Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Arti dhe Kultura Botėrore

Arti dhe Kultura Botėrore Mendime rreth artit dhe kulturės botėrore. Vlerat e pashuara tė gjenive botėrorė qė dhe sot mbeten tė paarritshėm. Kultura dhe arti qė dallon shtetet duke mahnitur njerėzit.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 12-10-2018, 16:28   #181
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 11,216
Thanks: 1,135
Thanked 6,575 Times in 2,934 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 210
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė njė burrė?

Nuk e di ne kam post ketu, po burre eshte ai qe ta le rrogen komplet. Dmth timen. Lol
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Bad_Teacher pėlqehet nga
i vjetėr 12-10-2018, 16:39   #182
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,394
Thanks: 5,827
Thanked 6,847 Times in 4,371 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 307
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė njė burrė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prudence Shiko postimin
Keng kalamojsh drag, asgje e vecante.
10 vjec ke qene ti kur e ka bo albumin
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-10-2018, 16:56   #183
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 15,393
Thanks: 3,560
Thanked 8,914 Times in 2,970 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 236
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė njė burrė?

Burre Eshte ky qe Edhe pse ka dy dite ne pune non stop ( meqe la njeren mori tjetren ) , iku mori vajzat ne shkolle , i lau i veshi , i parfumosi dhe Po me priste jashte ( surprise) pa then gje e Tha do darkojme jashte sonte .

Me nje dhurate ne dore e shume puthje.
__________________


Kam njė shpirt qė s'njeh urrejtje
Dhe nuk mban, mėri tė kota
Por ndonjėherė , ka dhe vėrejtje
Kėta janė njerėzit, kjo ėshtė bota!

Bledi Ylli

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Beaute : 12-10-2018 nė 17:03
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-10-2018, 16:58   #184
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 11,216
Thanks: 1,135
Thanked 6,575 Times in 2,934 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 210
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė njė burrė?

Po e ka per detyre oj Beaute. Se femijet e vete jane. Lol
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-10-2018, 16:59   #185
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,394
Thanks: 5,827
Thanked 6,847 Times in 4,371 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 307
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė njė burrė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Burre Eshte ky qe Edhe pse ka dy dite ne pune non stop ( meqe la njeren mori tjetren ) , iku mori vajzat ne shkolle , i lau i veshi , i parfumosi dhe Po me priste jashte ( surprise) pa then gje e Tha do darkojme jashte sonte .

Me nje dhurate ne dore e shume puthje.
qenka bur zamoni
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-10-2018, 17:01   #186
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 15,393
Thanks: 3,560
Thanked 8,914 Times in 2,970 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 236
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė njė burrė?

Bad xhesti kushton me shume se leku, e cdo gje ne bote .
Ajo dihet qe Te vetet i ka po un punoj 5 ore ne dite e nevrikosem me Hijé time jo 48 ore .
__________________


Kam njė shpirt qė s'njeh urrejtje
Dhe nuk mban, mėri tė kota
Por ndonjėherė , ka dhe vėrejtje
Kėta janė njerėzit, kjo ėshtė bota!

Bledi Ylli
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-10-2018, 17:03   #187
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,745
Thanks: 373
Thanked 1,915 Times in 1,299 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė njė burrė?

Po femrat pse komentojne te kjo teme kur vet nuk jane burra?
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Elian70 pėlqehet nga
i vjetėr 12-10-2018, 17:04   #188
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 15,393
Thanks: 3,560
Thanked 8,914 Times in 2,970 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 236
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė njė burrė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
qenka bur zamoni
Eshte BuRR plot gojen Faleminderit zotit .
__________________


Kam njė shpirt qė s'njeh urrejtje
Dhe nuk mban, mėri tė kota
Por ndonjėherė , ka dhe vėrejtje
Kėta janė njerėzit, kjo ėshtė bota!

Bledi Ylli
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-10-2018, 17:06   #189
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 15,393
Thanks: 3,560
Thanked 8,914 Times in 2,970 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 236
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė njė burrė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
Po femrat pse komentojne te kjo teme kur vet nuk jane burra?
Nuk po komentojme per burrat e botes po per tonet. Lol
__________________


Kam njė shpirt qė s'njeh urrejtje
Dhe nuk mban, mėri tė kota
Por ndonjėherė , ka dhe vėrejtje
Kėta janė njerėzit, kjo ėshtė bota!

Bledi Ylli
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 12-10-2018, 17:08   #190
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 40,052
Thanks: 11,724
Thanked 10,429 Times in 6,325 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 546
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė njė burrė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
Po femrat pse komentojne te kjo teme kur vet nuk jane burra?
Japin pėrkufizimin sipas mėndjes tyre se ēfar ėshtė njė burrė.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-10-2018, 17:16   #191
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,394
Thanks: 5,827
Thanked 6,847 Times in 4,371 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 307
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė njė burrė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Eshte BuRR plot gojen Faleminderit zotit .
mund ta besh me 5 R

gjyshja ime thonte...... sikur e kan me mjalt keto te rejat
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-10-2018, 17:24   #192
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,745
Thanks: 373
Thanked 1,915 Times in 1,299 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė njė burrė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Japin pėrkufizimin sipas mėndjes tyre se ēfar ėshtė njė burrė.
Akrepo, ke fillu t'me vjedhesh mendimet...po le kte tenden ne fuqi se imja ishte si ajo shija e kafes pa cecer
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-10-2018, 17:25   #193
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 3,301
Thanks: 1,363
Thanked 1,389 Times in 853 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 72
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė njė burrė?

Burr eshte ai qe ja ben gruas t'i bej ferr ferr ferr fustani kur e sheh te vije nga stani Lerini juve se cfar shkruajne ato ketu.
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-10-2018, 17:32   #194
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,745
Thanks: 373
Thanked 1,915 Times in 1,299 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė njė burrė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beu_Shpata Shiko postimin
Burr eshte ai qe ja ben gruas t'i bej ferr ferr ferr fustani kur e sheh te vije nga stani Lerini juve se cfar shkruajne ato ketu.
Jo, ka edhe gjuhe avant-garde'dttt
Burrat mendojne qe femrave u pelqejne ca lloj meshkujsh dhe femrat mendojne qe burrave u pelqejne ca lloj femrash. Do vdesim te dizinformuar.


p.s. ti farketo shpaten plebejane si Piratua vincin
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-10-2018, 17:54   #195
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 3,301
Thanks: 1,363
Thanked 1,389 Times in 853 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 72
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė njė burrė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
Jo, ka edhe gjuhe avant-garde'dttt
Burrat mendojne qe femrave u pelqejne ca lloj meshkujsh dhe femrat mendojne qe burrave u pelqejne ca lloj femrash. Do vdesim te dizinformuar.


p.s. ti farketo shpaten plebejane si Piratua vincin
Ka disa gjėra qė nuk ndryshojnė kurrė! Ajo qė ndryshon nė kėto raste ėshtė mėnyra(t) pėr t'ja mbushur vetes mėndjen si tė kompensojė nė raste defiēiti.

Edhe unė shkruaj gjith kėtė sikur ti do the shkruash diēka tė hajrit
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-10-2018, 18:12   #196
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,745
Thanks: 373
Thanked 1,915 Times in 1,299 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė njė burrė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beu_Shpata Shiko postimin
Ka disa gjėra qė nuk ndryshojnė kurrė! Ajo qė ndryshon nė kėto raste ėshtė mėnyra(t) pėr t'ja mbushur vetes mėndjen si tė kompensojė nė raste defiēiti.

Edhe unė shkruaj gjith kėtė sikur ti do the shkruash diēka tė hajrit
E zeza me te zeza eshte shume e drejte, sepse te miat jane arrė e ndihen, te tuat fiq e shtipen (me Y) ka thene xha Kasčmi...


p.s. po tani shkrova ndonje gje te hajrit?
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-10-2018, 18:18   #197
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 15,393
Thanks: 3,560
Thanked 8,914 Times in 2,970 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 236
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė njė burrė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
mund ta besh me 5 R

gjyshja ime thonte...... sikur e kan me mjalt keto te rejat
Me 6 Eshte .

Eshte e zgjut gjyshja jote un me mjalt é kam : thote ky .

P.s nuk Jam me ktu
__________________


Kam njė shpirt qė s'njeh urrejtje
Dhe nuk mban, mėri tė kota
Por ndonjėherė , ka dhe vėrejtje
Kėta janė njerėzit, kjo ėshtė bota!

Bledi Ylli
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-10-2018, 18:30   #198
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,745
Thanks: 373
Thanked 1,915 Times in 1,299 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė njė burrė?

BuRR shkruhet vetem me dy R-ra...kujdes se po na vini ne dyshime me R-rat e tjera
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-10-2018, 18:37   #199
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 40,052
Thanks: 11,724
Thanked 10,429 Times in 6,325 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 546
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė njė burrė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Me 6 Eshte .

Eshte e zgjut gjyshja jote un me mjalt é kam : thote ky .

P.s nuk Jam me ktu
Pyete pak me ēa lloj mjalti e ke, me mjalt koQimare apo jo?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-10-2018, 18:51   #200
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 3,301
Thanks: 1,363
Thanked 1,389 Times in 853 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 72
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė njė burrė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
E zeza me te zeza eshte shume e drejte, sepse te miat jane arrė e ndihen, te tuat fiq e shtipen (me Y) ka thene xha Kasčmi...


p.s. po tani shkrova ndonje gje te hajrit?
Lesh me presh.

Or tej voc nuk ka tė bėjnė arrat, fiqtė apo kastraveci. Duhet me e njoh grun e me ditė ēa me ba me tė. Se kshu kastraveca e kollomoq ka sa tė dush. Jo tė gjitha janė njėsojė e jo tė gjitha dun tė njajtėn gja.
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur