Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Politika Shqiptare

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 14-04-2018, 08:14   #1
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 5,815
Thanks: 2,221
Thanked 2,094 Times in 1,089 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 106
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Me e reja: Kapet peshku i madh ne Lezhe

Lajm senzacional.

__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Hawk pėlqehet nga
i vjetėr 14-04-2018, 10:44   #2
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 1,547
Thanks: 3,439
Thanked 409 Times in 320 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
Adea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Me e reja: Kapet peshku i madh ne Lezhe

Sa peshon, di gje ti Hawk?
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-04-2018, 10:46   #3
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,186
Thanks: 341
Thanked 2,513 Times in 1,472 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 139
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me e reja: Kapet peshku i madh ne Lezhe

dika edhe t'i jape bicikletes
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-04-2018, 10:49   #4
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 7,151
Thanks: 2,963
Thanked 3,143 Times in 2,096 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 146
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me e reja: Kapet peshku i madh ne Lezhe

edhe ca arrestime kishin nodhen

Gjatė kėtyre ditėve tė fundit nė media po qarkullon lajmi se janė katėr klane tė forta mafioze qė kontrollojnė rreth 20 familje kriminale nė Shqipėri.

Gjithashtu nė disa aksione tė policisė janė sekuestruar edhe disa makina luksoze.

Nė njė shkrim janė pėrmenduar katėr familjet mė tė rrezikshme.
Fatmir M. nga Shkodra ėshtė kapobanda e familjes. Me lekėt qė i kishte sjellė djali nė pėrfundim tė sezonit tė vjeljes sė domateve nė Italinė e Jugut, ai filloi ndėrtimin e njė dhome shtesė ngjitur me shtėpinė e tij pasi nė vjeshtė do tė kishin dasmė.
Ervisi, djali i Fatmirit do tė martohej. Zbulimi i aktivitetit tė tyre kriminal duket se u ka prishur planet kėsaj familjeje mafioze tė qytetit, tė cilėt kishin kapur prej fyti lejet e ndėrtimit aty.

Me shkatėrrimin e kėtij grupi kriminal pritet tė marrė frymė qyteti dhe jeta t’i rikthehet normalitetit.

Emancipimi mė i madh i shoqėrisė nė Tiranė duket se ndikon edhe nė strukturimin e familjes super mafioze tė Feruze S. nga fshatrat e kryeqytetit.

Ajo ėshtė kapur nė flagrancė duke shitur disa fije qepė dhe tre tufa spinaq nė bulevardin Zogu I.

Aktiviteti i paligjshėm i kėsaj familjeje ishte shtrirė edhe nė tregun e domateve, kungullit duke e kthyer atė nė monopol, ndėrkohė qė synon tė shtinin nė dorė edhe tregun e patėllxhanit, por zbulimi i aktivitetit kriminal dhe arrestimi nė kohė rekord ia ktheu situatėn pėrmbys, ndėrsa tani Feruzja duhet tė zbulojė se ku i ka investuar shumat e konsiderueshme tė parave tė fituara nga shitja e spinaqit.
Ka dyshime tė forta se paratė e fituara pėrmes kėtij aktiviteti kriminal janė investuar nė blerje plastmasi dhe farėrash pėr sezonin e ardhshėm tė spinaqit.

Familja super mafioze e Elbasanit udhėhiqet nga Besim K. Pėrveē se njė kriminel i regjur nė fushėn e shitjes sė barishteve tė stinės nė tregun e qytetit, ai kishte shtrirė aktivitetin e tij edhe nė sektorin e mos shlyerjes pėr qejf tė pagesave tė energjisė elektrike.
Ndryshe nga familjet mafioze tė mėsipėrme, ajo e Besimit u zbulua mė shpejt pasi i kishin dosjet gati pėr shkak edhe se kishin pasur precedentė tė mėparshėm.

Me t’u zbuluar Besimi sė bashku me djalin e tij qė kishte rezistuar gjatė arrestimit tė atit janė plasur nė burgun e sigurisė sė lartė tė Peqinit.

E fundit, por jo mė pak e rėndėsishme ėshtė familja mafioze e Astrit G. nga Lushnja. Ky mafioz i orėve tė para tė demokracisė nė Shqipėri u kap teksa drejtonte njė makinė Mercedes Benz tė vitit 2002 nė rrugėn Fier-Lushnje.

I dyshuari Astrit nuk mundi tė vėrtetojė tė ardhurat me tė cilat kishte blerė makinėn me faturat e shitjes sė domateve duke detyruar autoritetet qė tė shoqėronin atė dhe makinėn nė komisariat pėr verifikime tė hollėsishme.

Kanė kaluar dy javė dhe nuk ka ende informacion pėr kėtė kriminel.
Ndėrkohė, vijojnė hetimet pėr grupe tė tjera kriminalenė tė gjithė vendin nė sektorė tė shtesave pa leje, shitjes sė qepujkave nėpėr trotuare.

Gjithashtu po punohet pėr krijimin e kushteve optimale tė aktivitetit tė ndershėm siē ėshtė trafiku ndėrkombėtar i lėndėve narkotike, pastrimi i parave, gjobvėnia, pėrvetėsimi i pronės publike, vrasjet me ose pa pagesė.
__________________
...fly, fly, fly my Butterfly !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-04-2018, 18:40   #5
Pjer Thomas
V.I.P
 
Avatari i Pjer Thomas
 
Data e antarėsimit: Dec 2014
Posts: 1,261
Thanks: 8
Thanked 144 Times in 120 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Pjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me e reja: Kapet peshku i madh ne Lezhe

ha ha ha , po grupet kriminale te misrave te pjekur
Pjer Thomas nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-04-2018, 19:03   #6
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,389
Thanks: 5,825
Thanked 6,845 Times in 4,370 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 307
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me e reja: Kapet peshku i madh ne Lezhe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pjer Thomas Shiko postimin
ha ha ha , po grupet kriminale te misrave te pjekur
para zgjedhjeve tha shalgjati.

perpara do kapin katunaret qe shesin speca
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-04-2018, 19:26   #7
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,745
Thanks: 373
Thanked 1,915 Times in 1,299 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me e reja: Kapet peshku i madh ne Lezhe

Ku bie Lezha?? afer Paskuqanit???
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-04-2018, 20:34   #8
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,389
Thanks: 5,825
Thanked 6,845 Times in 4,370 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 307
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me e reja: Kapet peshku i madh ne Lezhe

__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Mandi : 15-04-2018 nė 23:53
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-04-2018, 20:40   #9
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 12,599
Thanks: 9,535
Thanked 5,108 Times in 3,186 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 286
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me e reja: Kapet peshku i madh ne Lezhe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
Sa gjynaf !

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Mandi : 15-04-2018 nė 23:53
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-04-2018, 21:32   #10
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 3,588
Thanks: 4,334
Thanked 1,283 Times in 705 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Me e reja: Kapet peshku i madh ne Lezhe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Sa gjynaf !
Per cfar ben fjale kjo video?!
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-04-2018, 23:32   #11
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 6,490
Thanks: 4,689
Thanked 2,245 Times in 939 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me e reja: Kapet peshku i madh ne Lezhe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Per cfar ben fjale kjo video?!
Eshtė irritimi i kėsaj nėne tė gjorė ndaj arrogancės sė policisė bashkiake, qė duan tė sekuestrojnė misrat qė po pjek pėr bukėn e gojės...
__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Mandi pėlqehet nga
i vjetėr 15-04-2018, 23:35   #12
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 5,815
Thanks: 2,221
Thanked 2,094 Times in 1,089 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 106
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me e reja: Kapet peshku i madh ne Lezhe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mandi Shiko postimin
Eshtė irritimi i kėsaj nėne tė gjorė ndaj arrogancės sė policisė bashkiake, qė duan tė sekuestrojnė misrat qė po pjek pėr bukėn e gojės...
Kjo eshte kur ligji miret ne forme literale, po te i kishim kushtet e mira eshte ok te respektohet ligji por kushtet jane veshtiresu aq shume, policia gjejen me te mire qe mund te bej ne kesi raste eshte te behen kinse nuk kan pare gje.
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Hawk pėlqehet nga
i vjetėr 15-04-2018, 23:46   #13
Oqeani
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 8,238
Thanks: 1,569
Thanked 1,102 Times in 740 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me e reja: Kapet peshku i madh ne Lezhe

Kete e pashe ne mesdite, vetem qe nuk lotova !
Sikur ky i gjati ka rregulla jeten dhe ndalon dhe buken e gojes per dikend !
Nuk paten faj kukėsiant, ia mbathen opingat !
Vertete tek ne ka varferi, por ate qe kam pare ne memedhe, me t'u qare !
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-04-2018, 23:49   #14
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 7,151
Thanks: 2,963
Thanked 3,143 Times in 2,096 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 146
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me e reja: Kapet peshku i madh ne Lezhe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hawk Shiko postimin
Kjo eshte kur ligji miret ne forme literale, po te i kishim kushtet e mira eshte ok te respektohet ligji por kushtet jane veshtiresu aq shume, policia gjejen me te mire qe mund te bej ne kesi raste eshte te behen kinse nuk kan pare gje.

po ligji me i mire, ti beje rrogat 1500 ojra e tu rris pensionet ne 500 euro mujore, ta rraf ke te zene duke shitur trotuarit.

Ketu shesin perskaj rruges kryesore 5 metra larg nga stacioni i tramvajit dhe 50 metra nga stacioni i policore dhe nuk i pengon njeriut, por do i pengoj lali pleherave e lali tumaneve, se europjone jemi thone, zhgarravina edhe si pamje jane ata se lere me si permbajtje ato vemje-nxehmje larvat
__________________
...fly, fly, fly my Butterfly !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Pirati pėlqehet nga
i vjetėr 16-04-2018, 07:58   #15
Smokkie
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Posts: 728
Thanks: 19
Thanked 216 Times in 157 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Smokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me e reja: Kapet peshku i madh ne Lezhe

Mjere ai qe jeton ne ate vend te felliqur. Mjerim total. Asnje drite jeshile ne horizont.
__________________
Qesh sot se neser do jete me keq!
Smokkie nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Smokkie pėlqehet nga
i vjetėr 17-04-2018, 04:09   #16
Brari
V.I.P
 
Avatari i Brari
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 3,577
Thanks: 3
Thanked 34 Times in 17 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Brari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Me e reja: Kapet peshku i madh ne Lezhe

votojne ps-ne pastaj bejn gam gam.
Brari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-04-2018, 07:10   #17
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,389
Thanks: 5,825
Thanked 6,845 Times in 4,370 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 307
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me e reja: Kapet peshku i madh ne Lezhe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Brari Shiko postimin
votojne ps-ne pastaj bejn gam gam.
Brari is back
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-04-2018, 10:51   #18
Duaje Siveten
V.I.P
 
Avatari i Duaje Siveten
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 3,800
Thanks: 273
Thanked 471 Times in 350 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 35
Duaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me e reja: Kapet peshku i madh ne Lezhe

Me sa duket peshqit e medhej gjenden ne diaspore (emigracion)
Duaje Siveten nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur