Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Arti i kuzhinės

Arti i kuzhinės Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 11-10-2018, 22:28   #101
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 3,263
Thanks: 1,340
Thanked 1,376 Times in 845 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 72
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Sa ‘bukur’ e flet shqipen ti Beu??! Me keq se cuni im qe ka lindur ketej. Lol.
eeee se ti na kenaqe me ate shqipen tende, nje fjale shqip tre anglisht
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-10-2018, 22:31   #102
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 3,263
Thanks: 1,340
Thanked 1,376 Times in 845 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 72
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Une mund te gatuaj aq sa ka gatuar Leaf aty, nuk eshte problem. Problemi qendron sesa ulem me pritet oreksi. E kam provuar disa here, gjithmone me ndodh. So kam heq dore. Lol
sure, sure...

e ke degjuar ata perrallen e Ezopit ti? Ate me dhelpren dhe rrushin e tharte?
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beu_Shpata pėlqehet nga
i vjetėr 12-10-2018, 15:01   #103
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 4,442
Thanks: 4,702
Thanked 2,028 Times in 893 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 163
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

..........
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg IMG_7350.jpg (23.4 KiloByte, 66 shikimet)
__________________
The problem is, you think you have time.
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i *ARiel* pėlqehet nga
i vjetėr 12-10-2018, 15:06   #104
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 11,149
Thanks: 1,129
Thanked 6,542 Times in 2,920 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 210
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beu_Shpata Shiko postimin
sure, sure...

e ke degjuar ata perrallen e Ezopit ti? Ate me dhelpren dhe rrushin e tharte?
Ska te beje - ishin te pabere. Lol. Tregova te verteten.
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Bad_Teacher pėlqehet nga
i vjetėr 13-10-2018, 19:20   #105
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,956
Thanks: 12,440
Thanked 7,305 Times in 4,885 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Beni beri makarona talljone me vere greke(Shqiptare,se kta TORRET para 5000,vjetesh nuk ishin).
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg IMG_20181013_162714.jpg (21.1 KiloByte, 59 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg IMG_20181013_162634.jpg (21.9 KiloByte, 58 shikimet)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 13-10-2018, 20:05   #106
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 3,780
Thanks: 2,533
Thanked 4,675 Times in 1,573 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 86
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

8C822C5F-8F9F-4CFA-91C7-9B2C07DBA4AD.jpg
226C2638-3D2C-4EA5-94AC-9BE90CFB5DFA.jpg

Ēte hanje
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Prudence pėlqehet nga
i vjetėr 13-10-2018, 22:36   #107
mia@
V.I.P
 
Avatari i mia@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,765
Thanks: 2,230
Thanked 2,371 Times in 1,327 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
mia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Edamame Shiko postimin
It doesn't sound like you have ever done a proper traditional thanksgiving. Take notes from leaf
Qe te gatuash shume, duhen njerez me oreks te mire, mi moter. por kur ke femije qe vetem 2 gjera hane per festa, te tjerat perfundojne ne frigorifer pa u prekur, dhe pastaj ne plehra se as une si ha po u futen ne frigorifer gjellerat ... s’te vjen te gatuash. Dikur e mbushja tavolinen plot, tani 2-3 ushqime qe hame te gjithe. Ndonje pershesh per qejfin tim e te burrit, se frmijet se hane fare, dhe boll.
__________________
There must be more to life than having everything.
Maurice Sendak
mia@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-10-2018, 23:08   #108
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 1,547
Thanks: 3,440
Thanked 409 Times in 320 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
Adea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Ka ndonje ketu ndonje furre te madhe per te pjekur nje balene?


Dea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-10-2018, 09:29   #109
Edamame
V.I.P
 
Avatari i Edamame
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 4,922
Thanks: 1,876
Thanked 2,072 Times in 1,310 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 109
Edamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

[QUOTE=mia@;1481505]Qe te gatuash shume, duhen njerez me oreks te mire, mi moter. por kur ke femije qe vetem 2 gjera hane per festa, te tjerat perfundojne ne frigorifer pa u prekur, dhe pastaj ne plehra se as une si ha po u futen ne frigorifer gjellerat ... s’te vjen te gatuash. Dikur e mbushja tavolinen plot, tani 2-3 ushqime qe hame te gjithe. Ndonje pershesh per qejfin tim e te burrit, se frmijet

That's fair. Te them te drejten per festa qe kur jam martuar rastis qe kemi ose familjen time ose te burrit ose te gjith dhe perfundojm me mamin dhe vjerren qe gatuajn per gjith qytetin lol jo se nuk na pelqen. Ne cdo gje e ham nuk kemi njerez picky akoma nr familje. One day maybe
__________________
______________________________________
Herėn e fundit ėshtė persosur nga Fierakja : 09-17-2097 nė 01:43
Edamame nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Edamame pėlqehet nga
i vjetėr 14-10-2018, 11:33   #110
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 1,547
Thanks: 3,440
Thanked 409 Times in 320 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
Adea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Nxorra nje qese 150 grameshe me feta te holla salmoni te tymosur. Mendoj te bej disa tip appetizers me bagels me fara sezami siper. Mbi bagels (mund te vendos te bej edhe nje pain baguette me makinen time te bukes) do vendos nje shtrese djath kremazh i perngjashem me salce kosi te trashe ose edhe cottage cheese mbi te cilin do te vendos nje shtrese me salmon te tymosur mbi te cilin do te vendos ca rripa qepe te kuqe, mbi te cilat do te vendos nje shtrese me capers. Pasi t'i ha dhe te shoh qe nuk jam ngopur akoma, do te ngroh nje supe kremazh me presh. Ne fund mund te embelsoj gojen time te bukur me krem bryle mbi te cilin nje shtrese sheqeri kasonade ngjyre kafe do te digjet per te krijuar nje kore te kuqerremte karamelizuese dhe te ngurte. Pasi te kem ngrene do te ferkoj barkun dhe do te falenderoj Zotin per buken e perditshme qe n'a jep, duke n'a ngjallur midis te tjerash edhe fantazi te nivelit komedik.


Dea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Adea pėlqehet nga
i vjetėr 14-10-2018, 12:59   #111
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 915
Thanks: 209
Thanked 252 Times in 193 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
B.E.V ėshtė njė i shkėlqyerB.E.V ėshtė njė i shkėlqyerB.E.V ėshtė njė i shkėlqyerB.E.V ėshtė njė i shkėlqyerB.E.V ėshtė njė i shkėlqyerB.E.V ėshtė njė i shkėlqyerB.E.V ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Nxorra nje qese 150 grameshe me feta te holla salmoni te tymosur. Mendoj te bej disa tip appetizers me bagels me fara sezami siper. Mbi bagels (mund te vendos te bej edhe nje pain baguette me makinen time te bukes) do vendos nje shtrese djath kremazh i perngjashem me salce kosi te trashe ose edhe cottage cheese mbi te cilin do te vendos nje shtrese me salmon te tymosur mbi te cilin do te vendos ca rripa qepe te kuqe, mbi te cilat do te vendos nje shtrese me capers. Pasi t'i ha dhe te shoh qe nuk jam ngopur akoma, do te ngroh nje supe kremazh me presh. Ne fund mund te embelsoj gojen time te bukur me krem bryle mbi te cilin nje shtrese sheqeri kasonade ngjyre kafe do te digjet per te krijuar nje kore te kuqerremte karamelizuese dhe te ngurte. Pasi te kem ngrene do te ferkoj barkun dhe do te falenderoj Zotin per buken e perditshme qe n'a jep, duke n'a ngjallur midis te tjerash edhe fantazi te nivelit komedik.


Dea
Hej or Zot merrja Adea e ma jep mu qe mos ferkoj barkun bosh!
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-10-2018, 13:15   #112
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 15,333
Thanks: 3,530
Thanked 8,866 Times in 2,948 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 236
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Ka marr malli ndonje per tave me plonca ?
Babe ku je ??
Dmth ate po Bej dhe buke misri.

Prude ai peshku yt po ma ben me sy .
__________________


Kam njė shpirt qė s'njeh urrejtje
Dhe nuk mban, mėri tė kota
Por ndonjėherė , ka dhe vėrejtje
Kėta janė njerėzit, kjo ėshtė bota!

Bledi Ylli
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 14-10-2018, 13:53   #113
Buzeqeshje
Omelsin me krip
 
Avatari i Buzeqeshje
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Durres
Posts: 1,944
Thanks: 366
Thanked 1,190 Times in 522 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 48
Buzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Pardje kisha un Beautyy kishte bo mami jom knoq
__________________
Let Me Love You a Little More, Before You’re Not Little Anymore
Buzeqeshje nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Buzeqeshje pėlqehet nga
i vjetėr 14-10-2018, 14:21   #114
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 4,442
Thanks: 4,702
Thanked 2,028 Times in 893 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 163
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Beaute ma trego cik si behet tava me plonca?
__________________
The problem is, you think you have time.
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i *ARiel* pėlqehet nga
i vjetėr 14-10-2018, 16:49   #115
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,956
Thanks: 12,440
Thanked 7,305 Times in 4,885 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Ka marr malli ndonje per tave me plonca ?
Babe ku je ??
Dmth ate po Bej dhe buke misri.

Prude ai peshku yt po ma ben me sy .
Ma hapi oreksin Kjo....skom noi plan,ne po i fus i birre.

Ah jerman,jerman....te perzume KOT
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg IMG_20181014_174715.jpg (20.5 KiloByte, 32 shikimet)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 14-10-2018, 17:55   #116
MiM@
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Posts: 8,660
Thanks: 3,057
Thanked 3,212 Times in 955 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 172
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Dreka ishte kjo ( patate te skuqura/proshute/qepe dhe djathe persier ... patellxhan/qepe dhe speca )
__________________
Tragjedia e jetės ėshtė se plakemi shpejt dhe bėhemi tė urtė shumė vonė !
MiM@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i MiM@ pėlqehet nga
i vjetėr 14-10-2018, 19:27   #117
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,745
Thanks: 373
Thanked 1,915 Times in 1,299 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

I futi maja nje turli sot se peshqit pertonin te shkriheshin...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-10-2018, 19:30   #118
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 15,333
Thanks: 3,530
Thanked 8,866 Times in 2,948 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 236
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Buzeqeshje Shiko postimin
Pardje kisha un Beautyy kishte bo mami jom knoq
Edhe mu mami ma Ledio .
Ke pa ti qe i pelqeu ktij dhe ma kerkon shpesh ..

Po ti nga humbeeee ?? Tpajthhhhh shuuum .

Ballokume te lumshin doēkat elle as l’air trop bonne
__________________


Kam njė shpirt qė s'njeh urrejtje
Dhe nuk mban, mėri tė kota
Por ndonjėherė , ka dhe vėrejtje
Kėta janė njerėzit, kjo ėshtė bota!

Bledi Ylli
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 14-10-2018, 19:50   #119
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 40,005
Thanks: 11,697
Thanked 10,409 Times in 6,311 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 546
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Tpajthhhhh shuuum .
Plasi peshku kėtej Ledio
Pirat kur thuhet "pajthhhhh" nė mėnyrė tė zgjatur ēa tregon, ėshtė mirė apo keē?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-10-2018, 20:11   #120
Edamame
V.I.P
 
Avatari i Edamame
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 4,922
Thanks: 1,876
Thanked 2,072 Times in 1,310 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 109
Edamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Mish qenghi sot me oris, mint dhe kos. Te pjekur.
__________________
______________________________________
Herėn e fundit ėshtė persosur nga Fierakja : 09-17-2097 nė 01:43
Edamame nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Edamame pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur