Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit > Informatika

Informatika Nėse keni nevojė pėr ndihmė apo keni informacione rreth botės sė larmishme tė informatikės dhe internetit, ju ftojmė t'i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 29-07-2019, 21:20   #1
ad ifixit
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Feb 2019
Posts: 10
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
ad ifixit ėshtė nė rrugė tė mbarė
“Update for Samsung”, aplikacioni i cili arriti tė mashtroj 10M pėrdorues

Ekspertėt zbuluan njė program rreth njė mashtrimi nė Google Play, tė quajtur “Updates for Samsung”, qė u shkarkua nga dhjetė milion pėrdorues qė paraqet si pėrditėsimin e firmware.

Mbi dhjetė milionė pėrdorues kanė instaluar njė aplikacion tė rremė Samsung me emrin “Updates for Samsung” qė paraqet pėrditėsime tė firmware. Aplikacioni pėrcjell pėrdoruesit nė njė ofertė tė internetit dhe duke i thėne pėr tė bėrė njė pagesė rreth shkarkimeve tė firmuerėve.http://kosova.live/update-for-samsun...10m-perdorues/

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Mandi : 29-07-2019 nė 22:55
ad ifixit nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur