Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit > Informatika

Informatika Nėse keni nevojė pėr ndihmė apo keni informacione rreth botės sė larmishme tė informatikės dhe internetit, ju ftojmė t'i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 26-12-2010, 08:47   #1
SEa
I Miss You
 
Avatari i SEa
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: marina di massa
Posts: 1,546
Thanks: 0
Thanked 9 Times in 9 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
SEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentė
Post Nuk ka jetė pa internetNjė e katėrta prej rreth dy mijė tė anketuarve besojnė se teknologjia e internetit kishte ndikimin mė tė madh nė jetėn e tyre, e ndjekur pastaj nga Facebook me 22 pėr qind dhe Google me 10 pėr qind.
Hulumtimi i bėrė nga agjencia "Zogby" tregoi se interneti kishte ndikimin mė tė madh pėr njerėzit nė 20 vitet e fundit.

Nė pyetjen - pa cilėn arritje teknologjike nuk mund tė jetoni, 28 pėr qind e tė anketuarve janė pėrgjigjur se interneti me shpejtėsi tė lartė zė vendin e parė, ndėrsa 18 pėr qind e njerėzve mendojnė se jeta e tyre nuk do tė ishte e njėjtė pa postėn elektronike (email).

Ndėrsa, vetėm 3 pėr qind e njerėzve thanė se nuk mund tė jetojnė pa Facebook.
SEa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-12-2010, 15:04   #2
Meri
...
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 11,159
Thanks: 2,061
Thanked 2,320 Times in 1,532 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 352
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nuk ka jetė pa internet

O SEa ! A do nje kafe pa sheqer ?

Rri o goc dhe ti, s`kishe teme tjeter kshu ??? !!!! ........


__________________
M2.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-12-2010, 00:02   #3
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,782
Thanks: 6,735
Thanked 8,311 Times in 3,976 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Nuk ka jetė pa internet

Patjeter qe ka... mjafton te kesh dicka me te rendesishme per te bere.

Esht normale si shume gjera "u get addicted to it" per nje fare kohe... dhe ne momentin qe ste jep me kenaqesi e humb interesin.
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-07-2019, 20:02   #4
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 4,881
Thanks: 406
Thanked 1,591 Times in 1,007 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 64
Onyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nuk ka jetė pa internet

Ka, ka. Interneti vetem se ka lehtesuar gjerat si koncept, ka thjeshtesuar procedurat, dhe kuptohet ne nje fare menyre ka ndikuar edhe ne stilin e jetes.
__________________
I am only responsible for what I say, not for what you understand.
Onyx ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-07-2019, 22:52   #5
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,894
Thanks: 6,729
Thanked 1,912 Times in 1,088 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Nuk ka jetė pa internet

Pa internet nuk ka jete. Ose me sakte pa Iphone me internet te shpejt nuk ka kuptim jeta. True true
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-07-2019, 23:57   #6
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,706
Thanks: 846
Thanked 1,417 Times in 1,054 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nuk ka jetė pa internet

Po lereni nje jave popullin pa internet edhe do mesohen ca do bejne..ne nuk e vrame veten kur na hoqen bastet,dava interneti..
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur