Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Kinematografia > Filma Shqiptar

Filma Shqiptar Kėtu do tė keni mundėsi tė shikoni filma Shqiptar.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 17-03-2015, 22:52   #1
Mr. E
V.I.P
 
Avatari i Mr. E
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Tirane
Posts: 3,712
Thanks: 0
Thanked 44 Times in 40 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
Mr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėm
Filmi Shqiptar me skena erotike


Nuk e kam pare si film por me beri pershtypje kjo kronika dhe e solla per diskutim.
Mr. E nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-03-2015, 23:00   #2
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,783
Thanks: 5,913
Thanked 6,291 Times in 3,130 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 273
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Filmi Shqiptar me skena erotike

Po Pd-ja c'lidhje ka me k'te ? Pergjegjesia i bien shkolles plus kinemase, qe ka lejuar shitjen e biletave per k'te moshe.
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-03-2015, 23:01   #3
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,554
Thanks: 6,927
Thanked 8,186 Times in 5,233 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 384
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi Shqiptar me skena erotike

ku u bo dhe ky copa e mishit regjizor
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-03-2015, 23:07   #4
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,783
Thanks: 5,913
Thanked 6,291 Times in 3,130 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 273
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Filmi Shqiptar me skena erotike

E ke patriot, drague ? apo shok universiteti/ushtrie
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-03-2015, 23:08   #5
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,790
Thanks: 8,854
Thanked 2,753 Times in 1,415 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 190
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi Shqiptar me skena erotike

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mr. E Shiko postimin
https://www.youtube.com/watch?v=UuHzmAS3pRs

Nuk e kam pare si film por me beri pershtypje kjo kronika dhe e solla per diskutim.
Skena erotike, and what..?!

Nxenesit jane ankuar tek prinderit..- thote Partia Demokratike - Boh sa idiote qe jane mor zot!
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-03-2015, 23:09   #6
Mr. E
V.I.P
 
Avatari i Mr. E
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Tirane
Posts: 3,712
Thanks: 0
Thanked 44 Times in 40 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
Mr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi Shqiptar me skena erotike

Ka shume hapsire per diskutim ne fakt. PD-ja si perhere sebep do te ngreje zerin, por nuk do te doja shume te merreshim me PD se sa me vete fimin.

A eshte dicka normale apo e denueshme ?

Nuk shoh ndonje aresye pse kinemaja duhet te ndaloje shitjen e biletave sepse eshte nje fim Shqiptar me te rinj Shqiptar dhe ata qe kane vajtur per te pare filmin dhe jane vene ne siklet jane moshatare me aktoret Shqiptare ne film.
Mr. E nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-03-2015, 23:11   #7
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,783
Thanks: 5,913
Thanked 6,291 Times in 3,130 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 273
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Filmi Shqiptar me skena erotike

Kinemaja ka rregulloren e saj, per femijet nen moshe- te ju pershtatet filmi... Pra c'do film duhet te shoqerohet edhe me moshen perkatese. Dhe per c'do film qe paraqet nese femijet, jane afer moshes se adoleshences, dhe filmi nuk eshte i pershtatshem per moshen e tyre, atehere nuk duhet te shesi bileta per k'te moshe. Nese ka dyshime qe femijet jane me te vegjel, se mendohet.. atehere kerkohet identifikimi i moshes, per siguri.

Kjo eshte me rregullore ne pergjithesi.
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-03-2015, 23:11   #8
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,554
Thanks: 6,927
Thanked 8,186 Times in 5,233 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 384
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi Shqiptar me skena erotike

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
E ke patriot, drague ? apo shok universiteti/ushtrie
ne nuk jemi akoma ne ate nivel qe na sjell Nardi nga usa.

italianet kane nje shprehje: chi va piano va lontano"
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-03-2015, 23:18   #9
Mr. E
V.I.P
 
Avatari i Mr. E
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Tirane
Posts: 3,712
Thanks: 0
Thanked 44 Times in 40 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
Mr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi Shqiptar me skena erotike

PD-ja ne pergjithesi nuk e ka me sy te mire Leonard Bombaj sepse ky i fundit ka patur nje problem publik me Stresin (djalin e Sali Lushaj)

Filmin nuk e kam pare dhe nuk mund te jap nje vleresim, por nuk mendoj se eshte kaq skandaloz dhe i paturpshem sa paraqitet sepse ndryshe do ishte bllokuar qe ne fillim, kam pershtypjen se problemi qendron ke fakti qe realiteti Shqiptar nuk eshte mesuar me trajtimin e tematikave te tilla ne filma Shqiptare.
Mr. E nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-03-2015, 23:20   #10
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,460
Thanks: 8,382
Thanked 6,455 Times in 2,723 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 187
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi Shqiptar me skena erotike

Shyqyr, me ne fund e paskan pre ate trungun qe dilte gjithmone ne mes te aktoreve kur kishte ndonje skene me perqafim dhe puc !
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-03-2015, 23:25   #11
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,783
Thanks: 5,913
Thanked 6,291 Times in 3,130 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 273
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Filmi Shqiptar me skena erotike

Mr E, nese filmi permban skena erotike.... me aq sa shfaqet ne film gjithsesi, nuk eshte dhe ngjan i pershtatshem per femijet nen moshe- Nuk eshte edukative, dhe as normale ... qe shkolla apo prinderit, ti lejojne/inkurajojne filma te tille..per femijet nen moshe.. me skena erotike, apo fjalor te papershtatshem sic u permend ne klip fjala - perdhunim- .

Nese femijet, e marrin k'te vendim qe ta shikojne pas kurrizit te prinderve eshte gje tjeter ... Por ne k'te rast pergjegjesia bien tek kinemaja/punetoret qe nuk duhet te lejojne mosha te tilla, pra te ju shesin bileta qe te shikojne filma te tille.
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-03-2015, 23:33   #12
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,783
Thanks: 5,913
Thanked 6,291 Times in 3,130 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 273
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Filmi Shqiptar me skena erotike

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
ne nuk jemi akoma ne ate nivel qe na sjell Nardi nga usa.

italianet kane nje shprehje: chi va piano va lontano"
Te pyeta nese e ke patriot, shok ushtrie/universiteti.. Nuk kam dyshime tek nivelet e tua, Gjermania eshte shtet edukativ, me ligje & norma
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-03-2015, 23:35   #13
Mr. E
V.I.P
 
Avatari i Mr. E
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Tirane
Posts: 3,712
Thanks: 0
Thanked 44 Times in 40 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
Mr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi Shqiptar me skena erotike

Kam pershtypjen se filmi traton situata dhe probleme te adoloshences. Ata qe kane vajtur per ta pare ate film jane 13-14 vjecare pra per disa trajton situata me te cilat ato tashme po perballen dhe per te tjere eshte nje lloj forme per ti parapergatitur per keto situata qe do jene se shpejti pjese e jetes se tyre. Nuk e di ?! Por mua vete nuk me duket aq dramatike sidomos kur mendon qe jemi ne nje kohe kur interneti, smartfonat, nuk lejojne kufizime te tilla edhe sikur te duan vete prinderit apo mesuesit ta bejne dicka te tille. Kam pershtypjen se problemi qendron ne faktin se nuk jane mesuar qe te tilla tematika te trajtohen ne filma Shqiptare me adoloshente Shqiptare, per realitetin Shqiptar.
Mr. E nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-03-2015, 23:39   #14
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,554
Thanks: 6,927
Thanked 8,186 Times in 5,233 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 384
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi Shqiptar me skena erotike

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
Te pyeta nese e ke patriot, shok ushtrie/universiteti.. Nuk kam dyshime tek nivelet e tua, Gjermania eshte shtet edukativ, me ligje & norma
po shifsha nji telenovele turke ku djemt pyesnin babain ,si na keni bere?

ne ecim dhe ecim drejt emancipimit
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-03-2015, 23:40   #15
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,790
Thanks: 8,854
Thanked 2,753 Times in 1,415 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 190
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi Shqiptar me skena erotike

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mr. E Shiko postimin
PD-ja ne pergjithesi nuk e ka me sy te mire Leonard Bombaj sepse ky i fundit ka patur nje problem publik me Stresin (djalin e Sali Lushaj)

Filmin nuk e kam pare dhe nuk mund te jap nje vleresim, por nuk mendoj se eshte kaq skandaloz dhe i paturpshem sa paraqitet sepse ndryshe do ishte bllokuar qe ne fillim, kam pershtypjen se problemi qendron ke fakti qe realiteti Shqiptar nuk eshte mesuar me trajtimin e tematikave te tilla ne filma Shqiptare.
Eshte hera e pare qe Shqiperia perballet me filma te tille erotike dhe doemos ky reagim pritej. Shqiptaret duan te zbatojne formulen: te duan grate e botes, duan qe te kene sex me ato, por gruaja e tyre te mos bredhi. Kaq e thjeshte eshte.

I duan filmat erotike, por jo femijet e tyre te bejne gjera te tilla pe "turpi"
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-03-2015, 23:41   #16
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,783
Thanks: 5,913
Thanked 6,291 Times in 3,130 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 273
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Filmi Shqiptar me skena erotike

Videoja te thote, 12 vjecaret kane dalur te shqetesuar --- pra vete femijet jane ankuar. Kush eshte ai prind qe dergon nje 12 vjecar/e apo 13-14.. per te pare filma te atille ? This is shockin .

Por gjithsesi edhe moshat qe ke permendur ti, nuk duhet te lejohen te inkurajohen te shikojne filma te tille. Ri-shikoje edhe nje here videon, sepse sic duket nuk e ke shikuar me vemendje.

Realiteti i marton edhe me dhune, k'to mosha.. por kjo nuk do te thote qe eshte dicka pozitive/normale.. apo qe duhen inkurajuar/pranuar.

Ps... Ndersa per moshat adult, nuk ka pse te kete shqetesime.
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-03-2015, 23:43   #17
Mr. E
V.I.P
 
Avatari i Mr. E
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Tirane
Posts: 3,712
Thanks: 0
Thanked 44 Times in 40 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
Mr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi Shqiptar me skena erotike

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hello Kitty Shiko postimin
Eshte hera e pare qe Shqiperia perballet me filma te tille erotike dhe doemos ky reagim pritej. Shqiptaret duan te zbatojne formulen: te duan grate e botes, duan qe te kene sex me ato, por gruaja e tyre te mos bredhi. Kaq e thjeshte eshte.

I duan filmat erotike, por jo femijet e tyre te bejne gjera te tilla pe "turpi"
Jo Shqiptar-et ?!! Sa shpesh e has kete paragjykim dhe me vjen keq sa here perseritet
Mr. E nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-03-2015, 23:46   #18
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,783
Thanks: 5,913
Thanked 6,291 Times in 3,130 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 273
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Filmi Shqiptar me skena erotike

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
po shifsha nji telenovele turke ku djemt pyesnin babain ,si na keni bere?

ne ecim dhe ecim drejt emancipimit
Ne gjithmone i hypim kalit nga pas... nuk e di nese e kemi te trasheguar apo c'fare ?
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-03-2015, 23:48   #19
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,460
Thanks: 8,382
Thanked 6,455 Times in 2,723 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 187
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi Shqiptar me skena erotike

Mr. E me gjithe respektin qe kam per postimin dhe problematiken qe sjell, mendoj se ZANA ka te drejte. Nqs filmi (nuk e kam pare) e trajton kte problematike adoleshentesh me kokeposhte dhe me shume ngjall irritim, vulgaritet, dhe indinjate qofte tek vete adoleshentet, qofte tek prinderit e tyre, atehere ai film duhet te terhiqet nga qarkullimi. Pervoja boterore e ka demonstruar qarte kte deshmi qe them dhe raste ka plot, per te gjitha zhanerat e kinematografise! Te fillojme te investojme tek te rinjte per nje te ardhme me te mire per kedo, per te gjithe, dhe mjaft me me idiotsira dhe gjera mediokre apo pa vlera, ose me keq akoma me: Antivlera! ps: komenti vlen nese ky film nuk eshte ne lartesine e duhur per te trajtuar kte lloj problematike, sepse akoma nuk e kam pare.
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-03-2015, 00:01   #20
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,783
Thanks: 5,913
Thanked 6,291 Times in 3,130 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 273
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Filmi Shqiptar me skena erotike

Mua po me ben pershtypje, se qysh i duket normale & Ok .. Mr E , qe per nje moshe 12 vjecare .. 13-14 , te lejohet/ shikoje skena dhe fjalor erotik ? Ky na qenka realiteti Shqiptar sipas teje ?

Ne video ne 1 minute qe shfaqet... shfaqen qarte skena shqetesuese, per k'to mosha.. pra fryerje pantallonash, kapje vithesh/gjoksi.. puthje/heqje rrobash ne det .. perdoret edhe fjala perdhunim.. kjo vetem ne k'te 1 min klip . Duhet te mjaftoje per tu shqetesuar... Imagjino ne gjithe filmin ku me siguri ka edhe skena te marredhenies seksuale.
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur