Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 24-08-2019, 17:33   #161
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 8,798
Thanks: 23
Thanked 2,621 Times in 1,629 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 179
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Re: Thėnia e ditės

__________________
“When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies, but the pack survives,”
🖤 (2)
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-08-2019, 22:15   #162
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 11,892
Thanks: 2,470
Thanked 4,438 Times in 2,854 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
Eden ka mbyllur reputacionin
Re: Thėnia e ditės

...Sepse, ndonjėherė duhet kurajo pėr tė qenė tė lumtur , tė kapim momentin e ta transformojmė nė epik. Duhet kurajo edhe pėr t'i qeshur jetės nė fytyrė , tė largojmė negativitetin e tė ruajmė veē thelbin e gėzimit . Dhe kėtė kurajo e kemi nė shpirt , e gjithēka ėshtė ēėshtje zgjedhjeje...

Anton Vanligt
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-08-2019, 23:57   #163
Kasėmi
Super Anėtar
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 297
Thanks: 14
Thanked 109 Times in 55 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 1
Kasėmi ėshtė nė rrugė tė mbarė
Re: Thėnia e ditės

Cdo organizim ka nje numer te caktuar vendesh qe u rezervohen te paafteve.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Kasėmi : 25-08-2019 nė 00:21
Kasėmi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-08-2019, 23:57   #164
BlueRose
V.I.P
 
Avatari i BlueRose
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Posts: 5,489
Thanks: 1,849
Thanked 1,694 Times in 1,061 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 150
BlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėm
Re: Thėnia e ditės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kasėmi Shiko postimin
Cdo organizim ka nje numer te caktuar vendesh qe u rezrvohen te paafteve.
Do perfaqesojne edhe ato popullin e vet.
__________________
"Pėrveē mendimeve tona, nuk ka asgjė qė tė jetė vėrtetė pushteti ynė dhe respektimi i tyre ėshtė fuqia jonė e vėrtetė"
BlueRose nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-08-2019, 00:23   #165
Kasėmi
Super Anėtar
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 297
Thanks: 14
Thanked 109 Times in 55 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 1
Kasėmi ėshtė nė rrugė tė mbarė
Re: Thėnia e ditės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BlueRose Shiko postimin
Do perfaqesojne edhe ato popullin e vet.
Kush ORGANIZIMI apo te paaftet?
Kasėmi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-08-2019, 00:27   #166
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,561
Thanks: 15,129
Thanked 9,045 Times in 6,106 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 390
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Thėnia e ditės

Ku hyne HARRAMET ka vetem .....VARR.

Beni.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-08-2019, 00:54   #167
Kasėmi
Super Anėtar
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 297
Thanks: 14
Thanked 109 Times in 55 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 1
Kasėmi ėshtė nė rrugė tė mbarė
Re: Thėnia e ditės

aty do perfundosh po he
Kasėmi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-08-2019, 17:17   #168
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 10,260
Thanks: 1,072
Thanked 2,974 Times in 1,903 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Re: Thėnia e ditės

- Ka njerėz qė edhe kur tė pėrqafojnė, fuqishėm tė kafshojnė!

#AgimMETBALA
🖤 (2)
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-08-2019, 17:21   #169
BlueRose
V.I.P
 
Avatari i BlueRose
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Posts: 5,489
Thanks: 1,849
Thanked 1,694 Times in 1,061 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 150
BlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėm
Re: Thėnia e ditės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kasėmi Shiko postimin
Kush ORGANIZIMI apo te paaftet?
Paaftesia e organizimit pra.
__________________
"Pėrveē mendimeve tona, nuk ka asgjė qė tė jetė vėrtetė pushteti ynė dhe respektimi i tyre ėshtė fuqia jonė e vėrtetė"
BlueRose nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur