Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Kinematografia > Filma Shqiptar

Filma Shqiptar Kėtu do tė keni mundėsi tė shikoni filma Shqiptar.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 11-02-2012, 02:12   #1
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,202
Thanks: 6,912
Thanked 3,205 Times in 1,315 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
"Perdhunuesit"

Filmi "Pėrdhunuesi" prodhim i vitit 1994. Regjia: Spartak Pecani, Skenari: Nexhati Tafa, Producent: Albafilm Studio , Muzika: Ardit Gjebrea.

Asnjeri nuk e dinte kush ishte babai i fėmijės sė saj. Ajo ėshtė duke ecur me njė mik tė vjetėr nė qytet dhe ata e grabisin dhe e pėrdhunojnė. - Pėrdhunuesit ishin pėrreth njė grupi motorēiklistėsh qe u zhdukėn mė vonė. Pėrdhunimi shkaktoi njė efekt tė thellė psikologjik nė tė. Shoku i saj zbuloi kush ishte pėrdhunuesi. Ne rolet kryesore: Timo Flloko, Ndricim Xhepa, Sheri Mita, Eva Alikaj etj

http://www.youtube.com/watch?v=c5uUcmaU1hE
__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur