Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca > Filozofia | Psikologja | Sociologjia

Filozofia | Psikologja | Sociologjia Gjithēka qė ka tė bėjė me misterin me emrin "Njeri".

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 04-09-2019, 14:10   #61
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,585
Thanks: 2,875
Thanked 2,867 Times in 1,596 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Re: Si ta mundėsh stresin?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Poooo dhe ajo teme eshte anti stress, like a punching bag
Sot me stresoi faktikisht, pashe Hope qe kish ndrru serish dashnoren e une po ke grosha. Jete e padrejte!
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-09-2019, 14:15   #62
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 13,888
Thanks: 1,529
Thanked 8,712 Times in 3,851 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Re: Si ta mundėsh stresin?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Sot me stresoi faktikisht, pashe Hope qe kish ndrru serish dashnoren e une po ke grosha. Jete e padrejte!
Nuk Ben gje me ato ai, thjedht selfies
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-09-2019, 14:19   #63
Sia
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2017
Posts: 1,482
Thanks: 1
Thanked 345 Times in 216 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Sia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėm
Re: Si ta kalosh stresin?

Me verė....
Sia nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-09-2019, 14:20   #64
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,066
Thanks: 1,854
Thanked 2,032 Times in 1,536 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 156
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Re: Si ta kalosh stresin?

Me vere te mire lol

Jo uthull hahah
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-09-2019, 14:48   #65
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 18,989
Thanks: 14,776
Thanked 9,019 Times in 5,230 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 260
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Si ta kalosh stresin?

Erdhi dimri e ke gabim ate konceptin mekanik ...psh nese ti e sheh xxx mechanic pa asnje lloj ndjeshmerie apo imagjinate esht problemi yt por humans ne pergjithsi cdo gje qe bejne nuk e kan mekanike ...rutina esht dicka tjeter por si e perjeton ate eshte dicka me e komplikuar e jo e lehte per ta pershkruar ne multidimensionalitetin e vete...
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-09-2019, 15:39   #66
IronMan
Kindda Hero
 
Avatari i IronMan
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: Marvel Universe
Posts: 1,249
Thanks: 126
Thanked 252 Times in 132 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 43
IronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėm
Re: Si ta kalosh stresin?

PlayStation...kur me lene
__________________
I'm IronMan!
IronMan nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-09-2019, 15:40   #67
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 5,335
Thanks: 4,510
Thanked 3,506 Times in 1,671 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 121
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Re: Si ta kalosh stresin?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga IronMan Shiko postimin
PlayStation...kur me lene
me zhgenjeve
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-09-2019, 16:53   #68
Kasėmi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 876
Thanks: 40
Thanked 329 Times in 181 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 5
Kasėmi ėshtė njė fener i lavdishėmKasėmi ėshtė njė fener i lavdishėmKasėmi ėshtė njė fener i lavdishėmKasėmi ėshtė njė fener i lavdishėmKasėmi ėshtė njė fener i lavdishėm
Re: Si ta kalosh stresin?

Une di qe depresioni te ben te vrasesh veten, jo stresi, perndryshe te gjithe qe kane komentuar do ishin te lumtur ne parajse. Stresi eshte menyre pasigurie, frikė per te ardhmen, kur dikush nuk te lejon te besh jeten sic duhet brenda normave dhe edukates familjare, nje sinjal qe shkarkohet ne sektore te ndryshem te trupit, si organet e brendshme, ne sistemin nervor etj.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Kasėmi : 04-09-2019 nė 17:29
Kasėmi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-09-2019, 17:07   #69
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 975
Thanks: 0
Thanked 214 Times in 180 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
doganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentė
Re: Si ta kalosh stresin?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
N'cuq........
Epo akull ore pa kaush?
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-09-2019, 17:37   #70
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 25,676
Thanks: 11,429
Thanked 9,437 Times in 6,035 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 486
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Re: Si ta kalosh stresin?

Hap ndonje fideo me humor nga Tano Banushi e shoke dhe iken stresi si me qen gjosen i pavler.
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-09-2019, 18:14   #71
Erdhi Dimri
me ortekė
 
Avatari i Erdhi Dimri
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Upstate NY
Posts: 755
Thanks: 421
Thanked 437 Times in 250 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 30
Erdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėm
Re: Si ta kalosh stresin?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Hap ndonje fideo me humor nga Tano Banushi e shoke dhe iken stresi si me qen gjosen i pavler.
https://www.facebook.com/FlashbackCo...7903096265699/
Erdhi Dimri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur