Kthehu pas   Forum-Al.com > Arti dhe Kultura > Kinematografia > Filma Shqiptar

Filma Shqiptar Ktu do t keni mundsi t shikoni filma Shqiptar.

Prshndetje Vizitor!
Nse ju shfaqet ky mesazh do t thot se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini t shihni pjesn me t madhe t seksioneve dhe diskutimeve t forumit, por akoma nuk gzoni t drejten pr t marr pjes n to dhe n avantazhet e t qnurit antar i ktij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI q t drgoni postime dhe mesazhe n Forum-Al.
Regjistrohu
Prgjigje
 
Mundsit n tem
i vjetr 12-08-2014, 14:14   #1
Nova_Design
V.I.P
 
Avatari i Nova_Design
 
Data e antarsimit: Mar 2014
Posts: 2,463
Thanks: 0
Thanked 207 Times in 167 Posts
Shuma e pikve q jep: 25
Nova_Design ka nj t ardhme t shklqyerNova_Design ka nj t ardhme t shklqyerNova_Design ka nj t ardhme t shklqyerNova_Design ka nj t ardhme t shklqyerNova_Design ka nj t ardhme t shklqyerNova_Design ka nj t ardhme t shklqyerNova_Design ka nj t ardhme t shklqyerNova_Design ka nj t ardhme t shklqyerNova_Design ka nj t ardhme t shklqyerNova_Design ka nj t ardhme t shklqyerNova_Design ka nj t ardhme t shklqyer
Hije qe mbeten pas.

Cpaske keshtu sot.(minuti 21)
Ti e di qe une nuk i duroj dot budalliqet, lol
Kritikom baba kritikom....
22.42 Kur te gjithe thone qe 2 edhe 2bejne 5 atehere 5 bejne.
Nova_Design nuk ndodhet n linj   Prgjigju prmes citimit
i vjetr 12-08-2014, 21:56   #2
Nova_Design
V.I.P
 
Avatari i Nova_Design
 
Data e antarsimit: Mar 2014
Posts: 2,463
Thanks: 0
Thanked 207 Times in 167 Posts
Shuma e pikve q jep: 25
Nova_Design ka nj t ardhme t shklqyerNova_Design ka nj t ardhme t shklqyerNova_Design ka nj t ardhme t shklqyerNova_Design ka nj t ardhme t shklqyerNova_Design ka nj t ardhme t shklqyerNova_Design ka nj t ardhme t shklqyerNova_Design ka nj t ardhme t shklqyerNova_Design ka nj t ardhme t shklqyerNova_Design ka nj t ardhme t shklqyerNova_Design ka nj t ardhme t shklqyerNova_Design ka nj t ardhme t shklqyer
Prgjigje e: Hije qe mbeten pas.

Te filmi,minuti19:42
Rustemi:He de mos mbani zi,ja do dali Adnani perseri jashte dhe do ju sjelli nje ore me te mire me kukuvajke nga ato qe bejne ku ku,lol
Nova_Design nuk ndodhet n linj   Prgjigju prmes citimit
i vjetr 13-08-2014, 01:33   #3
Nova_Design
V.I.P
 
Avatari i Nova_Design
 
Data e antarsimit: Mar 2014
Posts: 2,463
Thanks: 0
Thanked 207 Times in 167 Posts
Shuma e pikve q jep: 25
Nova_Design ka nj t ardhme t shklqyerNova_Design ka nj t ardhme t shklqyerNova_Design ka nj t ardhme t shklqyerNova_Design ka nj t ardhme t shklqyerNova_Design ka nj t ardhme t shklqyerNova_Design ka nj t ardhme t shklqyerNova_Design ka nj t ardhme t shklqyerNova_Design ka nj t ardhme t shklqyerNova_Design ka nj t ardhme t shklqyerNova_Design ka nj t ardhme t shklqyerNova_Design ka nj t ardhme t shklqyer
Prgjigje e: Hije qe mbeten pas.

http://www.dailymotion.com/video/xc32bb_hijet-qe-mbeten-pas_shortfilmsRustemi ne film,karakter shume stupid,lol
Rustemi thote qe,I thane nastradinit mos kalo nga ajo rruge se do heqesh keq. Nastradini tha qe nuk kam bere ndonje te mire qe te heq keq LOL.
Sipas Rustemit,po te besh mire ne kete bote do heqesh keq me vone lol.Ajo shprehja cka barku e nxjerr
bardhaku(gota)lol ska kuptim.
Nova_Design nuk ndodhet n linj   Prgjigju prmes citimit
Prgjigje

Mundsit n tem

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi sht ndezur
Smiliet jan ndezur
Kodi [IMG] sht ndezur
Kodi HTML sht fikur