Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli > Russia 2018

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 21-03-2018, 23:27   #1
Semiku
Style & Substance
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,413
Thanks: 20
Thanked 750 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
Semiku ka mbyllur reputacionin
Fanellat e KB Russia 2018

Fanellat zyrtare ne Kampionatin Boterore Russia 2018

Shumica e ekipeve do te vishen nga firma adidas dhe Nike.

🖤 (2)
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-03-2018, 23:38   #2
Semiku
Style & Substance
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,413
Thanks: 20
Thanked 750 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Fanellat e KB Russia 2018

Brazil
Nike

..
🖤 (1)
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-03-2018, 23:44   #3
Semiku
Style & Substance
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,413
Thanks: 20
Thanked 750 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Fanellat e KB Russia 2018

Gjermani
adidas
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-03-2018, 23:48   #4
Semiku
Style & Substance
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,413
Thanks: 20
Thanked 750 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Fanellat e KB Russia 2018

Portugali
Nike
🖤 (1)
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-03-2018, 23:53   #5
Semiku
Style & Substance
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,413
Thanks: 20
Thanked 750 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Fanellat e KB Russia 2018

Argjentine
adidas
🖤 (2)
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-03-2018, 23:58   #6
Semiku
Style & Substance
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,413
Thanks: 20
Thanked 750 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Fanellat e KB Russia 2018

Franca
Nike
🖤 (1)
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-03-2018, 00:01   #7
Semiku
Style & Substance
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,413
Thanks: 20
Thanked 750 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Fanellat e KB Russia 2018

Angli
Nike
🖤 (1)
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-03-2018, 00:07   #8
Semiku
Style & Substance
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,413
Thanks: 20
Thanked 750 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Fanellat e KB Russia 2018

Spanje
adidas
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-03-2018, 00:16   #9
Semiku
Style & Substance
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,413
Thanks: 20
Thanked 750 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Fanellat e KB Russia 2018

Kroacia


Suedi


Mexico
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-03-2018, 00:29   #10
Semiku
Style & Substance
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,413
Thanks: 20
Thanked 750 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Fanellat e KB Russia 2018

Belgjike


Tunizia


Senegal


Kolumbia


Japoni
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-03-2018, 00:53   #11
Semiku
Style & Substance
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,413
Thanks: 20
Thanked 750 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Fanellat e KB Russia 2018

Egjypt


Uruguaj


Island


Nigeria


Rusia


Costa Rica


Panama


Maroko
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-03-2018, 04:56   #12
Semiku
Style & Substance
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,413
Thanks: 20
Thanked 750 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Fanellat e KB Russia 2018

Kampionati boteror Russia 2018 do te luhet me topat e prodhuar nga adidas "Telstar18".
Modeli "telstar18" eshte pasardhes i topit te adidas me te cilin u luajt kampionati boteror ne Mexico me 1970,qe mbante te njejtin emer "telstar".Emri rrjedh nga fjalet "televizion" (tel) dhe yll "star"- telstar.Behet fjale per topin e pare i cili u perpunua me pllaka te zinj pesekendeshe dhe hapsira tjeter ne te bardh.

Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-03-2018, 05:14   #13
Semiku
Style & Substance
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,413
Thanks: 20
Thanked 750 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Fanellat e KB Russia 2018

Peru
umbro


Zvicrra
Puma


Srbija
Puma


Korea jug.
Nike
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-03-2018, 05:24   #14
Semiku
Style & Substance
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,413
Thanks: 20
Thanked 750 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Fanellat e KB Russia 2018

Danimarke
Hummel


Poloni
Nike


Arabia saudite
Nike


Australia
Nike


Iran
adidas
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-03-2018, 09:53   #15
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,916
Thanks: 1,111
Thanked 1,232 Times in 681 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fanellat e KB Russia 2018

Jo se jam tifoz I Gjermanise, por eshte vertete me super fanella e boterorit.
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-03-2018, 10:02   #16
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,991
Thanks: 15,537
Thanked 9,229 Times in 6,240 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fanellat e KB Russia 2018

Ndersa mua me pelqeu e Rusise....thjesht per shqiponjen qe ka.
Se mos boni protesta
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-03-2018, 10:09   #17
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,916
Thanks: 1,111
Thanked 1,232 Times in 681 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fanellat e KB Russia 2018

Po edhe e Gjermanise ka Shqiponje
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
🖤 (1)
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-03-2018, 10:43   #18
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,991
Thanks: 15,537
Thanked 9,229 Times in 6,240 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Fanellat e KB Russia 2018

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga {A_N_G_E_L_69} Shiko postimin
Po edhe e Gjermanise ka Shqiponje
E vertete por ate ngjyren jeshile nuk e shof dot.Ate te Brasilit nuk e HONEPS dot.
🖤 (1)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-03-2018, 10:49   #19
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,991
Thanks: 15,537
Thanked 9,229 Times in 6,240 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fanellat e KB Russia 2018

Apropo neser....

Rusi-Brasil
serbi-Maroku
Gjermani-Spanje
Itali-Argjentine
Hollande-Angli.

Jam me....Rusine,Marokun(sja prish Molit, ne Maroku do bej surprize ne KB....sipas meje),Gjermanine,as me Italine,sepse me pelqejne Burruchagas dhe me Hollanden.

Kismet.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-03-2018, 10:56   #20
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,838
Thanks: 862
Thanked 1,626 Times in 946 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 161
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fanellat e KB Russia 2018

Une preferoj designin e Kroatit dhe Spanjollit. Edhe ajo e Uruguajit me ka terheq gjithmone si fanelle!
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur