Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 07-10-2018, 01:13   #221
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 1,547
Thanks: 3,439
Thanked 409 Times in 320 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
Adea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Thėnia e natės

Mos te guxoje njeriu te leje sallaten me patate te reja e me qepe, kripe, piper i zi, piper i kuq, uthull prej veres se kuqe dhe vaj ulliri mbi tavoline se do te veje me vrap qeni per t'a ngrene te teren kur ti je duke marre djalin nga puna.

Ps. Ndoshta sallata duhet lene mbi tavoline por duhet shtyre karrigia deri ne fund qe qeni qe ha qepet te mos hipi persiper dhe t'a ktheje mbare mbrapsh tavolinen.

Dea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-10-2018, 20:08   #222
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,745
Thanks: 373
Thanked 1,915 Times in 1,299 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thėnia e natės

Kush mban qen eshte qen, kush mban dy qen eshte dy here qen.
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2018, 21:30   #223
BlueRose
V.I.P
 
Avatari i BlueRose
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Posts: 4,630
Thanks: 1,443
Thanked 1,347 Times in 862 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 107
BlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thėnia e natės

__________________
"Pėrveē mendimeve tona, nuk ka asgjė qė tė jetė vėrtetė pushteti ynė dhe respektimi i tyre ėshtė fuqia jonė e vėrtetė"
BlueRose nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i BlueRose pėlqehet nga
i vjetėr 08-10-2018, 21:40   #224
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,745
Thanks: 373
Thanked 1,915 Times in 1,299 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thėnia e natės

Nuk dua te jem ai qe ti do. Dua te jem ai qe ti nuk dije ta doje.
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2018, 21:47   #225
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,394
Thanks: 5,827
Thanked 6,847 Times in 4,371 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 307
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thėnia e natės

edhe fshataret kane thenje
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2018, 16:29   #226
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,745
Thanks: 373
Thanked 1,915 Times in 1,299 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thėnia e natės

O fshatar! O zemer gur! Qytetar s'behesh dot kurre!


p.s. kush eshte fshatar eshte tre here qen
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-10-2018, 10:17   #227
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,745
Thanks: 373
Thanked 1,915 Times in 1,299 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thėnia e natės

Qeshja e tradhetarit s'eshte tjeter vecse qarje per mua.

-cit. Shoku i Elian70 (Photoshop-i)
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-10-2018, 22:26   #228
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,745
Thanks: 373
Thanked 1,915 Times in 1,299 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thėnia e natės

Qeni i keq e sjell ujkun ne vathe.


p.s. e bjen, bjere, bjej...c'folje koti
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Elian70 pėlqehet nga
i vjetėr 15-10-2018, 22:29   #229
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,394
Thanks: 5,827
Thanked 6,847 Times in 4,371 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 307
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thėnia e natės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
Qeni i keq e sjell ujkun ne vathe.


p.s. e bjen, bjere, bjej...c'folje koti
lazarat tu befsha
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-10-2018, 23:36   #230
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 11,134
Thanks: 0
Thanked 3,010 Times in 1,701 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 235
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thėnia e natės

Ti voglio bene.

Thenie e nates, e pathene.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-10-2018, 00:11   #231
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 1,547
Thanks: 3,439
Thanked 409 Times in 320 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
Adea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Thėnia e natės

Meqenese po flitet per qente ketu do t'ju tregoj cfare me ngjau nje dite. Ketu ku jam une asnje njeri nuk futet ne shtepi pa i trokitur portes ose pa i rene ziles se deres. Kjo eshte norme. E pathyer ndonjehere deri sa nje dite nje vajze rreth moshes 15-16 vjece hap deren e shtepise time pa trokitur dhe qeni im qe eshte pak breadharak nga natyra gjeti momentin e pershtatshem dhe doli nga shtepia. Dhe ai eshte nje qen aq kokeforte sa qe edhe pse i vogel ne trup nuk le njeri pa tmerruar. Nuk eshte si ata qente e medhenj dhe babaxhane me veshtrim sentimental. Atij i eshte mbushur mendja se eshte bosi i rruges tone qe ka formen e nje rrethi te futur ne katror. Eshte qen qe do te eksploroje. Te kthehemi te historia, gati sa nuk iu vervita vajzes sepse e shqetesuar per qenin tim i cili nese bezdis komshinjte mund te perfundoje sipas ligjit i sekuestruar dhe futur ne karantinen e qeneve qe duhet te shfarosen, fillova te bridhja neper rruge si e cmendur.

Morali i historise: Qeni eshte roja e shtepise dhe roja ime. Ai nuk eshte UNE. Nese ti vjen pa trokitur dhe qeni del ne dyluftim per te me mbrojtur, atehere une do te te ve ty fajin neqoftese qenin m'a sekuestrojne.

Nqs qeni im eshte ai lloj qeni qe u shkakton dem mua apo femijeve te mi apo edhe njerezve te tjere qe shohin punen e tyre, atehere ai qen meriton te vritet.

Kaq e thjeshte.

Dea

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Adea : 16-10-2018 nė 00:14
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-10-2018, 01:05   #232
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,394
Thanks: 5,827
Thanked 6,847 Times in 4,371 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 307
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thėnia e natės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Meqenese po flitet per qente ketu do t'ju tregoj cfare me ngjau nje dite. Ketu ku jam une asnje njeri nuk futet ne shtepi pa i trokitur portes ose pa i rene ziles se deres. Kjo eshte norme. E pathyer ndonjehere deri sa nje dite nje vajze rreth moshes 15-16 vjece hap deren e shtepise time pa trokitur dhe qeni im qe eshte pak breadharak nga natyra gjeti momentin e pershtatshem dhe doli nga shtepia. Dhe ai eshte nje qen aq kokeforte sa qe edhe pse i vogel ne trup nuk le njeri pa tmerruar. Nuk eshte si ata qente e medhenj dhe babaxhane me veshtrim sentimental. Atij i eshte mbushur mendja se eshte bosi i rruges tone qe ka formen e nje rrethi te futur ne katror. Eshte qen qe do te eksploroje. Te kthehemi te historia, gati sa nuk iu vervita vajzes sepse e shqetesuar per qenin tim i cili nese bezdis komshinjte mund te perfundoje sipas ligjit i sekuestruar dhe futur ne karantinen e qeneve qe duhet te shfarosen, fillova te bridhja neper rruge si e cmendur.

Morali i historise: Qeni eshte roja e shtepise dhe roja ime. Ai nuk eshte UNE. Nese ti vjen pa trokitur dhe qeni del ne dyluftim per te me mbrojtur, atehere une do te te ve ty fajin neqoftese qenin m'a sekuestrojne.

Nqs qeni im eshte ai lloj qeni qe u shkakton dem mua apo femijeve te mi apo edhe njerezve te tjere qe shohin punen e tyre, atehere ai qen meriton te vritet.

Kaq e thjeshte.

Dea
bleji nje oturak qenit
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-10-2018, 01:11   #233
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 1,547
Thanks: 3,439
Thanked 409 Times in 320 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
Adea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Thėnia e natės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
bleji nje oturak qenit
Qeni vetem vitin e pare te jetes urinoi gjithandej neper mokete. I trained him.

Tani eshte 10 vjec. (Eshte plak, nese llogarisim qe mosha mesatare e tyre eshte 12-13 vjete). Normalisht llogaritet qe nje vit i qenit eshte sa shtate vite te njerezve. I bie te jete 70 vjec tani.


Lindi me 5 Tetor 2008!


Dea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-10-2018, 01:13   #234
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,394
Thanks: 5,827
Thanked 6,847 Times in 4,371 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 307
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thėnia e natės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Qeni vetem vitin e pare te jetes urinoi gjithandej neper mokete. I trained him.

Tani eshte 10 vjec. (Eshte plak, nese llogarisim qe mosha mesatare e tyre eshte 12-13 vjete). Normalisht llogaritet qe nje vit i qenit eshte sa shtate vite te njerezve. I bie te jete 70 vjec tani.


Lindi me 5 Tetor 2008!


Dea
noramlisht ka shku per lesh .
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-10-2018, 01:22   #235
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 1,547
Thanks: 3,439
Thanked 409 Times in 320 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
Adea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Thėnia e natės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
noramlisht ka shku per lesh .

Qeni im eshte i paplakshem si une. Dhe te mite. E kam te veshur me ar, argjend dhe bronz. Eshte i vetmi lloj qeni qe nuk i humb floket. Per ata qe jane alergjike rekomandohet sepse nje race e tille (germojne) e ka qimen e krahasueshme me floket e njeriut.

Eshte qen qe ka ngelur si bebe.

Milin, te parin e humba (ajo ishte e arte) nga pleqeria. Ah cfare te tregoj. Iku e kenaqur ne boten tjeter. Teper e ngrehur seksualisht.

Tcoupie eshte ende femije. Asnjehere nuk ka treguar interes per seks.
Eshte nuhatese e mire e uljes se sheqerit dhe me zgjon sa here qe i dukem e dezidratuar.

E quajme Hirushe ndonjehere. Bardh e zi e gri e hi.


Dea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-10-2018, 10:17   #236
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,745
Thanks: 373
Thanked 1,915 Times in 1,299 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thėnia e natės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
lazarat tu befsha
Me ke thene mire qe nuk duhet te shkruaj theniet e dites nates se qenka e rrezikshme
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-11-2018, 20:25   #237
par
V.I.P
 
Avatari i par
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Vendndodhja: Sa me shume kryqezim rrugesh ndertohen aq me pak dinjitet vardiset anes.
Posts: 3,962
Thanks: 1,318
Thanked 1,812 Times in 1,061 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 75
par i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thėnia e natės

C'opinion mund te presesh nga njerez qe vuajne nga crregullime personaliteti!?
Kur njeriu humb integritetin per llokma pushteti nuk ka mprehtesi gjykimi te pa-anshem.
Referuar mucizmit mediatik.
P..M
__________________
KUR FUQIA E DASHURISE TE MPOSHT DASHURINE PER PUSHTET DO TE GJEJ PAQE NJEREZIMI
par nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i par pėlqehet nga
i vjetėr 02-11-2018, 20:57   #238
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,956
Thanks: 12,440
Thanked 7,308 Times in 4,886 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thėnia e natės

E vetmja gje qe do me shqetesoje ne pragun apo shtratin e VDEKJES,eshte qe kjo nuk ndodhi nga dashuria.

El amor en los tiempos de cólera.

AMOS.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 03-11-2018, 17:41   #239
luleshtrydhe
Super Anėtar
 
Avatari i luleshtrydhe
 
Data e antarėsimit: May 2016
Posts: 174
Thanks: 36
Thanked 15 Times in 13 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 4
luleshtrydhe do tė bėhet i njohur mjaft shpejtluleshtrydhe do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Thėnia e natės

Cfare libri i veēant ai SystemA nuk mendon keshtu?
luleshtrydhe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 19:54   #240
BlueRose
V.I.P
 
Avatari i BlueRose
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Posts: 4,630
Thanks: 1,443
Thanked 1,347 Times in 862 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 107
BlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thėnia e natės

“How long should you try? Until.” Jim Rohn
__________________
"Pėrveē mendimeve tona, nuk ka asgjė qė tė jetė vėrtetė pushteti ynė dhe respektimi i tyre ėshtė fuqia jonė e vėrtetė"
BlueRose nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur