Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Votime dhe sondazhe

Votime dhe sondazhe Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Shiko rezultatet: ( staf e anėtarė ) Anėtari i vitit 201
﴾®﴿ 4 6.25%
ARiel 8 12.50%
AAO 7 10.94%
Adea 4 6.25%
Agim Metbala 11 17.19%
Aki 3 4.69%
Akrepi 28 43.75%
Angelisa 17 26.56%
B.E.V 4 6.25%
Bad_Teacher 6 9.38%
Beast 3 4.69%
Beaute 16 25.00%
Besoja 8 12.50%
Beu_Shpata 5 7.81%
BLEDI_SH 3 4.69%
BlueRose 6 9.38%
Bota 5 7.81%
busavata 5 7.81%
Buzeqeshje 4 6.25%
Ēaushi 8 12.50%
edmp3 3 4.69%
cool_shqype 14 21.88%
derjansi 4 6.25%
drague 8 12.50%
Dredhza 3 4.69%
Duaje Siveten 3 4.69%
e panjohura 14 21.88%
Edamame 5 7.81%
Eden 5 7.81%
edlin 3 4.69%
Edvin83 3 4.69%
Elian 70 5 7.81%
Eliot 3 4.69%
Fshatari 6 9.38%
Gi de Masha 10 15.63%
Golden_Boy 4 6.25%
Gon 3 4.69%
Hawk 5 7.81%
Jolene 13 20.31%
King Bardhyl 7 10.94%
Kurt 6 9.38%
Lea 6 9.38%
Leaf 15 23.44%
Llokumi 3 4.69%
Mano 8 12.50%
Marya 7 10.94%
Meri 10 15.63%
Mesnatė 3 4.69%
MiM@ 8 12.50%
Mistrece 11 17.19%
murik 7 10.94%
nghi ngo 3 4.69%
Njazi 3 4.69%
olsi 3 4.69%
Oqeani 5 7.81%
Oxygen 4 6.25%
par 5 7.81%
Performer 10 15.63%
Pirati 12 18.75%
Pjer Thomas 4 6.25%
Prelude 4 6.25%
Prudence 6 9.38%
Regina 10 15.63%
Rexhina 14 21.88%
ricky_ch 3 4.69%
Rimi 8 12.50%
ron 4 6.25%
Rrjeti 3 4.69%
Samiu 7 10.94%
Semiku 3 4.69%
shoku_tanku 5 7.81%
Si Bora 12 18.75%
Si1ri 4 6.25%
Sia 3 4.69%
Smokkie 3 4.69%
Socio 9 14.06%
Sopoti 10 15.63%
SystemA 21 32.81%
Terran 3 4.69%
thirsty 4 6.25%
uji me gaz 5 7.81%
Venom 7 10.94%
Viking 7 10.94%
Xhuljan 3 4.69%
Onyx 2 3.13%
ZET 6 9.38%
Sondazh me disa mundėsi votimi pėr ēdo anėtar Votues: 64. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh

Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 28-12-2018, 08:55   #81
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 5,515
Thanks: 7,075
Thanked 3,009 Times in 1,389 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 203
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

U emocionova! M paskan votu. Me siguri ndonje qe i ka marre mbare
Demka po ata qe kane nga disa nickname ishte e nevojshme me ja fut te gjitha ne liste?
Une tani do ti jap votat per vete
__________________
The problem is, you think you have time.
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 28-12-2018, 08:55   #82
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,080
Thanks: 5,650
Thanked 11,823 Times in 4,139 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 354
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
Bjutja te votojne me siguri.
Si legeni vitit po.
Beaute nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 28-12-2018, 08:58   #83
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,506
Thanks: 4,194
Thanked 4,523 Times in 3,007 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 239
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga TerraN Shiko postimin
Dy vota nga dy postime si kandidat pėr anėtar viti.

Flm kush mė ka futė nė listė e, para sė gjithash flm pėr votat
*
Hahaaaa, po a ke thene qe po shkon te dajte i kadhezova Demkes nuk eshte ketu TerraN, hiqe prej listes veteraneve se na kushton vota.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 28-12-2018, 08:59   #84
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,080
Thanks: 5,650
Thanked 11,823 Times in 4,139 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 354
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

Un hyj tek anetari qe kerkon vemendje virtuale...Faleminderoj ata qe me votuan Edhe pse i urrej sondazhet.

Voten time nuk e Bej publike . Votova ate/ata qe e meritojne.(émrat i dini )

Po Linda pse nuk Eshte ne votim ?
Po Rėx ?
Po Guns ?
Beaute nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 28-12-2018, 09:02   #85
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,506
Thanks: 4,194
Thanked 4,523 Times in 3,007 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 239
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Si legeni vitit po.
Bjute une te kam votuar, me shajte per vit te ri kemi thene s‘ka
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 28-12-2018, 09:04   #86
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,080
Thanks: 5,650
Thanked 11,823 Times in 4,139 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 354
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

Faleminderit . Ok po pas 12 lejohet ??

Voten e pare ja dhash Benit. Thjesht ta di.
Beaute nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 28-12-2018, 09:06   #87
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,117
Thanks: 13,167
Thanked 7,273 Times in 4,604 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 426
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Un hyj tek anetari qe kerkon vemendje virtuale...Faleminderoj ata qe me votuan Edhe pse i urrej sondazhet.

Voten time nuk e Bej publike . Votova ate/ata qe e meritojne.(émrat i dini )

Po Linda pse nuk Eshte ne votim ?
Po Rėx ?
Po Guns ?
I ka harru Demka me qellim ata sidomos Rexin
Une nuk e bej voten publike por te gjithe e dine kujt ja jap voten cdo vit
Angelisa nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 28-12-2018, 09:08   #88
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,080
Thanks: 5,650
Thanked 11,823 Times in 4,139 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 354
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

Nuk besoj Angi ta ket bo kastile .
E dim qe Akrepit ja jep Po hé .

E dyta ishte per ty . Thjesht ta dish dhe Ti!
Beaute nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 28-12-2018, 09:12   #89
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,585
Thanks: 2,875
Thanked 2,867 Times in 1,596 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
Bjutja edhe Siborka te votojne me siguri.
Nuk i ke bese jevgjve, edhe ne Shqiperi e nderrojne ne fund voten per 20 mije leke.
Venom nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 28-12-2018, 09:16   #90
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,080
Thanks: 5,650
Thanked 11,823 Times in 4,139 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 354
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga *ARiel* Shiko postimin
U emocionova! M paskan votu. Me siguri ndonje qe i ka marre mbare
Demka po ata qe kane nga disa nickname ishte e nevojshme me ja fut te gjitha ne liste?
Une tani do ti jap votat per vete
Ti te pakten je ne votim e Ky Eshte nje nder i Madh . Lol
Po Iroman pse ??

Mire qe isha e perqendruar se nuk ke drejt votimi dy here . Ne kte rast shanc kan vetem kta me 15 Nick qe jan t vjeter e lujt rolin si te ri. .
Beaute nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 28-12-2018, 09:17   #91
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,117
Thanks: 13,167
Thanked 7,273 Times in 4,604 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 426
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Nuk i ke bese jevgjve, edhe ne Shqiperi e nderrojne ne fund voten per 20 mije leke.
E di qe Po behesh qesharak?
Vazhdo mer nje mhb tjeter se ska lezet
Angelisa nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 28-12-2018, 09:19   #92
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,117
Thanks: 13,167
Thanked 7,273 Times in 4,604 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 426
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Nuk besoj Angi ta ket bo kastile .
E dim qe Akrepit ja jep Po hé .

E dyta ishte per ty . Thjesht ta dish dhe Ti!
Thuaj cte duash e zura Akrepin gati

Votoni njerez per te miren e forumit
Angelisa nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 28-12-2018, 09:19   #93
Lea
Duaj né di te duash!
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Pran saj, sot e pergjithmon :)
Posts: 9,221
Thanks: 3,662
Thanked 3,046 Times in 1,934 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Nuk i ke bese jevgjve, edhe ne Shqiperi e nderrojne ne fund voten per 20 mije leke.
Cpo ndodh me ty ska me lezet venom je mashkull lali daiii cdo kush gabon! Mjaft!!!!
__________________
Jeta ime je vetem ti,zgjohem cdo mengjes me ty, e bie te fle prap me aromen tende jam e dashuruar mbas teje sot e pergjithmon, kuklla ime ti, qetesia ime shpirterore!!
Kush ka goca boten ka:* 😍😍😍😍😍
Lea nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 28-12-2018, 09:20   #94
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,080
Thanks: 5,650
Thanked 11,823 Times in 4,139 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 354
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

Sa mire i njihka jevgjit ky. Nga goja dhe sjellja e paska ne gjak 100% .

Ktu ku jeton bjuti nuk blihet vota ....me nje gjel deti. Légen.
Beaute nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 28-12-2018, 09:21   #95
Guns_N`Roses
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2018
Posts: 370
Thanks: 219
Thanked 476 Times in 110 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Guns_N`Roses ėshtė njė i shkėlqyerGuns_N`Roses ėshtė njė i shkėlqyerGuns_N`Roses ėshtė njė i shkėlqyerGuns_N`Roses ėshtė njė i shkėlqyerGuns_N`Roses ėshtė njė i shkėlqyerGuns_N`Roses ėshtė njė i shkėlqyerGuns_N`Roses ėshtė njė i shkėlqyerGuns_N`Roses ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

Votoj erjon bracen
E jozefina.topallin
Guns_N`Roses nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 28-12-2018, 09:22   #96
Lea
Duaj né di te duash!
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Pran saj, sot e pergjithmon :)
Posts: 9,221
Thanks: 3,662
Thanked 3,046 Times in 1,934 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Sa mire i njihka jevgjit ky. Nga goja dhe sjellja e paska ne gjak 100% .

Ktu ku jeton bjuti nuk blihet vota me nje gjej detin. Légen.
Beaute mjaft dhe ti se vec sa beni show per te tjeret daiiiiii njerez jemi dhe gabojme pls njeri te bej nje hap mbrapa se ska lezet
__________________
Jeta ime je vetem ti,zgjohem cdo mengjes me ty, e bie te fle prap me aromen tende jam e dashuruar mbas teje sot e pergjithmon, kuklla ime ti, qetesia ime shpirterore!!
Kush ka goca boten ka:* 😍😍😍😍😍
Lea nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 28-12-2018, 09:23   #97
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,585
Thanks: 2,875
Thanked 2,867 Times in 1,596 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

Skam faj une qe krruhet kjo motra juaj virtuale pa e lujt. Do filloj me te shara dhe une tani se deri sot se kam sha.
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Lea Shiko postimin
Cpo ndodh me ty ska me lezet venom je mashkull lali daiii cdo kush gabon! Mjaft!!!!
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
E di qe Po behesh qesharak?

Vazhdo mer nje mhb tjeter se ska lezet


Venom nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 28-12-2018, 09:23   #98
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,506
Thanks: 4,194
Thanked 4,523 Times in 3,007 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 239
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Nuk i ke bese jevgjve, edhe ne Shqiperi e nderrojne ne fund voten per 20 mije leke.
Per vit te ri, kemi statusquo vetem vota japim, kur te dalin rezultatet atehere do shahemi
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 28-12-2018, 09:24   #99
Jetmira
Jetmira
 
Avatari i Jetmira
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 2,586
Thanks: 1,337
Thanked 1,114 Times in 452 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 29
Jetmira ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

Lejohet te ndahet vota ne 3 pjese?
Jetmira nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 28-12-2018, 09:24   #100
Lea
Duaj né di te duash!
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Pran saj, sot e pergjithmon :)
Posts: 9,221
Thanks: 3,662
Thanked 3,046 Times in 1,934 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Skam faj une qe krruhet kjo motra juaj virtuale pa e lujt. Do filloj me te shara dhe une tani se deri sot se kam sha.


Lere se si te besh nje hap mbrapa dhe ti dhe ajo do bej te njejten gje po me habit ste kam par kurr kshu!!! Eshte femer mos harro pak durim
__________________
Jeta ime je vetem ti,zgjohem cdo mengjes me ty, e bie te fle prap me aromen tende jam e dashuruar mbas teje sot e pergjithmon, kuklla ime ti, qetesia ime shpirterore!!
Kush ka goca boten ka:* 😍😍😍😍😍
Lea nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur