Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Arti dhe Kultura Botėrore > Letėrsia Botėrore

Letėrsia Botėrore Diskutime rreth letėrsisė Botėrore .

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 11-09-2019, 22:03   #41
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 12,294
Thanks: 2,576
Thanked 4,632 Times in 2,959 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 167
Eden ka mbyllur reputacionin
Re: Thėnie me vlerė nga njerėz tė mėdhenj.

"Kurr' se kam kuptue sesi nji popull i vogėl si shqiptarėt,ka mujt me nxjerr kaq shumė Rrugaēa."

At Zef Pllumi.
🖤 (1)
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-09-2019, 08:41   #42
Kasėmi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 852
Thanks: 40
Thanked 310 Times in 169 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 5
Kasėmi ėshtė njė fener i lavdishėmKasėmi ėshtė njė fener i lavdishėmKasėmi ėshtė njė fener i lavdishėmKasėmi ėshtė njė fener i lavdishėmKasėmi ėshtė njė fener i lavdishėm
Re: Thėnie me vlerė nga njerėz tė mėdhenj.

Bie molla qe ka krimbin.


cit. Newton
__________________
Shes rrush per dhelpra
Kasėmi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-09-2019, 17:30   #43
Erdhi Dimri
me ortekė
 
Avatari i Erdhi Dimri
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Upstate NY
Posts: 739
Thanks: 414
Thanked 427 Times in 245 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 30
Erdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėm
Re: Thėnie me vlerė nga njerėz tė mėdhenj.

...............................
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg osho.jpg (9.9 KiloByte, 10 shikimet)
🖤 (1)
Erdhi Dimri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-09-2019, 17:34   #44
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 25,646
Thanks: 11,403
Thanked 9,408 Times in 6,021 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 486
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Re: Thėnie me vlerė nga njerėz tė mėdhenj.

Ku je o shoku_tanku, qe te shkonim andejeza nga njerezit e vegjel e te pertypnim thenie pa vlere.
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-09-2019, 18:03   #45
ricky_ch
*************
 
Data e antarėsimit: Feb 2015
Posts: 193
Thanks: 269
Thanked 80 Times in 59 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
ricky_ch ka njė atmosferė spektakolarericky_ch ka njė atmosferė spektakolare
Re: Thėnie me vlerė nga njerėz tė mėdhenj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
"Kurr' se kam kuptue sesi nji popull i vogėl si shqiptarėt,ka mujt me nxjerr kaq shumė Rrugaēa."

At Zef Pllumi.
Njerėzit e mėdhenj gjejnė zgjidhje tė problemit.
Tek ne thonė, kur nuk din mos fol!
ricky_ch nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur