668
Thanks: 371
Thanked 1,964 Times in 1,328 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ju pelqen jeta e nates?

Une mbreme fjeta qe ne dhjete...


p.s. dhjete si shifer, jo si folje
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2018, 08:57   #147
HTFengineer
Super Anėtar
 
Data e antarėsimit: Jun 2018
Posts: 215
Thanks: 2
Thanked 37 Times in 30 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 2
HTFengineer ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Ju pelqen jeta e nates?

Une gdhiva sot duke pi nga 4 double espresso ne mgjes prsh dhe kam pune mas dy oresh
Vicious cycle.

Po zakonisht shkoj te shtunave. https://www.residentadvisor.net/events/us/newyork

New Yorku ne megjes eshte per lesh.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga HTFengineer : 09-08-2018 nė 09:01
HTFengineer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2018, 09:07   #148
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,529
Thanks: 6,920
Thanked 8,173 Times in 5,223 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 382
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ju pelqen jeta e nates?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga HTFengineer Shiko postimin
Une gdhiva sot duke pi nga 4 double espresso ne mgjes prsh dhe kam pune mas dy oresh
Vicious cycle.

Po zakonisht shkoj te shtunave. https://www.residentadvisor.net/events/us/newyork

New Yorku ne megjes eshte per lesh.
ne kohen e enverit majshim radhen ke dyqoni nji burr nji gru.

ēfare gjinije je ti askushi?
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2018, 09:10   #149
HTFengineer
Super Anėtar
 
Data e antarėsimit: Jun 2018
Posts: 215
Thanks: 2
Thanked 37 Times in 30 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 2
HTFengineer ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Ju pelqen jeta e nates?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
ne kohen e enverit majshim radhen ke dyqoni nji burr nji gru.

ēfare gjinije je ti askushi?
rradhen vetme e mbaj ktu https://www.stumptowncoffee.com/locations/newyork
Mashkull daje.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga HTFengineer : 09-08-2018 nė 09:13
HTFengineer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur