Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Folklori Shqiptar

Folklori Shqiptar Gojėdhėnat, legjendat, kėngėt popullore, bejtet, kėngėt pėr heronjtė jane pasuri kombėtare qė shqiptarėt duhet t'i trashėgojnė nga brezi nė brez. Jepni kontributin tuaj tė ēmuar nė kėtė drejtim duke sjellė folklorin e krahinės suaj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 27-11-2018, 18:38   #21
Dredhza
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2015
Vendndodhja: Kosove
Posts: 781
Thanks: 9
Thanked 359 Times in 253 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
Dredhza ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ansambli Shota

🖤 (2)
Dredhza nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-11-2018, 19:10   #22
Samiu
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 6,352
Thanks: 4,989
Thanked 3,166 Times in 1,572 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 150
Samiu ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ansambli Shota

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dredhza Shiko postimin
Kjo asht ni perzimje fantastike. Fatkeqsisht nuk e gjaj me cilsi ma t'nalt.

https://www.youtube.com/watch?v=qNkPa9hta1E
Ska dert qe nuk kan cilesi me t`lart, me rendesi eshte se eshte nje ingjizim i vjeter i versionit shume te bukur e orisgjinal te valles se Rugoves...
Ishte koha kur Asmabli Shota kishte arrit kulmin e profesionalizmit...

__________________
Mos ma vritni dėshirėn qė t ju dua, aman.
🖤 (2)
Samiu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2019, 22:05   #23
Dredhza
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2015
Vendndodhja: Kosove
Posts: 781
Thanks: 9
Thanked 359 Times in 253 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
Dredhza ka mbyllur reputacionin
Re: Ansambli Shota

Dredhza nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2019, 22:06   #24
Dredhza
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2015
Vendndodhja: Kosove
Posts: 781
Thanks: 9
Thanked 359 Times in 253 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
Dredhza ka mbyllur reputacionin
Re: Ansambli Shota

Dredhza nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2019, 22:55   #25
Dredhza
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2015
Vendndodhja: Kosove
Posts: 781
Thanks: 9
Thanked 359 Times in 253 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
Dredhza ka mbyllur reputacionin
Re: Ansambli Shota

Dredhza nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2019, 22:59   #26
Dredhza
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2015
Vendndodhja: Kosove
Posts: 781
Thanks: 9
Thanked 359 Times in 253 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
Dredhza ka mbyllur reputacionin
Re: Ansambli Shota

Dredhza nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur