Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 08-06-2018, 07:57   #321
Frank
V.I.P
 
Avatari i Frank
 
Data e antarėsimit: Aug 2017
Vendndodhja: Here!
Posts: 1,579
Thanks: 305
Thanked 354 Times in 237 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 20
Frank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Dedikuar ty......

Me thuaj qe je ende aty ku te lashe. Po po aty!
Ne kasollen tone te frikshme qe ngjan me nje motel te rendomte.
Frank nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-06-2018, 14:58   #322
Lea
Duaj né di te duash!
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Aty ku zemra rreh!
Posts: 7,984
Thanks: 2,722
Thanked 2,326 Times in 1,506 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 61
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Dedikuar ty......

Cfare te te dedikoj, kur cdo gje tashme te thash! Cfare te dedikoj, kur cdo gje te shkoj tashme e lash.
Cfare te dedikoj, kur ti me sme sheh, koken kthen e shpirtin genjen!
Cfare te dedikoj, ku egoja jote , tashme ka mar dhen!
Cfare te dedikoj me thuaj, se me asgje sdi!
Cfare , fol e né heshtje mos rri, mos u mundo né mua, te thyesh, edhe ate pak miresi qe per ty eshte!
Te dedikoj , vec nje fjal qe zemren uroj te ta prek,
Te dedikoj nje buzeqeshje, qe cdo gje flet!
Te dedikoj nje prekje, qe ngrohtesi te ndjesh.
Te dedikoj nje shikim, qe zemren ta rremben!
Uroj te kuptosh, shpirtin ta clirosh, paqen ta ndjesh, se asgje sdo ket me kaq vler!
Né sdi ta thuash, né sdi ta pershkruash, nuk ka gje , mjafton te dish te duash, ate qe per ty ka vler!

__________________
Duaj né di te duash, dhuro ate qe tek te tjeret shum kerkon!

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Lea : 08-06-2018 nė 15:01
Lea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Lea pėlqehet nga
i vjetėr 08-06-2018, 15:14   #323
Socio
........
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 8,270
Thanks: 7,209
Thanked 5,803 Times in 2,437 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 159
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dedikuar ty......

Sikur t'i kishe pare lotet ne boten qe le pas
Sikur ta kishe pare popullin qe te percolli mbas
Vetem sikur ta dije zbrazetine qe na e le
Vetem sikur te te kishim edhe nje here mbi dhe !


E mbylle kapitullin e fundit te nje jete plot lavdi
por e hape te parin ne perjetesi
Ne te humbem, por parajsa te fitoi
Lum ai qe udhezimet e tua i mesoi.


Koha ndryshon gjithcka, por asnjehere kujtimin per ty, babi !

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Socio : 08-06-2018 nė 15:31
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-06-2018, 11:19   #324
Lea
Duaj né di te duash!
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Aty ku zemra rreh!
Posts: 7,984
Thanks: 2,722
Thanked 2,326 Times in 1,506 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 61
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Dedikuar ty......

Shkrimet skan me vler!

Dedikoj harres atje ku kujtimet skan me shpres!
__________________
Duaj né di te duash, dhuro ate qe tek te tjeret shum kerkon!

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Lea : 12-06-2018 nė 11:33
Lea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Lea pėlqehet nga
i vjetėr 12-06-2018, 19:31   #325
Meri
-------->
 
Avatari i Meri
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 9,936
Thanks: 1,662
Thanked 1,806 Times in 1,198 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 281
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dedikuar ty......

Ndihem e qete, nese ndihesh i sigurt....
Ndihem e sigurt, nese ndihesh i qete....
Ndihem e cliruar , nese ndihesh ne paqe...
Do t'a ndjeja si kurre here Lumturine, nese ti e ke gjetur...!
__________________
- Ami la vita?
- No, č solo un'avventura.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Meri pėlqehet nga
i vjetėr 12-06-2018, 21:10   #326
Demo Labi
Hajdut Zemrash!
 
Avatari i Demo Labi
 
Data e antarėsimit: Feb 2015
Vendndodhja: Ne Kerkim... Kerkohet per vjedhje zemrash.
Posts: 1,237
Thanks: 108
Thanked 295 Times in 198 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 31
Demo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dedikuar ty......

Me thuaj pse s'me erdhe preme...?
Te prita tre sahat ne leme
Masandaj erdhi joteme, qe ma ke si lule bore
dhe ma pa hurin ne dore.
dy sahat ungjur e nje sahat me kembe
ma mati pellembe me pellembe...

Te dua moj shejtan
Ne te dy asgje s'na ndan
te betonem per keta dy sy
qe nje pellembe e lashe per ty.

Sia tregova shejtanes nje pellembe. Ia dhjeva!
__________________
Bij cobanesh kemi qene, kemi ruajtur edhe dhene!
Here me duar, here me dhembe dhe mish ujku kemi ngrene!
Demo Labi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-06-2018, 23:38   #327
Meri
-------->
 
Avatari i Meri
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 9,936
Thanks: 1,662
Thanked 1,806 Times in 1,198 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 281
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dedikuar ty......

....ty lart !
prezence antipatike.
__________________
- Ami la vita?
- No, č solo un'avventura.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-06-2018, 23:47   #328
Frank
V.I.P
 
Avatari i Frank
 
Data e antarėsimit: Aug 2017
Vendndodhja: Here!
Posts: 1,579
Thanks: 305
Thanked 354 Times in 237 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 20
Frank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Dedikuar ty......

Kur dallget e shpirtit te shkaterrojne velen e fundit te krenarise (apo budallallikut) eja se ketu do me gjesh.
Frank nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Frank pėlqehet nga
i vjetėr 13-06-2018, 10:47   #329
Lea
Duaj né di te duash!
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Aty ku zemra rreh!
Posts: 7,984
Thanks: 2,722
Thanked 2,326 Times in 1,506 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 61
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Dedikuar ty......

Dikur nje leter e dedikova,
Me shum e laga, se shkruajta né te!

E mora dhe ndjenjat vura,
Me pas e mbylla e né zjarr e shkrumbova!

Me sdo dij askush per ke e kisha
Vec do qendroj aty mes zjarrit
Do digjet shkrumbohet,
Dhe kurr asnje sdo lendohet!
__________________
Duaj né di te duash, dhuro ate qe tek te tjeret shum kerkon!

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Lea : 13-06-2018 nė 10:51
Lea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Lea pėlqehet nga
i vjetėr 13-06-2018, 10:49   #330
Frank
V.I.P
 
Avatari i Frank
 
Data e antarėsimit: Aug 2017
Vendndodhja: Here!
Posts: 1,579
Thanks: 305
Thanked 354 Times in 237 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 20
Frank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Dedikuar ty......

"Me pas e mbylla e né zjarr e shuajta!" Mos do shkonte me shume: "Ne zjarr e shkrumbova" se shuarja behet ne uje
Frank nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-06-2018, 10:51   #331
Lea
Duaj né di te duash!
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Aty ku zemra rreh!
Posts: 7,984
Thanks: 2,722
Thanked 2,326 Times in 1,506 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 61
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dedikuar ty......

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Frank Shiko postimin
"Me pas e mbylla e né zjarr e shuajta!" Mos do shkonte me shume: "Ne zjarr e shkrumbova" se shuarja behet ne uje


Te me falesh profesor ja Po e ndryshoj flm
__________________
Duaj né di te duash, dhuro ate qe tek te tjeret shum kerkon!
Lea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-06-2018, 11:04   #332
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 13,476
Thanks: 10,307
Thanked 5,593 Times in 3,495 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 296
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dedikuar ty......

Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Angelisa pėlqehet nga
i vjetėr 13-06-2018, 21:27   #333
Eden
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,516
Thanks: 2,242
Thanked 3,729 Times in 2,432 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Dedikuar ty......


Sa mall.........
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Eden pėlqehet nga
i vjetėr 13-06-2018, 22:06   #334
BlueRose
V.I.P
 
Avatari i BlueRose
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Posts: 4,733
Thanks: 1,513
Thanked 1,404 Times in 899 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 121
BlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dedikuar ty......

...te kujtoj me mall, e shtrenjta ime.

Ike, kur te braktisa. Mė fal.
__________________
"Pėrveē mendimeve tona, nuk ka asgjė qė tė jetė vėrtetė pushteti ynė dhe respektimi i tyre ėshtė fuqia jonė e vėrtetė"
BlueRose nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i BlueRose pėlqehet nga
i vjetėr 13-06-2018, 23:00   #335
Ajana87
V.I.P
 
Avatari i Ajana87
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Vendndodhja: Tetove
Posts: 2,859
Thanks: 1,110
Thanked 2,792 Times in 541 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 53
Ajana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dedikuar ty......

......
Kete dedikim.mora sot ne cel..u cudita asnjeher sme.ka.ndodhur te me vije dicka e till nga pjesa tjeter e zemeres...
Me.pelqeu sepse jam tipw qe preferoj poezit..edhe pse dashuria ndjenja nuk pershkruhet me pizi..nejse per mua ishte bukur..
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg IMG-9f315307fc5ad04c8b605782b0e4fcf7-V.jpg (25.6 KiloByte, 67 shikimet)
__________________
Zemra eshte armiku kryesor,jeton brenda nesh por rreh per dike tjeter.!
Ajana87 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Ajana87 pėlqehet nga
i vjetėr 13-06-2018, 23:15   #336
Eden
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,516
Thanks: 2,242
Thanked 3,729 Times in 2,432 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Dedikuar ty......

Behen ndonjehere romantik meshkujt Ajana,gjithsesi eshte dicka e bukur dhe per tu vleresuar gjesti...shpesh as qe marrin mundin ne fakt : )Ps tema; Po te ka faj lulka....lol
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Eden pėlqehet nga
i vjetėr 14-06-2018, 09:37   #337
Lea
Duaj né di te duash!
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Aty ku zemra rreh!
Posts: 7,984
Thanks: 2,722
Thanked 2,326 Times in 1,506 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 61
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Dedikuar ty......

Ka raste qe syt i kthej nga hena, qe te te shoh, vall a me sheh dhe ti!
Ka raste qe mendja me vrapon tek ti, dhe do te di ku je!
Ka momente qe nje ankth shpirtin ma mberthen, e sme lejon te ec!
Ka momente qe do doja te dija vec, cpo ben, por frik kam te te pyes!
Ka momente qe ulem , e perhumbur né ate stol,e kujtimet me perqafojne, sa qeshem, sa qam, ai ndricim né syt tane ku ngeli vall!
E kthej shikimin nga ti , hen vec ti mund tja dedikosh kete shikim, qe ty Po te dhuroj!
Dedikoj dhe nje perqafim, sic do e beja une!
Dedikoj kete dashuri, dhe beje te mos e harroj kurr!
Vec ti hene , e ke kete fuqi, sa here ty te shoh, shoh dhe te, dedikoja dhe né fund thuaja, se sa shum per te mendoj!

Dusk Till Dawn.........
__________________
Duaj né di te duash, dhuro ate qe tek te tjeret shum kerkon!

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Lea : 14-06-2018 nė 09:44
Lea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Lea pėlqehet nga
i vjetėr 14-06-2018, 14:24   #338
endrraime
V.I.P
 
Avatari i endrraime
 
Data e antarėsimit: Aug 2017
Vendndodhja: Mk
Posts: 323
Thanks: 207
Thanked 352 Times in 167 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
endrraime ėshtė njė fener i lavdishėmendrraime ėshtė njė fener i lavdishėmendrraime ėshtė njė fener i lavdishėmendrraime ėshtė njė fener i lavdishėmendrraime ėshtė njė fener i lavdishėm
Pėrgjigje e: Dedikuar ty......

Sonte te kujtova prape..Te kujtova sapo bera perpjekjen e pare per te mbyllur syte pa degjuar ate tingull kaq prekes te shiut...Me mungove..Me mungon cdo nate...cdo nate e kaluar pa te degjuar...cdo nate pa degjuar tonin e ulur te zerit tend...cdo nate teksa perpiqem ti shpjegoj vetes ti je lumturia e dikujt tjeter...Kam ftohte..Nuk eshte ftohtesia qe me percon dritarja gjysem e hapur e cila lejon ajrin e ftohte te depertoj brenda lekures time...Eshte ftohte brenda zemres time..Kjo zemer qe kerkovi disa copeza lumturie aty ku nuk realisht nuk ekzistuan kurre..Nuk je ti..Nuk jam une..Nuk jemi ne...Eshte shiu...Ai qe na bashkovi dhe ndaU po ate nate...
endrraime nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i endrraime pėlqehet nga
i vjetėr 14-06-2018, 15:15   #339
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 20,074
Thanks: 8,515
Thanked 7,431 Times in 4,770 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 378
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Dedikuar ty......

__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i cool_shqype pėlqehet nga
i vjetėr 15-06-2018, 15:42   #340
Lea
Duaj né di te duash!
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Aty ku zemra rreh!
Posts: 7,984
Thanks: 2,722
Thanked 2,326 Times in 1,506 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 61
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Dedikuar ty......

E di cfare?! Jo se di , se besoj qe e di , me mir mos e dish....
cfare te kushton, te marresh hunden, qe perdhe te ka ren, por vazhdon e shkel , cfare kerkon , cfare mendon, cfare deshiron?!
Ehe , as vet se di a jo , mmmm as qe do e dish ma beso........
Mere perdhe , mere se gjak po nxjerr, e ti akoma se veren........ mere se eshte me besnike, se ti cmendon, mere se tjeter njeri te shnderron.
Me beso kur te them, qe kurr sdo jem, ashtu sic ti kerkon te me trasformosh, ehhh me ke flas vall, ti as qe me degjon, rrin e mendon, se cdo gje do sillet rreth teje, si gjithmon, jo jo une me sdo jem, do te le fame te maresh, egon te permbushesh , vec do verej se sa shum veten do genjesh, sa shum goditje do dergosh, sa shum dhimbje do mbjellesh, me pas né erresir do zhdukem, né ate erresir qe dikur , u shfaqa , nje buzeqeshje do te dhuroj, e larg teje do shkoj................
Kur te me mendosh, me kthim mbrapsht sdo ket, as ajo miqesi sdo egzistoj me, do jet vec ca pika... qe shpirtin do pushtojne, e cdo gje do harroj!
__________________
Duaj né di te duash, dhuro ate qe tek te tjeret shum kerkon!
Lea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Lea pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur