Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Enciklopedi

Enciklopedi Kėtu do ketė informacione nga mė tė ndryshmet, thjesht emri tregon risin e kėtij nėnforumi.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 12-02-2019, 14:28   #61
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 13,489
Thanks: 10,192
Thanked 6,419 Times in 3,686 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ja zakonet nga tė cilat nuk heq dorė kurrė njė shqiptar

Smeren dot me punet e veta ,mendojn se do zgjidhin te tjereve lol
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Performer pėlqehet nga
i vjetėr 12-02-2019, 16:59   #62
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,205
Thanks: 752
Thanked 1,280 Times in 736 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 60
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Question Pėrgjigje e: Ja zakonet nga tė cilat nuk heq dorė kurrė njė shqiptar

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Smeren dot me punet e veta ,mendojn se do zgjidhin te tjereve lol
Pse bėn pėrgjithėsime.....?
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i edlin pėlqehet nga
i vjetėr 12-02-2019, 18:09   #63
Samiu
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 6,087
Thanks: 4,640
Thanked 2,883 Times in 1,436 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 131
Samiu ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ja zakonet nga tė cilat nuk heq dorė kurrė njė shqiptar

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Nuk e di nese e ka permend njeri kete
Por kur na vine mysafir, e gjithe shtepia duhet te jete ne gadishmeri te plote
Shtepia duhet te jete spotless dhe antaret e familjes duhet te flasin me radhe dhe para se te flasin te kafshojne gjuhen se mos nxjerin ndonje budallik nga goja
Personally I hate when we have guests over


Njezet veta (perfshi edhe femijet...mgjthate asgje kunder tyre, sepse ata ashtu edukohen...) p.sh. te nje familje vijne e ta bojn te njejten pyetje nga 2 here...d.m.th. 40 here,... llogarit nga nje minute minimumi, 40 min.
Shkuan 30 min. te jetes tone kot se koti duke bere;
"Qysh je? Nom ti qysh je?"
__________________
Mos ma vritni dėshirėn qė t ju dua, aman.
Samiu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur