Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Arti i kuzhinės

Arti i kuzhinės Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 01-01-2017, 13:47   #1
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,073
Thanks: 5,644
Thanked 11,795 Times in 4,133 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 354
Beaute ka mbyllur reputacionin
Ēfare tė gatuajmė sot?

Un kėrkova pėr ktė temėn po se gjeta ndaj hapa njė Tė re nėse ekziston bashkojini.

Kjo ishte tavolina Ime mbrėm. Bujrum se ka akoma .

Them se Kjo ėshtė njė ndėr temat mė tė bukura pasi nė tė shfaqen ide nga mė tė larmishme . (Nėse nuk do ket Shum qit qat kuptohet )
Sa mė Shum receta shokė e shoqe aq mė shumė dashuri pasi dashuria vjen nga stomaku thon pleqtė.

Meqė u hap pikėrisht sot do ju uroja Gėzuar Festat .

Kalofshim kėndshėm.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg IMG_3823.jpg (23.4 KiloByte, 313 shikimet)
Beaute nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-01-2017, 13:49   #2
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,073
Thanks: 5,644
Thanked 11,795 Times in 4,133 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 354
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajm sot?

..............
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg IMG_3821.jpg (23.8 KiloByte, 309 shikimet)
🖤 (3)
Beaute nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-01-2017, 13:54   #3
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,474
Thanks: 17,385
Thanked 22,198 Times in 8,621 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 510
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare tė gatuajm sot?

te lumshin duart beaute
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-01-2017, 14:07   #4
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,073
Thanks: 5,644
Thanked 11,795 Times in 4,133 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 354
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Re: Ēfare tė gatuajm sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga *~Xhina~* Shiko postimin
te lumshin duart beaute
Faleminderit.
Beaute nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-01-2017, 14:43   #5
Oqeani
V.I.P
 
Avatari i Oqeani
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 8,621
Thanks: 2,195
Thanked 1,221 Times in 817 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajm sot?

J'arrive la belle
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-01-2017, 15:37   #6
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,026
Thanks: 1,846
Thanked 2,024 Times in 1,528 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 156
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajm sot?

po ha dy koqe ve, sallam, salce kosi kastravec
dhe po e shoqeroj me leng molle
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-01-2017, 15:40   #7
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,073
Thanks: 5,644
Thanked 11,795 Times in 4,133 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 354
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajm sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Oqeani Shiko postimin
J'arrive la belle
Bienvenue.
Beaute nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-01-2017, 15:41   #8
Oqeani
V.I.P
 
Avatari i Oqeani
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 8,621
Thanks: 2,195
Thanked 1,221 Times in 817 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajm sot?

Je démarre
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-01-2017, 20:00   #9
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 13,844
Thanks: 1,518
Thanked 8,655 Times in 3,826 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajm sot?

Peshk do grill dhe keto me pasta fettuccine n Alfredo sauce.
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
🖤 (2)
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-01-2017, 20:10   #10
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,215
Thanks: 350
Thanked 2,578 Times in 1,487 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 144
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajm sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Peshk do grill dhe keto me pasta fettuccine n Alfredo sauce.
Alfredo sauce ua heq gjithe shijen vongoleve, mjafton pak vaj ulliri, hudher, majdanoz, piper dhe me mire perdor spaghetti nese ke.
__________________
Patience.
🖤 (2)
Persona nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-01-2017, 20:15   #11
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 13,844
Thanks: 1,518
Thanked 8,655 Times in 3,826 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajm sot?

Jo jo ato do ti dip ne olive oil dhe lemon. Me vete.
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-01-2017, 20:16   #12
peshkaqeni33
nje ze midis jush
 
Avatari i peshkaqeni33
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Posts: 5,441
Thanks: 252
Thanked 529 Times in 349 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
peshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajm sot?

Cheryl, cfare gatove per vitin e ri?
__________________
Zoti ne qiell... Une ne det...


(Po ne toke kush do jete?!)
peshkaqeni33 nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-01-2017, 20:18   #13
peshkaqeni33
nje ze midis jush
 
Avatari i peshkaqeni33
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Posts: 5,441
Thanks: 252
Thanked 529 Times in 349 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
peshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajm sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Jo jo ato do ti dip ne olive oil dhe lemon. Me vete.
E di si me ka vajtur per nje cik peshk apo jo!
Une e ha shume peshkun.

Midhjet peshq jane?
__________________
Zoti ne qiell... Une ne det...


(Po ne toke kush do jete?!)
peshkaqeni33 nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-01-2017, 20:20   #14
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,215
Thanks: 350
Thanked 2,578 Times in 1,487 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 144
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajm sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Jo jo ato do ti dip ne olive oil dhe lemon. Me vete.
Ah ok.

Peshkaqeni, asgje sepse nuk isha ne shtepi. Sot gatova risotto me karkaleca.
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-01-2017, 20:37   #15
peshkaqeni33
nje ze midis jush
 
Avatari i peshkaqeni33
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Posts: 5,441
Thanks: 252
Thanked 529 Times in 349 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
peshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajm sot?

Karkaleca... nuk kam provuar ndonjehere.
Edhe karkalecat e tokes te shishem jane, si karkalecat e detit. Une vetem karkaleca deti ha.
__________________
Zoti ne qiell... Une ne det...


(Po ne toke kush do jete?!)
peshkaqeni33 nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-01-2017, 20:40   #16
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,215
Thanks: 350
Thanked 2,578 Times in 1,487 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 144
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajm sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga peshkaqeni33 Shiko postimin
Karkaleca... nuk kam provuar ndonjehere.
Edhe karkalecat e tokes te shishem jane, si karkalecat e detit. Une vetem karkaleca deti ha.
Per karkaleca deti e kisha fjalen. Se ato te tokes nuk i ha.
__________________
Patience.
🖤 (1)
Persona nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-01-2017, 20:45   #17
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,725
Thanks: 6,690
Thanked 8,254 Times in 3,947 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajm sot?

Me pak kolesterol per kete vit ppl!
🖤 (1)
Jolene nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-01-2017, 21:09   #18
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 13,844
Thanks: 1,518
Thanked 8,655 Times in 3,826 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajm sot?

Interesante si hapen avash nga avulli. Lol.me nje gote vere te bardhe, I have a slight headache, mbase nga dje. Broken, me duket m'ka bere alergji cocktails qe kam pire dje. Eshte e mundur alkoli jep alergji ? Eshte hera e dyte kjo pas mexicos. Dyshoj cocktails. LOL
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
🖤 (1)
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-01-2017, 21:32   #19
Hope
tu ne vis qu'une fois
 
Avatari i Hope
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Posts: 5,020
Thanks: 5,773
Thanked 3,560 Times in 1,367 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
Hope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajm sot?

Sante skena takat vec take way
__________________
Femna nuk fitohet as nuk blihet,femna zgjedh
Hope nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-01-2017, 21:39   #20
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,858
Thanks: 5
Thanked 3,908 Times in 2,592 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajm sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hope Shiko postimin
Sante skena takat vec take way
hahahahahaha

une s'kam takat as per te ngrene.
__________________
Freud says there are no accidents.
🖤 (1)
YOKO nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur