Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Kinematografia > Filma Shqiptar

Filma Shqiptar Kėtu do tė keni mundėsi tė shikoni filma Shqiptar.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 17-05-2013, 05:36   #1
I Vogli
Bebush
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Kanada
Posts: 71
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 7
I Vogli ėshtė nė rrugė tė mbarė
Shpella e Pirateve

Mbaj mend kur isha i vogel sa here filmi u jepte ne televizor une e shikoja.


Cfare mendoni juve per kete film?
I Vogli nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2013, 05:44   #2
I Vogli
Bebush
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Kanada
Posts: 71
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 7
I Vogli ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Shpella e Pirateve

http://m.youtube.com/watch?v=fznuT_JGd5o
I Vogli nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2013, 13:31   #3
Brari
V.I.P
 
Avatari i Brari
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 3,558
Thanks: 3
Thanked 35 Times in 18 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Brari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Shpella e Pirateve

nuk e kam pa kte film po do e shoh se ka natyre tonen te pa masakruar nga mafia..

mos bazohet ki film ne librin e petro markos?
po qe ashtu do jet i bukur..
Brari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2013, 13:45   #4
I Vogli
Bebush
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Kanada
Posts: 71
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 7
I Vogli ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Shpella e Pirateve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Brari Shiko postimin
nuk e kam pa kte film po do e shoh se ka natyre tonen te pa masakruar nga mafia..

mos bazohet ki film ne librin e petro markos?
po qe ashtu do jet i bukur..
Po Bazohet ne ate liber
I Vogli nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-05-2013, 11:20   #5
Brari
V.I.P
 
Avatari i Brari
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 3,558
Thanks: 3
Thanked 35 Times in 18 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Brari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Shpella e Pirateve

ishalla bazohet ne at liber e skan fut mish dhije skenaristet e kinostudios.. sic e kishin zakon..
Brari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-05-2013, 23:45   #6
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,854
Thanks: 365
Thanked 1,153 Times in 312 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shpella e Pirateve

Mua me pelqen shume ...sidomos kur gjejne ato librat ne fund te detit..dhe fillojne i lexojne.
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-05-2013, 03:34   #7
I Vogli
Bebush
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Kanada
Posts: 71
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 7
I Vogli ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Shpella e Pirateve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Robbery Shiko postimin
Mua me pelqen shume ...sidomos kur gjejne ato librat ne fund te detit..dhe fillojne i lexojne.
Atehere fillon pjesa me e bukur e filmit .
I Vogli nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur